SağlıkMüstahzarlar

"Allokin-Alpha": Rus mevkidaşları kullanım talimatları, yan etkiler, kontrendikasyonlar

"Alfa-Allokin" temsil eder bir antiviral ilaç herpes ve HPV: İki ortak bir tatsız hastalıkları tedavi etmek için kullanılır. Viral hastalıkların etkeni sürekli sadece bağışıklığın zayıflaması ile bir etkisi veren insan vücudunda yayında. İşte bu sinsi hastalığın tezahürü başlar. Özel merhem, tabii ki, bunları kaldırmak için yardımcı olabilir, ancak virüs hala vücutta yaşıyor ve er ya da geç tekrar kendini gösterebilir. tüm patojenlerin olacak adamı boşaltmak için "Allokin-Alfa." kullanılmak üzere Rus analoglar, tahliye formu, endikasyon ve kontrendikasyonlar bu makalede ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

farmakolojik etkileri

İlaç "Allokin-Alpha" (kullanım talimatları, fiyat analogları aşağıda sunulmuştur) Önce etkili bir bağışıklık tüm bölümlerini güçlendirmek ve onlar iki bilinmektedir: humoral ve hücresel.

Bu madde, bastırmak ve ilaç ile etkileşim içinde virüsü yok T-lenfositlerinin aktivitesini artırır. Bu hücreler doğuştan ve edinilmiş bağışıklık arasındaki en önemli halkadır.

maliyeti sadece farklı tıbbi değerlendirme, ilaç "Allokin-Alpha", Rus analogları göre, hastalığa karşı aktif mücadele için vücuda kuvvet verir endojen interferon üretiyor.

Antiviral madde alma K kanallarının blokajına rahatsız düz kas hücreleri ve sinir normalleştirme nöromüsküler iletim darbeleri ile uyarma düzenlenmesine katkıda bulunur. Dahası, ilaç "Allokin-alfa" terimi, histamin, oksitosin, asetilkolin ve serotonin gibi maddelerin düz kas üzerinde artan etkisi.

antiviral madde kullanımı, insan vücudu üzerinde herhangi bir toksik etkisi, aynı zamanda bu hastalığa maruz kaldıktan sonra bağışıklık sisteminin özel olmayan aktivasyonunu gözlenmemiştir sahiptir.

ilacın farmakolojik etki ana sonuçları:

 • viral enfeksiyon belirtileri ortadan kaybolması.
 • komplikasyon olasılığını azaltmak.
 • alevlenme döneminde düşüş.
 • Hastalığın İstisna yeniden tezahürü.

salma Formu

beyaz bir toz ya da gözenekli bir kütle bir kokuya sahip şeklinde imal Hazırlanması "Allokin-alfa". enjeksiyon için kullanılır. Üç formlarda üretilmektedir:

 • Üç adet tarafından konturlu plastik tepsiler içinde ambalajlanmış madde 1 mg şişeler.
 • Bir hücre kontur yerleştirilen 10 adet arasında Ampuller.
 • preparasyon 1 mg Ampul 5 parçaları ile dolu ampul neşter ile doldurun.

Endikasyonları

Bir kişinin sahip ilaç "Allokin-Alpha" nin bağışıklık sisteminin bileşenleri üzerinde etkileri çok çeşitli. Tipik olarak, aracı olarak kullanılan:

 • Kronik papilloma virüsü ve kanser oluşma yüksek bir olasılık.
 • kadın ve erkeklerde genital bölgede servikal bölgede Lezyonlar. Bu gibi durumlarda, ilaç yardımcı bir araç olarak kullanılır.
 • Kronik ve sık sık tekrarlayan herpes virüsü. "Allokin-Alpha" kullanmak maksimum etki için kabarcıklar ilk görünümü için tavsiye edilir.
 • Akut ve kronik hepatit B ve C grubuna ilacın deri ve mukoza zarlarının sarılık ortaya ilk gün başlanmalıdır. Tedavi bir hafta sonra daha başlatılmışsa, maksimum etki elde etmek mümkün olmayacaktır.

"Allokin-Alpha": nasıl dikmek?

uygun şekilde, şişe içindeki muhtevanın içine enjeksiyon için bir çözelti hazırlamak için, 1 'lik bir oranda, tuz içerisinde çözündürüldü edilmesi: 1 arasındadır. yan etkileri önlemek için, diğer herhangi bir hazırlıkları bitkiye tavsiye edilmez. Parenteral uygulama bir tıbbi şırınga içinde gelir ile "Allokin-Alpha" toz karıştırmayın. Seyreltme hemen bir sonraki enjeksiyona kadar ayrılmadan kullanılmıştır gerekliydi.

Şekli ve Dozu

Talimatlara göre, subkutan "Allokin-Alpha" ilacı tatbik. Tedavi süresi gün içinde yapılan bir antiviral madde, 1 mg 6 enjeksiyonları içerir. Bu terapi papilloma virüslerinin onkojenik tip kaynaklanan bir enfeksiyonun tedavisi için tasarlanmıştır.

Tekrarlayan herpes için üç enjeksiyon uygulanması aynı dozda yeterli ve her gün verdi.

Hepatit B grubunun orta formları ile ilgili olarak, daha sonra bu gibi durumlarda tedavi 1 mg 9 enjeksiyonları artar. Sadece bir teyit tanı konulduktan sonra tedaviye başlamak için.

Kontrendikasyonlar

Rus tıp araştırmacıları, kontrendikasyonları minimum bir ilaç icat sadece otoimmün patolojiler, bireysel hoşgörüsüzlük bileşenleri, gebelik ve emzirme döneminde varlığında kullanılması tavsiye edilmez "Allokin-Alpha" Çünkü (fiyat hangi bu malzeme ele alınmaktadır kullanımı için talimatlar) başardı . Bu ilaç çocukların tedavisine yönelik değildir dikkati çekiyor.

yan etkiler

Yorumlar "Allokin-Alfa" iyi tolere edilebilirliği, Rus analoglar diğer yanıtları olabilir işaret ediyor. Yan etkiler nadiren kas zayıflığı, baş dönmesi ve yeni herpes kabarcıkları ortaya çıkması şeklinde meydana gelir.

Bu belirtilerin tümü genellikle yanlış hazırlanan tedavi ile ilişkilidir. tavsiye edilen dozlarda örtülebilir olumsuz belirtilerin nedeni hazırlık "Allokin-Alpha" idarenin ihlal sıklığı, enjeksiyon, kişisel hijyen kurallarına enjeksiyonu ve uygunsuzluğun uygunsuz manipülasyon kullanımına kontrendikasyonlar göz ardı ederek, ilaçların yanlış kombinasyonunu aşıldığında.

Gebelik ve emzirme dönemi

Meyve ve gelişimi ana aktif madde parçası üzerinde teratojenik ve mutajenik etkisi yoktur olmasına rağmen, ilacın "Allokin-Alpha" hamilelik sırasında kullanılması yasaktır. emzirme döneminde de tedavi verileri ilaç çöp gerekir. Eğer bebek formülü beslemek zorunda kalacak bu özel antiviral ajan tedavisi için kullanmak istiyorum.

Diğer ilaçlarla etkileşim

viral hastalıkların tedavisinde bazlı ilaç alloferon herpes simpleks, papilloma virüsü, hepatit B ve C ajanları ile ilgili zarar verici etkilerinden, ilaçlar izin

"Allokin-Alpha": Rus meslektaşları ve fiyatları

Şu anda antiviral ajan alınmasıyla birlikte özellikle Moskova'da Rusya'nın herhangi bir bölgede herhangi bir sorun vardır. ilaç maliyeti oldukça yüksektir ve eczaneler ve üreticilerin önemli ölçüde farklıdır. bir paketin ortalama fiyatı yaklaşık 70-150 dolar.

Bugüne kadar ilaç "Allokin-Alpha" pek çok analoga en yaygın vardır:

 • "Cervarix". Aşı papillom virüsü tedavisinde hedefleniyor. Rusya Federasyonu topraklarında 4250 5400 ruble arasında değişmektedir fiyat hangi hazırlanması "Cervarix", kendileri inaktive dahil mikroplar, değildir. ilacın bu virüs benzeri partiküllerin temeli taşıyıcı proteinler yüzeyi üzerinde biriktirilir. bazı durumlarda rahim tümör görünümüne yol açar çünkü papilloma virüsü, insanlara büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Tüm hastalarda aşılama tam kursu tamamladıktan sonra HPV bağışıklık tanımlandı. İlk enjeksiyon 4 yaşından beri bağışıklık yanıtının Süresi "Cervarix" etkilemek için. Araştırma sırasında aşının yüksek etkinliği farklı yaş gruplarından hastalarda virüs enfeksiyonunu önlemek için onaylanmıştır. Farklı düzenlemeler papillom virüsünden vücudu korur çapraz koruma, indükleyebilen en azından iyi bir analog "Groprinozina" daha yüksek fiyat olan "CERVARIX ®",.
 • "Gardasil". Kullanım izni için talimatlar HPV ile ilişkili cinsel organına ve anüs etrafında premalign displastik lezyonlar ve servikal kanserin önlenmesi yanı sıra genital siğiller, 9 yaşın altındaki çocuklar ve ergenlerin tedavisinde bir aşı kullanmak. Rusya'da ilaç maliyeti 3500-6400 ruble olduğunu.
 • Tabletlerin - bırakma "Groprinozin" ilaç ana formu. Talimat aktif madde bir uyuşturucu olduğunu belirten inosin pranobeks. Ağ eczacılık ilaç blister, 10 tabletin her biri girer. 500 ruble, 30 - 700 - ruble ve 50-1250 ruble 20 tabletlerle paketinin ortalama maliyeti. İki yaşından önce kızamık kurtarmak çocuklarda en yaygın ensefalit Dawson tedavisinde etkili ilaç. Bunun nedeni her çeşit virüs ise "Groprinozin" (tabletler) kılavuzu, bağışıklık sistemi zayıflamış alarak önerir.

birleştirme alkol

Ne ilaç alkol ile karıştırmak için tavsiye edilmez. İlaç "Allokin-Alpha" istisna değildi. Doktorlar, böyle bir konumda tutmak: uyuşturucu etkisi altında insan vücudu üreten interferonlar, kan kimyasında en küçük değişikliklere karşı çok hassastır. Ve onların etkileşimi sonucunu tahmin etmek ve antiviral ajan zordur. Böyle bir kombinasyonun sonuçları açık bir şekilde negatif olacağını kesinlikle söyleyebiliriz. Tedavinin etkinliğini azaltmanın yanı sıra, insan sağlığına zarar verme riskini artırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.