SağlıkMüstahzarlar

Eğer bir ilaç kullanım kılavuzunu gerekiyor mu? "Kagocel" - basitten karmaşığa

Soğuk sezonunda biz zaten akut solunum enfeksiyonları bir salgın hazırlanıyor alışıktır. Sarımsak, bal, kızılcık ve hatta siyah turp limon - tüm bu seti Kasım başlangıcı ile evinde görünmesini emin. Ancak, önleyici tedbirler daha az hacimli ve dayanıksız olabilir. önleyici tedbirler ve SARS tedavisi ve grip için en etkili ilaçlar biri bir uyuşturucu "Kagocel" dir.

Onun çocuklar yetişkinler için değil, aynı zamanda sadece reçete. İlaç güçlü bir sıkılaştırıcı etkisi vardır, evrenseldir. Yani uyuşturucu hasar olabilir? uyarıcılar sadece dahil ilaçların insan koruyucu maddeler üreten çünkü Neden, talimatlara uymak gerekir? Ancak, hiç kimse, hatta en etkili ilaç hiç ilaca dolayısıyla kontrolü olmadan kullanılan ve olamaz talimatlar eşlik gerektiğini unutmayın.

"Kagocel" - bu nedir?

Bu karton başına on adet krem renkli tabletler şeklinde ilaç üretti. yerine talimat daha profılaktikler "Kagocel" taşınan fazla doktor ve hastaların kendileri arasında,. "Kagocel" a, antiviral aracı ve SARS çeşitli tiplerinin tedavisinde başarılı bir şekilde kullanılabilir. İnterferon - ilaca ait koruyucu proteinlerin, vücudun üretimini teşvik etmek için aktif maddelerin yeteneğine dayanmaktadır. Kandaki interferon konsantrasyonu alımı zamanında "Kagocel" ile 48 saat sonra sınır değerlere ulaşmaktadır. interferon temel amacı virüslere karşı mücadelede yatıyor. Bunu Gelişmekte insan kanından tam çekilme "Kagocel" sonra durmaz. Dışkı ile birlikte bağırsak yoluyla ilaç gösterilir. Tam çekilme süresi yedi gündür. idrar gövdesinin aktif maddenin yalnızca yüzde on kaldırılır.

Alıcı, ölçüm, kılavuzu prosedürü

"Kagocel" ilaca özellikle hassas hamile ve emziren kadınlar, hem de kişiler hariç, altı yaş arası hastalara reçete.

grip ve solunum enfeksiyonlarının tedavisi için Yetişkinler ilk iki gün boyunca günde en çok üç tablet 2 olarak kez tayin eder. takip eden günlerde ilaç "Kagocel" Bir günde 1 bütün tableti üç kez alın. Ders, kural olarak, dört gün aşmıyor.

Böyle hastalıkların tedavisi için Yetişkinler olarak herpes beş gün boyunca 2 tabletleri günde üç kez alın.

grip ve bulaşıcı solunum hastalıkları doktoru tedavisi için altı yaş arası çocuklar ilk üç gün boyunca birer tablet, günde üç kez öngörmektedir. Daha sonra doz, günde iki tablet indirgenir. Tabii, hem de yetişkinlerde, dört gündür.

eğitim kursları önlenmesi için yapılmaktadır. bir doktor tarafından belirlenir Çevrim süresi. Genellikle, yetişkinler beş gün arayla takip iki gün boyunca günde bir defa iki tablet almak. Çocuklar profilaktik sahası da oldukça talimat yerine, hekim tarafından belirlenen. Altı yaşındaki "Kagocel" çocuk beş gün arayla ardından iki gün üst üste bir tabletin bir döngü içinde bulunmaktadır. döngü sayısı doktoru ile kabul edilecek. Bu hesaba çocuğun genel durumunu almalıdır.

Yan Etkiler "Kagocel" ilaç

Açıklaması alerji şeklinde yan etkileri hakkında bilgi içerir. Buna ek olarak, olası bir tezahürü olarak, bağışıklık birlikte "Kagocel" kullanılmamalıdır bir katkı etkisi. Aynı antibiyotiklere için de geçerlidir.

depolama koşulları

Onların imal tarihinden itibaren en fazla iki yıl olabilir tabletleri saklayın. Depolama alanı karanlık ve serin seçmelisiniz. İlaç erişilebilir olmamalıdır çocuklar için yerler. "Kagocel" nem ve donma korunmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.