BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Oyunun, "Terraria" Faydalı öğeler. yerçekimi iksir

bunlardan biri - oyun, yerçekimi "Terraria" iksir akışını kolaylaştıracak birçok farklı iksirler vardır. Bu Küçük kılavuzları bu bir kaynatma olduğunu söylemek, hem de oyunda nasıl alabilirim açıklayacağız.

Bu bir ilaç "Terraria Wiki" hikayesini anlatıyor?

yerçekimi İksir oyuncu karşısında ve geri yerçekimi vektörü değiştirmenize olanak verir. Yani, et suyu kullanılarak, oyuncu sinek ve tavanda yürüyebilir. Bu geçen oyun, "Terraria" in çok yardımcı olur. yerçekimi İksir uçan adalar için arayışında vazgeçilmez olacaktır. Buna ek olarak, bu ilaç Skeletronom Prime ve İkizler ile patronların hordmodnymi örnekle savaşlarda yararlıdır.

Üstelik bu ilaç oyunda "Terraria" haritasında yüksek hızda seyahat yardımcı olur. yerçekimi İksir oyuncu zemin rakipler ile savaşta sokmadan, yerlere taşımak için izin verecektir. Hava hızı yardım Hermes ayakkabı arttırın. Ama yüksek hızda uçuş gerçekleştirmek için önce düzgün zeminde dağınık gerekir unutmayın ve bundan sonra yerçekimi vektörü değiştirin.

Nerede iksir bulunur?

Oyunun "Terraria" in tentür çıkarıldığı çeşitli yöntemler vardır. yerçekimi İksir sandıkları bulunabilir. Ama bu keşif nadirdir, bu nedenle bu ilacın kendisini pişirmek için en iyisidir. Kendi suyu pişirmek için, bir simya tablo gerekir. Kök ve ölüm çim parlayan su şişesi, fireflower, kalem,: Buna ek olarak, yer çekimi iksirler gibi malzemeler için gerekli. Yeni başlayanlar için tek sorun arama fireflower olduğunu. bunun için gitmeden önce öylesine Cehennemde Bu madde artar, obsidiyen nesneler olun. Kalan malzemeyi bulmak çok daha kolay olacaktır. Ölüm çim bozulmaya gidin. Pırıltılı kök Zindanlarda bulunabilir. Kalem Uçan Adaları irtifalarda yaşayan kartallar yuvalara çekin. Bir şişe su suya yakın boş bir şişe oluşturulur.

Çalışma prensibi

İksir karakter sinek ve baş aşağı hareket etmeye başlar ve bu süre üç dakika boyunca geçerlidir. Nasıl görünüyor? iksir kullanırken Daha önce, yerçekimi ekran yerde kaldı ve oyuncu tavan genelinde seyahat kendini gördü. Ama güncellemeden 1.2 ekran sonra tamamen ters ve görsel olarak tabandan tavana haline gelir. Bu teknik rahatsızlık birçok oluşturur.

Bu iksir ile ilişkili oyunda birkaç hata vardır. Eğer yerçekimi değiştirmek ve bir kedi veya diğer cihazlar yardımıyla bir şeye sarılmak eğer biz çöz kadar Örneğin, uygulama et suyu, o zaman bile ilaç etkisinin sona ermesinden sonra bu konumda kalacaktır. Yani bu geçen oyunda bir hata düşünün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.