ModaAlışveriş

Jacket Park - bir kadının zayıf yönü

Birkaç yıl önce, kışın güzel bayanlar, dış giysilerden çok emniyet yastıkları veya eksiği geçmiş bir sıcaklıkta giyinen sıcak kürk katları gibi, hantal ceketlere kendilerini sarmalamaya zorlandılar, kendini korumadan daha çok kendini kamçılamaya çalışıyorlardı. Ancak 2012'deki şık Olympus'un üst kısmında yeni bir yıldız aniden alevler içine patladı - bir park ceketi. Kadınların moda kadınlarının hassas doğaları hemen bu modele eklendi, bu nedenle 2013'te popüler kaldı.

Kadın parkı nedir? Bu, cepleri ve kaputu olan uzun bir spor ceketi. Çoğu zaman, bu tür modeller büyük miktarda yıldırım, düğme, lastik bant veya kürk ile tasarlanabilir.

Buna ek olarak, kadın ceketi genellikle belirli bir tasarımcıya benzer: rahatlık için iç astarın, başlığın kilidini açabilir, kolları ve etekteki elastik bantları sıkabilirsiniz.

Çok sıklıkla, park ile birlikte, her zaman başarıyla modanın belini vurgulayan bir kayış satılıyor.

Klasik ceketler yoğun kumaşlardan yapılır; bu özellik sayesinde bir modeli metresine birkaç mevsim boyunca üst üste hizmet edebilir ve en sert hava koşullarına dayanıklıdır.

Kadın ceketi üç ana özelliği ile karakterize edilir:

  • Şık basitlik;
  • işlevsellik;
  • Artan konfor seviyesi.

Diğer şeylerin yanı sıra, park hemen hemen her tür giyimle de giyilebilir. İstisna klasik bir kesimdeki klasik bir elbise veya pantolon kıyafetleridir; bu tür şeyler uygun dış giyim giymeye değer.

Aslında, kış parkı, parlak pembe ile mat bir mavi renk arasında değişen çeşitli renklerde yapılabilir. Bununla birlikte, en popüler kum rengi ceket, gri ve haki.

Günümüz trendlerine dayanan günümüz parkları, önemli ve çeşitli alt kategorilere ayrılabilir.

Rahat, sıcak ve pratik park - hepsi en sevdiğiniz ve en popüler klasikleriniz. Böyle bir cekete, orijinal türde bir şey denilebilir; tasarım eskiden Eskimolar tarafından kendi amaçları için tasarlanmıştı. Sıcak astar, parkın ceketi sayesinde, kadın soğukta uzun süre kaldıkları süre boyunca metresini ısıtıyor.

İkinci, ama daha az önemli olmayan görüş spor parkıdır. Bu modellerin renkleri ve uzunluğu konusunda bir sınırı yoktur: tasarımcılar klasik kanunları ihmal eder ve şimdi en popüler turuncu ve mavi tonlar olarak adlandırılabilir. Uzunluk gelince, spor ceketler klasiklere kıyasla çok daha kısa olabilir (bazı modeller kalçanın ortasına neredeyse giremez).

Kadın ceketi gündelik kıyafetler ve askeri tarz şeyler için mükemmel. Bu kitlerin bazı muazzam veya parlak aksanlarla tamamlandığı unutulmamalıdır, aksi takdirde görüntü çok sıkıcı ve monoton görünebilir. Önemli olan - bütün kıyafetlerdeki tüm ayrıntıları takip edecek bir stile uymaktır. Bu doğal, spor ceketler daha düşük hızda ayakkabı ile birleştirilir ve klasik çizmeler veya ayak bileği botları ile giyilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.