SağlıkMüstahzarlar

Çocuklar için antipiretik. güvenliğini seçin.

Hastalık çocuk, bir soğuk algınlığı, ebeveynler için bir stres olsa bile. Biz sadece koşul kalıntılarını hafifletmek için, her şey için hazır. nedense bu yüksek sıcaklık ise - özel bir sebebi panik söyledi. 37 derece - En anneler kesinlikle 36.6 düşürüldü gerektiğini düşünüyoruz. Yaklaşım temelde doğru olmadığını belirtmek gerekir. Yüksek sıcaklık - bağışıklık sisteminin doğal tepkisi sadece az antikor üretmeye başlar üzerindeki sıcaklıklarda otuz sekiz. Gördüğünüz gibi, bir yüksek sıcaklık olmadan çalışmaz kurtarmak için. Tipik olarak, iyi çocuklar böyle bir durum neşeli ve aktif kalan, acı. Yani yatağa çocuğumu kravat ve ona hapları zorla beslemek için acele etme. Elbette, bir yürüyüşe gerekli değildir git, ama çocuk iyi oynayabilir.

Çocuğun gereken alışılmadık davranış anne uyarın. Çocuk çok kaprisli, uyuşuk olduğunu ve vücut ısısı hızla yükselir ise evde tedavi olası değildir yönetmek. Ama eczanelerde satın acele etmeyin çocuklar için antipiretik önerilen televizyon reklamları. Her zaman zinde ve eczacılık çocuk doktoru reçete değil. pişmanlık ile, doktorların çoğunluğu hekime satış yüzdesi öder eczanelerin farmakolojik bilgi ve dizi güdümlü yok bugün unutmayınız.

Bu makale aynı zamanda eylem kılavuzudur değildir. Eğer çocuklar için en etkili ateş düşürücü seçebilir, böylece sadece bazı gerçekleri içeriyor.

İlk liste çocuklar almak ilaçlar önerilmez. Bu Aminopirin, aspirin, metamizol, fenasetin (mumlar "Tsefekon") Nise, antipirin.

Seçim büyük ibuprofen ilaçlar ve parasetamol değildir. Ikincisi daha az yan etkilere neden olması kabul edilir. Ancak, bebek alerjik reaksiyonlar muzdarip olup olmadığını Efferalgan Nurofen yazın veya ilaçlar çok dikkatli olmak gerekir. Üreticiler, bebek için ürün daha kabul edilebilir hale getirmek için çalışırken, bileşimi renklendirici ve koku dahil.
Her durumda, bir yaşın altındaki çocuklar için antipiretik kullanmak için acele ve daha iyi bir büyük çocuk ilaçların en az bir miktarda maliyeti yoktur. Bebek hazırlanmak için daha iyidir kızılcık suyu. ahududu gibi iyi etki kayısı reçeli. Bu ürünlerin Hakkında ateş düşürücü özellikleri herkesçe bilinmektedir. Çocuğunuz süt seviyorsa bunu bir kaç incir kaynatabiliriz. yaklaşık kırk dakika Karışım demlemek olsun ve yarım cam her saat için bebek sağlar. kendilerini de yemiş, ama bu araç bir müshil etkisi olduğunu akılda tutmak edilebilir meyveler.

baş ağrısı şikayetleri sen alnında soğuk kompres de kullanabilirsiniz.
biz çok küçük bir çocuk bahsedecek olursak, Yeni doğmuş bebekler için en iyi analjezik Asetik sarma olduğunu. İyi etki ve bütün vücudu bu yapıyı otlakçılık. Çözeltisi 0.5 litre su ve kaşık ya da elma sirkesi bir çift hazırlanır. Ayrıca soğuk kaynamış su ile klizmochku deneyebilirsiniz.

Çocuklar için herhangi antipiretik nedenle her zaman daha az kötü olanı seçmek zorunda, kendi yan etkileri vardır. Yargıç kendiniz için, parasetamol karaciğer üzerinde toksik etkisi vardır, bu böbrekler ibuprofen, aspirin, mide tahriş etkiler ve şiddetli Raynaud sendromu kışkırtır. Onların tehlikeli alerjik reaksiyonlar Analgin, ek olarak, bu iç kanamaya uyarır.
o gereksiz yere bebek ilaçları şeyler gerekmez nedeni budur. Hatta en modern çocuklar için antipiretik , sadece son çare olarak kullanın. Bu durumda, talimatları dikkatlice okuyun ve açıkça dozajı uygulayın. Tabii ki, bu genel kurallar vardır ve bunlar sadece çocuklar yetişkinlere de değil geçerlidir.

Talimatlar, ürünün 12 yıl sonra çocuklara yönelik belirtiyorsa, sadece ilaç dozunu azaltarak daha küçük çocuklar için bunları kullanamaz.
sıcaklık keskin bir düşüş hastaya yararlı olmadı, bu yüzden kalkmayın "derecesini düşürür." Vücut yükleri daha düşük sıcaklığa sahip düz bir azalma.
Bu 39 derecenin üstünde kritik sıcaklık olarak kabul edilir. Çocuğun vücut ısısı kasılmalar artış tepki Ancak, termometre maksimum değer beklemek tavsiye edilmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.