BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Wolfenstein: New Order. Bu oyuna başlamıyor

Kolayca olmak sanatın tam teşekküllü eserler olarak sıralayabiliriz gerçek şaheserleri vardır, bilgisayar oyunlarının kapsamı ilerledikçe gibi görünüyor. Tüm bu birçok oyun projelerin bazıları ile zorluklar yaşamaya devam Ama, tabii ki, onları engelleyerek, hangi başladı. Ne yazık ki, herhangi bir hata olmadan mutlak olasılık ile çalıştığı herhangi bir bilgisayar oyunu böyle bir etkileyici yönlü ve kapsamlı bir program yazmak mümkün değildir. Çok fazla faktör bu süreci etkileyebilir, bu nedenle iyi olur değil üzgün, bir şey çalışmadığını ve bunlar vakaların yüzde 99 mevcut olduğundan, sorunu çözmek için yollar arayın. Yeni Sipariş başlamaz: Bu yazıda geçen büyük ölçekli atıcı Wolfenstein biri olan bu durumlarda odaklanacaktır. Nasıl zorluklarla başa çıkmak için?

Sistem gereksinimleri

Eğer oyun varsa Wolfenstein: New Order - Bu proje yeni biri olduğu gerçeğini başlamaz, önce "donanım" kontrol etmek gerekir. onlar çok daha gelişmiş her bakımdan vardır, ama aynı zamanda sistem gereksinimlerini etkilenen - Ve tüm son birkaç yıl içinde, bilgisayar oyunları büyük bir sıçrama yaptık biliyoruz. Nedenle işlemci, RAM yakından bakmak gereklidir ve ekran kartı minimum sistem gereksinimleri belirtilen en az bu tamamen uygundur. - bir PC çalıştırmak için sağlayabilir kaynaklardan yoksun Yeni Sipariş bilgisayarda başlatılan değildir: bazı bileşenlerin yeterince güçlü değilse, Wolfenstein şaşırtıcı değildir. Bu durumdan tek çıkış yolu - Bilgisayarı yükseltmek için.

ek yazılım

Yeni Sipariş PC'de çalışmaz: Bilgisayarınızın tam sistem gereksinimlerini, ama yine de Wolfenstein oyunu karşılıyorsa ne yapmalı? Bu durumda, zaten yazılım bileşenleri üzerinde durulması gerekir. Ve öncelikle bilgisayar oyunlarının her kümesi çalıştırmak için gerekli olan ek yazılım konsantre olun. başlangıçta bir hata iletisi alırsanız, o zaman orada yazılanları okumak gerekir ve bundan tam olarak yazılım yeterli değildir ne sonuçlar, çizmek mümkün olacaktır. Ancak, çok daha kolay sadece ++ böyle DirectX ve Visual C gibi gerekli tüm dağılımları, yükleme ve daha sonra periyodik olarak bu tür sorunları yaşamaya asla bunları güncellemek için.

Bit sistemler

Bir bit işletim sistemi - iki yıl montaj sürmez bilgisayarları kullanmak, modern oyunculara en şiddetli "hastalık" biri. Çok fazla hala 32 bit Windows sistemini kullanarak ve daha sonra oyun Wolfenstein başlamamış merak edilir: Yeni Sipariş. Aslında hemen hemen tüm modern tasarımlar 32 bit işletim sistemini desteklemek, böylece onları kesin bir dille reddeder çalıştırmak kalmamasıdır. Buna göre, bu oyun gibi sorunsuz çalıştırmak için Windows 64-bit sürümünü yüklemek zorunda ve henüz uzun yıllar son birkaç yayımlanan diğerleri yanı olanlar gibi gelecekte de gelmek.

önemli faktör

Yeni Sipariş başlamaz: lansman bazı özellikleri vardır, size Wolfenstein olup olmadığını kontrol etmek gerekir. Siyah ekran bilgisayarınızın yeterli hakları oyunu sağlamaması halinde yükleme, örneğin, oluşabilir. Kolay yeterli - Eğer sadece proje yöneticisine çalıştırmak gerekir. Oyunu sürekli ağda veritabanına bağlanmak için internete bağlantı denetler olduğu gerçeğini dikkate almak gereklidir. yanlış bilgisayarda tarih ve saati ayarlamak Ve eğer başlayamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.