Ev ve AileÇocuklar

Kreş klima

Teknoloji dünyasına olduğu kadar olası denemede Ebeveynler daha kolay hayatınızı ve çocuğun hayat kurmak için. Bir ev Klimayı veya klimalı özel evde bir daha elverişli sıcaklık koşulları yaratmak için satın alarak, onlar soğuk algınlığı bebek riskini artırabilir veya vücudun kendi doğal termoregülasyonu zarar istekli değillerdir. Termoregülasyon doğumundan beri vücutta gelişmiş ve ortam sıcaklığına uyum sağlayan edilir, bu yapay geliştirilebilir.

Kuşkusuz, taze hava akışı, saflaştırılmış filtre, çok tercih sis. Çocuk için, ısı korkunç düşmanı, aşırı ısınmaya karşı, küçük adam sıcak çarpması, ancak beynin daha ciddi bozukluklar sadece alabilirsiniz. Yılın büyük bir kısmı oda sıcaklığında 21 derece Celsius aşarsa, klima ve arıtma sisteminin montajı gereklidir. Bu rakamlar Rusya'nın güney kısmı için tipiktir. şehirler milyoner olarak, pik saatlerde ulaşım büyük bir toplama, arıtılmış hava akımı nedeniyle nefes çocuğu ihtiyacı egzoz dumanı son derece güvenli.

Klimanın kurulum ve çalıştırma velilerin çeşitli önerilerde:

1. odadaki belli bir sıcaklığa çocuğunuzu teşvik edin. Uyku zamanı yapmak daha kolaydır. Rahat yatak sıcaklığı + 21 ° C

2. planlı hizmet ihmal etmeyin bölünmüş sistemi. Filtrelerin değiştirilmesi, temizlik ve birimin çalışma diğer faaliyetler önemli parçası.

3. akışı soğutmalı hava klimadan bir çocuğun üzerine düşmez veya yatak, masa veya dinlenme yeri (en sık misafirler) yönlendirilecektir.

4. yavaş yavaş + 22º ila + 30º geçiş olmamalıdır akış sıcaklığı azaltır. 2 derece her yarım saatte tarafından Azalt soğuk dalgası yerine çocuğun vücut için en rahat olacak.

5. odası, rahat bir atmosfer kefaletle içinde% 40-70 dahilinde nem bakımı.

Bu şekilde 6. Havalandırma uzay sıcaklık farkını azaltmak ve ev mikroklima yenilemek için iyi bir seçenektir.

teknoloji ve elektronik gelişmeler, yaşam ortalama kişi için çok daha kolaydır. Ama bu tür cihazlar klima gibi ciddi doğal koruyucu fonksiyonlarının gelişimini etkileyebilir. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için, doktorlar tavlama işlemi önerilir. Hem de böyle bir İtalyan şirketi Olimpia Splendid bırakmadan olarak sağlık için yüksek verimli klimalar, kullanılması gibi.

ayarlar

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.