SağlıkMüstahzarlar

Analjezik ilaç "Spaskuprel": kullanım talimatları

İlaç "Spaskuprel" talimatı homeopatik ilaç gibi bir antispazmodik belirgin analjezik ve antiepileptik etkileri tanımlar. Buna ek olarak, bir araç, karakteristik bir sedasyon sahiptir.

ilacın farmakolojik etkinin Açıklaması

Bu ifade eder antispazmodik ilaç böbrek, mesane, rahim, bronş ve safra kesesi - içi boş organların ve kaslarda lokalize ağrı semptomları için kullanılan ilaçların farmakolojik gruba yaklaşık iki yüz yirmi ruble fiyat olan "Spaskuprel". Bu ağrı kesici etkisi nedeniyle bileşimde mevcut olan aktif kuvvet bileşenleri yer almaktadır. Verimli, çizgili ve düz kasların spazmı kaldırmak yatıştırmaya ve belirgin analjezik etki sağlamak için bütün bu bileşenlerin toplamıdır.

serbest formu ve bileşimin özellikleri

Üretim homeopatik ilaç "Spaskuprel" fitiller, tabletler şeklinde ve enjeksiyon için bir çözüm olarak (kullanım talimatları, her zaman, her paket üreticisi uygulanır). Ana bileşen olarak ikinci bir bileşim zorunlu Tsitrullyus Kolotsintis D4, amonyum Bromatum D4, Veratrum albümin D6 Gelsemium sempervirens D6 Atropinum sulfurikum D6 Passiflorae Inkarnata D2, magnezyum fosforikum D6 Agaricus D4, D6 ve Cuprum sulfurikum Aconitum Napellyus D6 vardır. Aynı madde tablet ve fitiller yer alır. Bundan başka, enjeksiyon için bileşim içinde damıtılmış su ve sodyum klorür gibi katkı maddelerini içerir. Tabletler "Spaskuprel" dairesel geçmeli hap şeklinde üretilen kokusuz, sarımsı beyaz veya küçük siyah veya sarımsı-kahverengi yamalarla beyaz. yardımcı elemanlar olarak bunlar laktoz ve bunlar arasında , magnezyum stearat. Bir reçete sadece hapları veya fitiller "Spaskuprel" (teyit edilir kullanım talimatları), satın alınabilir ve enjekte edilebilir çözümler doktorlardan reçete ile satılmaktadır eczanelerin arz gelince, o olmadan.

Kullanım Kapsamı

Bu homeopatik ilaç üreticisi spastik ağrı kolesistit, gastrit, provoke ortadan kaldırmak için önermektedir kullanın safra diskinezi, gastrik ülser, spastik kolit veya ülser 12 duodenum ülseri. Sistit muzdarip kadınlar da analjezik madde "Spaskuprel" kullanımını gösterir. Yorumlar ve böbrek ve safra kesesi kullanımına iyi sonuçlar tanıklık. İrritabl barsak sendromu durumunda da antispazmodik ve antikonvülsan tarafından atanan uzmanlar tarafından oldukça sık ayarlanır. döngüsel patolojik süreç adet sırasında karın bölgesinde şiddetli ağrı eşlik eder - diğer şeylerin yanı sıra, hap "Spaskuprel" talimatı dismenore muzdarip PMS sırasında kadınların yanı sıra genç kadın önerir almaya. Son olarak, homeopatik aktif analjezik ilaç (kas gerginliği ve sözde kas sertliği dahil) çizgili kas spazmı kaldırmak için tavsiye edilir kullanırlar.

büyük kontrendikasyonların listesi

Homeopatik haplar "Spaskuprel" üretici güçlü hem de alerjik reaksiyon durumunda, kendi bileşimde mevcut aktif maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılığı muzdarip insanlar laktoz ve magnezyum stearat önerir. Buna ek olarak, laktoz eksikliği ya da galaktoz intoleransı kalıtsal formu ile insanlar için bu analjezik almazlar. Üç yaş altı hastalarda benzer almaya atanmamış ağrı kesici "Spaskuprel". Yorumlar da çocuk doğurma esnasında veya emzirme doğan bir bebek sırasında uygulamanın istememe not edin. Bu iki durumda da, ilaç sadece bir doktor tarafından çözülebilir. Enjeksiyonluk çözelti olarak, yukarıdaki durumlara ek olarak, on iki yaşından küçük çocukları atamak için izin verilmez. Fitiller bunların bileşimi olan bileşenlere karşı aşırı duyarlılığı olan kişilere izin verilmez.

Olası yan reaksiyonlar

homeopatik ilaç "Spaskuprel" kullanımı ile ortaya çıkan en yaygın yan etkileri listesi esas olarak alerjik reaksiyonların çeşitli oluşur. Örneğin, bazı hastalarda, kızarıklık, kaşıntı ya da kabartı oluşabilir. Buna ek olarak, yanma hissi veya ürtiker riski vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.