BilgisayarlarBilgisayar oyunları

CS GO: hidroponik AK-47, bir kendir çalı fiyata

Bilgisayar oyunları uzun karlı bir iş olmuştur. Onun arayışı içinde olduğu kadar para oyun geliştiricileri gönüllü-zorunlu ödemelerin yeni yollar ile geliyor kazanmak. Popüler eSports oyunu CS GO haklı insanların çoğu arasında şüpheli bir üne. Dışında proje kendisi para değer olmasından, oyuncu kollarında bir cilt satın alabilirsiniz. Örneğin, suda bir AK-47.

Boşa Para

Silahlar için Skins - Bu şimdiye kadar çevrimiçi oyunlarda kullanılmıştır en tartışmalı şeylerden biridir. Cilt - Aynı silahlar, sadece küçük reteksturingom bu. Evet, bu sadece bir boyama kitabı, başka bir şey bu. Bilgisayar oyunlarından uzak sert olan insanlar renklendirme çeşit 100 000 ruble mal olabilir inanmak!

Topraksız AK-47 - Bu oyunda en popüler derileri biridir. En iyi kalite sürümü yaklaşık 13.000 ruble ve en ucuz maliyeti - yaklaşık 1500 İnanması zor ama gerçek. Tüm derileri onlar ticaret katta satın almak veya piyango kumar kazanabilir ya ücretsiz değildir. orada biraz para için cilt elde edebilirsiniz çünkü Loto, cazip bulunmaktadır. Şans kutu gülümseme ve oyuncuların irade olsun boyama için silah değer kadar 200 bin ruble! Ancak, nadir olduğunu. Pahalı ödüller peşinde oyuncuları binlerce dolar harcamak ve neredeyse hiçbir şey elde değil. durum sıradan casino tamamen benzer. piyango oynamak çizer ve teşvik, tekrar tekrar oyunculara zorlama imrenilen ödülü kazanmak için denemek için.

cilt hidroponik AK-47 satın aldı Bir oyuncu, boyama dışında bir şey almaz. Bu oyunda herhangi bir avantaj almaz. oynatabilmek, satın almak imkansızdır. ekonomik olmayan pratik Herhangi derileri, onlara yatırım yapmak. Tabii ki, iç derileri pazarı çok kararlı olduğunu ve yollar çok değildir. sahipleri satmak için hiçbir acelesi vardır. Talebin arz aşıyor.

"Kendir" için 13 000 ruble

cilt hidroponik özelliği AK-47 görünümü olduğunu. Ana renkler - beyaz ve yeşil. Gaz tüp, arpacık ve görme yeşil boyalı. O makinenin diğer bölgelerinde küçük bir hediye. Alıcı beyaz boyalı ve bazı bitkilerin yapraklarının imajını işaretlenmiş.

Resmi açıklama devletler o is bambu. Bu cilt değeri ABD ve Kanada'da bazı eyaletlerde yetiştirme ve ekimi için izin tüm esrar çalı maliyetini aşması da ilginçtir. Bu böyle bir isim atmak verdi. Rusya ve esrar diğer birçok ülkede yetiştiriciliğinde yasalara aykırıdır.

kategori

Counter Strike Tüm derileri kalitesinin birkaç kategorileridir. hangi kategoriye altında onlar düşmek, olmasına bağlı olarak, bu yüzden fiyatı yapar. Aşağıdaki kategorisi vardır:

  • düz fabrikadan;
  • biraz düşkün;
  • saha denemeleri sonra;
  • aşınmış;
  • savaş görmüş

En ucuz - Fabrikada en pahalı ve savaş alanında gelen Silahlar. fiyat büyük ölçüde değişir, ve fark 70 000 ruble kadar ulaşabilir. silahların görünümü kötü, kalite düşük.

Ne cilt seçilir?

"CS: GO" hidroponik AK-47 kullanılabilir derileri olarak kabul edilir. Eğer cüzdanınızda fazladan para kurtulmak istiyorsanız, silah fabrikası satın alabilirsiniz, ancak eğer yeterli para, ama bir şekilde hala, savaşı-sertleştirilmiş alabilir. Daha pahalı derileri büyük miktarlarda para kurtulmak sağlayacaktır. Buna ek olarak, maliyet döviz piyasasında bağlı olarak değişir. Tabii ki, yatırım yapabilecekleri ve daha sonra kârlı satmak, ama hepsi değil çıkıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.