ÇirkinlikInşaat

Cihaz boşluksuz klozet. Bir lağım çukurunda bulunan özel bir evde Tuvalet

sokakta özel bir evde veya evin içinde olup olmadığını, ülkesinin evinde, onun bölgede sık sık yeterli dinlenme, muhtemelen zaten bir tuvalet olmadan düşünemiyorum. Bu bölüm bir köy evinde konforlu bir konaklama önemli bir niteliktir. Günlük gelen atık sayısına bağlı olarak, farklı bir hacim fosseptik ile temin edilen bir tuvalet, bu tür durumların en yaygın uygulama. sokakta Tuvaletler bir bok çukurunu sahip olanlar ve bunun yoksun olanlar ayrılabilir. İkincisi taşınabilir tuvaletler denilen ve oldukça pahalı kurulum ve bakım sağlamaktadır. Daha ucuz kanalizasyon fosseptik ile WC donatmak için. Ancak, kuru bir dolaba olmadan yapmayın zamanlar vardır.

Imkansızlığı düzeneği fosseptik

Bazen tuvalet pislik yuvası uymaz vermek. Bu oldukça yüksek yeraltı suyu yer alabilir, sahada toprak kireç taşı veya şist olabilir. Buna ek olarak, cihaz bir pislik yuvası olamaz, ne zaman evde yaşayan insanların yeterli sayıda. Yükleme boşluksuz dolaplar yapmaya karar verirseniz, bunu karter ve ev banyolar bir kombinasyonudur bilmeli. Arzu edildiği takdirde, böyle bir yapının düzenlemesi assenizatorskaya makine ile çukur periyodik temizlik sağlamalıdır. Bu mümkün değilse, bu bir fosseptik imkansız olacaktır düzenler.

Bir alt olmadan bir delikle Aparatı boşluksuz dolap

Eğer play-dolaba bir ülke evin sitesinde ihtiyacı hissediyorum, tür yapılar iki şekilde yerleşmek olabileceği unutulmamalıdır. toplayacaktır bir sistem oluşturmak - İkinci ise Bunlardan ilki, geleneksel bir karter kazma içerir atık suları. kolay seçenek - Bir alt olmadan bir delik, ancak evden kanalizasyon günlük hacim olarak kullanılabilir 1'den az m3'tür. İş yerinde, sen hangi durumları, sıhhi düzenlemeler takip etmek zorunda bir düden içme suyu kuyuya Kirlenmiş su sızmasını engeller içme suyu alımının seviyesinin, altında yer alır. bölge kil toprak hakim ise, oyuk ve içme kuyu arasındaki mesafe ulaşmalıdır 20 m veya daha fazladır. balçıklı topraklarda, bu parametre, 30 m. Tınlı kumlu toprak yükselmiştir ve yukarıda bahsedilen elemanların karşılıklı düzenlemesini sağlayan birbirlerine daha yakın 50 metre değildir. Bir ev günlük 1 m3 atık suyun daha büyük sıfırlar, bu metal, beton veya tuğla tasarımı ile değiştirilmesi, bir alt olmadan hazneden atılmalıdır.

Özellikler ısıtmalı boşluksuz dolaplar

Boşluksuz klozet bir alıcı hazne ile bir yuvaya sahiptir kanalizasyon boruları. oyun kanalı - Izgara kapağı ikinci adı ürün sağlanmaktadır. boşluksuz dolaplar yakın uzanan baca gazı borusunun çökelme özel bir sistem ve çekiş bulunmaktadır. Boşluksuz kanallı kolonu, ısıtılmış bir ısı kaynağı içinden hava ihtiva eder. kokuların yayılması teşvik taslağını ortadan kaldırdı. baca altındaki bir ısı kaynağı yokluğunda düzeneğinin 15 watt ısıtma kapasiteli takılmalıdır. Bu tür bir yapı oluştururken kanalizasyon borusunun ucu havalandırma temizleme kanalı altında 2 m düşürülmelidir. Farklı malzemeler, yani, asbest çimento, dökme demir vb. D. Kanalizasyon yapılmış atık boru sistemi yan yatan üst üste yerleştirilir ve mümkün olduğunca sızdırmaz olarak kapatılmış olmaktadır. Bu duvarın önce yan yatan çimento harcı ile örtbas ve sonra zazheleznit olmalıdır. Kale ayarlanır dışında, nane kilden. Kalınlığı. 3 cm kiler toprak dolgu yalıtılmalıdır bindirme gerekir. dış parça cürufu veya turba izole gereken kapaklar bir çift temizlenmesi için kapağı örtüşmektedir. 130x130 mm: Boşluksuz klozet cihaz, aşağıdaki miktarlar tepki kanalını sağlar. 0.5 m baca üzerinde yer flyugarki kaplanır boşluksuz kanalı, örneğin üst kısmı.

Özellikler mühürlü fosseptik

Tertibat boşluksuz dolap de sızdırmaz dayalı olabilir. alt teknolojik kapak doğru eğimli bir şekilde donatılmış olmalıdır. Kaynaktan çit kısmı ve ana bu delik sırasıyla 1 m ile 10 m çıkarılmalıdır. O assenizatorskaya makinesinin yardımı ile mümkündür, periyodik temizlenecektir.

profesyonel danışmanlık

Montaj boşluksuz klozet çukur Aksi takdirde. derine 3 m olması gerektiği unutulmamalıdır zaman, bunun nedeni makine hortum sınırlı uzunlukta etkisiz boşalma olacaktır. Tüm çamur altta olacak ve mümkün olmayacaktır ona döneceğiz. teknede patlayıcı gazların birikmesini önlemek için havalandırma ile donatılmış olmalıdır. yerden yüksekliği 60 cm olmalıdır süre için bu boru, çapı 10 cm olmalıdır.

Atık su çukurlar Öz yapımı

Eğer özel bir evde bir tuvalet inşa etmeye karar verirseniz, onun temizlik 2/3 derinlikte delik doldurduktan sonra gerçekleştirilir unutulmamalıdır. manuel olarak da olamaz, sadece arabalar, ama bu tür işler üretin. Bazen bir nesne çukuru toprakla dolduruldu ve daha sonra tuvalet için yeni bir yer arar edilir korunur. yeterince etkileyici alan kısmı ayrıca uygulama koruma ve bir nesnenin taşınması en uygun olarak kabul edilebilir. küçük bir alanda ise, fosseptik pompalanır. inşaat Başlangıç kazı çukurundan olmalıdır, derinliği 2 m ya da daha fazladır. formunda, olan kenarları 1 m eşittir. ana betonarme levhaların duvarlar, istiflenmiş taş veya tuğla o toprağa dökülmesini ortadan kaldırmak gerekir bir karedir. ihtiyaç alt bunun için somut bir şap dökülerek ya da drenajı sağlayacak çakıl, dolu, hava geçirmez hale getirmek için. Bazen tuvalet (boşluksuz dolaplar) yeraltı kirliliğine neden olur. Bu olasılıktan dışarıda bırakmak isterseniz, duvarlar ve taban su geçirmez dolgu macunu veya benzer etkinlik malzemelerini kapatılmalıdır.

tuvalet yükseltilmiş kısmının inşaatı

tuvalet evin dışında bulunuyorsa, haznenin üst üzerinde koruyucu bir yapıya yerleştirilmelidir. Dikdörtgen şeklindeki çerçevesi iskele temel üzerine sabitlenmiş ve ahşap kutular üst üste tuğla veya bloklar her bir köşesinde altında gerçekleştirilmektedir. Ahşap çerçeve ve vakıf arasında yer alan çatı malzemesi kullanılarak su yalıtımı sağlamak önemlidir. fazla çalışma müstakil ev için aynı teknoloji ve özel bir ev içinde bir tuvalet olacak. İç duvarlar ve tuğla kaplama kereste primer karışımının işlenip renkli. Kaplama erken çürüme malzeme koruyacaktır. Hep birlikte bağlanır ve sonra vakıf sütunların üzerine kurulu. Ayrıca, dikey olarak, 4 adet duran cıvata ve metal plaka kullanılarak raf düzeltmek gerekir. elleriyle bir play-dolap, önemli olduğunda, bir su terazisi ile dikey bölüm çerçevesini ayarlamak veya. Bir sonraki adımda, kapılar asmak için raflar kurulumunu başlatabilirsiniz. çatı kirişleri arasında yapı yüklenir, bunlar yapı kenarının çevre üzerinde hafif bir çıkıntı gerekir.

arıza nedenleri

uzmanlar tarafından derlenen boşluksuz dolaplar üzerine Giderme Ancak sistemin başarısızlık nedenlerini belirlemek ve sahibi olabilir. Bir arıza tuğla yapılar için önemli olan yağ biçiminde, alt duvar trudnosmyvaemye kirlilik fraksiyonları siltasyonunu neden olabilir. Bu durumda, hoş olmayan bir koku görünebilir ve drenaj deliği hızla doldurulur. özel bir evde tuvalet hatalı çalışmaya başladı, o zaman çökeltme alt oluştu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu neden gerektiğini , assenizatorskaya makinesini incelmeye alüvyon suyla çukur doldurun ve sonra biyolojikler uygulanır.

Koku ve kir duvarları

Biyo su çukurları bakımı için kullanılan en etkili yolu, biridir. yapıda maddeler gıda olarak atık su çukuru kirletici kullanımı mikroorganizmalar vardır. Bu tür biyolojik sonucu temizleme hazne, kanalizasyon borularının iç yüzeylerinin salınım düşürücü kontaminasyon, drenaj sisteminin sedimantasyon ve geri kazanım verimliliğinin önlenmesidir.

Temizleme fosseptik

Sonra fosseptik pompalama yapılan ne sıklıkta, yukarıda bahsedilen. Ama bunun ötesinde, eser yapılmış olan teknoloji bilmek önemlidir. Kendi kendine pompalama bir pompa kullanılarak gerçekleştirilebilir, bu sıkıca kapatılır ve yeterli bir kapasiteye sahip olan sıvı kabı gerektirir. Onsuz, ekipman çabuk tıkanır çünkü pompa özel bir filtre olması gerektiğini bilmek önemlidir. Evde ikamet İnsanlar, su çukurları için kaliteli bir pompa satın almak daha iyidir. Pompa normal kovasından bağlantısı kesildiğinde düşürün ve murdar balyalama başlatmak için bir ip bağlamak gerekir. Atık kaba dökülür, ancak teknolojisi tüm Kanalizasyona kaldırmak mümkün değildir. Nedenle özel bir pompa kullanmak daha iyidir. Uncleanness bunun bertaraf edilmesi gerekecektir kullanılarak söndürülebilir. filtrelenmiş su deşarj veya atıkları ile birlikte bertaraf edilir. Hazne basınç altında suyu getiren su pompası temizlenir. Bu taş duvarlara birikmesini önler. derinlemesine temizlik kanalizasyon boruları gerçekleştirilen sonra.

Sonuç

bazen kusurlar pompalama foseptik çukurunda sırasında duvarlarda oluşan olur. Çukur tuğla yapılırsa, doğru yerde duvar kazmak ve betonun temel taşlarını orada kurulur. Bir plastik kap, tambur veya lastik gibi davranan haznenin, varlığında, manipülatör hizmetleri gerekir. Beton halkalar sistemini tamir başarılı olmak mümkün değildir. Bu somut yağlı atık ile emprenye edilir betonarme yapının, duvarlarında tamir edilemez olmasından kaynaklanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.