TeknolojininCep telefonları

Android'i nasıl güncellenir

geliştiriciler düzenli kendisine güncellemeler ve geliştirmeler çeşitli yayınlayacak böylece Android işletim sistemi, en kolay ve popüler listesinin başında.

Eğer bir sorun varsa, Android'i güncellemek için nasıl, o zaman adım talimatlar evrensel adımı söyleyebilir.

Uyarı: herhangi bir güncelleme tüm dosyalar, kişiler, mesajlar ve diğer kişisel bilgiler ile birlikte kaybolur, böylece ön veriler mümkün olduğunca çoğaltmak için bir bellek kartı ve bir bilgisayar üzerinde muhafaza edilmelidir.

Peki, nasıl Android'i güncellemek için:

1. Internet Android bağlayın, ayarlarına gidin sistem verileri bölümünü bulmak. Çoğu zaman bu "Genel sistem ayarları" dir "sisteminde."

Mümkünse otomatik güncelleştirmeleri 2. açın. güncellemeleri sistematik indirilmesi arzu değilse, basitçe "Güncelle" seçeneğini tıklayın. Sunucu Android'in türüne uygun bir son sürüme sahip, otomatik olarak yüklenecektir.

Uyarı: sınırsız internet erişimi yararlanmak veya ücretsiz wi-fi bağlantısı bağlanmak Dolayısıyla en iyisi Update çok "ağırlığındadır".

3. Nasıl, Android'i güncellemek için yukarıdaki eğer otomatik güncelleme olmaz? Android Market hizmetlerini kullanmak en iyisidir. Belirli modeller için güncellemeleri bulabilir veya arama gerekli tüm güncelleme yapar bir uygulamayı kullanabilirsiniz.

4. Başka bir seçenek: Android'in resmi web, siz "Nasıl Android» güncellemek için soruya bir cevap bulmak için eminiz. Ilke olarak, güncelleme zaten oluşturulmuş ise, kamu malı var ve el indirebilirsiniz. Daha yeni bir firmware kolayca indirilebilir ve başka bir uygulama gibi kurulabilir.

5. Güncellemek nasıl emin değilseniz Android firmware kendiniz, her zaman, ilgili servis merkezlerinin hizmetlerini kullanabilirsiniz. az para vardır yükseltmek ve aynı zamanda ve otomatik olmaz nedenlerini öğrenmek için.

Şimdi belirli bir örneğe bakalım, HTC Desire için Android işletim sistemi sürümü 2.3 Gingerbread güncellemek için nasıl bakmak.

1. bilgisayarınızda bir bellek kartında tüm kişisel verilerinizi tutun ve mümkün olan tüm bellek konumunu yapmak için orijinal ayarlarını sıfırlayın. Doğru şekilde yapılırsa, sen boş alan 136 MB olsun.

2. Yükleme firmware resmi HTC web sitesinden en iyisidir. top, el feneri ve arşiv geçmişe sahip gerçek firmware dosyasını, bir oyun: arşiv 4 dosya indirdikten sonra görünecektir

OS kendisi çok yer alır çünkü Geliştiriciler özel olarak ayrı dosyalar olarak standart uygulamalar yaptı. Bu uygulamaların Eğer gerekmez - onlar yüklenemez.

Genel olarak, fabrika sürüm 2.2 ve 2.3.3 güncelleştirmesi arasındaki fark Kabul edeceğini, kritik değildir, şimdi 8 MB olduğunu.

3. firmware ile arşiv dosyasını ayıklayın - iki dosya olacak: PDF, ikinci talimatlara biri - asıl kurulum EXE. Eğer kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra, otomatik olarak geçici bir klasöre çözdükten edilir.

4. USB kablosu ile bilgisayara NTS bağlayın. Aksi bir hata oluşabilir hatalı bir bağlantıdır, monitöre sistem birimine doğrudan iyi bağlayın, ancak. Başarılı senkronizasyon bilgisayara bildirilir edilecektir akıllı telefonunuzu "görmek". Daha önce birbirleriyle cihazı senkronize değil, o zaman indirip HTC Sync programını çalıştırın.

5. Pil charge bir akıllı telefon edin - bu% 30 daha düşük olmamalıdır, aksi takdirde bir hata mesajı görüntülenir.

6. ardından iletişim kutusuna göre hareket, firmware dosyasını çalıştırın. bulunmadığından bir pencere bir kene koymak ve «Sonraki» tıklayın.

Üçüncü iletişim kutusunda sonra 7. bilgisayarınıza Akıllı telefonunuzu bağlamak kontrol edilir. her şey yolunda ise, «Güncelleme» düğmesi sonraki penceresinde görüntülenir. Basın OS güncel sürümü ve değiştirmek için gidiyoruz hangi birini tanımlayan bu düğmeye, yeni bir pencere. "İleri" ye tıklayın.

8. Bu gerçekten yeni işletim sistemi yüklemek istediğinizi onaylamak için "İleri" yardımı ile hangi son montaj, önce bir iletişim kutusu açılacaktır.

9. yaklaşık 10 dakika sürer, yükleme işlemi ile başlar. Şu anda, her durumda USB kablosunu çıkarmanız mümkün değil.

10. süreci başarıyla tamamlandığında, will "Son" düğmesine basın. vur.

11. Şimdi yalnızca tüm kişileri, ayarları, kişisel verileri geri ve yeni işletim sistemini keyfine zorunda kalacak,

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.