Kendini yetiştirmeAmaç Ayar

Tamamen alkol nasıl engellenir: ipuçları çalışan

mutluluğa Çok değil, yaşam sürecinde herkesin önünde içme alkol durdurmak konusunda bir soru vardı? insan zihninde neler oluyor, kendine şu soruyu sormak? Bu aydınlanma anı alışkanlık "anti-stres" "iştah 100 gram almaya" veya gerçekleşme olduğu gerçeği böylece tüm kayıp değil, zaten büyük bir korkutucu bir bağımlılık haline gelmiştir ve kişi gerçekten alkol durdurmak istiyor. bugün bu konuşmayı - Nerede istek yenmek için ve sakın durma eğer, ne sonradan ne olacak, nasıl başlatın.

Bağımlılık, rulman yıkım

Eski Sovyetler Birliği KORKUNÇ ülkelerindeki alkol tüketimi istatistikleri: Kişi başına saf alkol onsekiz litre. Bu bir şarap + votka + bira, tüm alkollü içeceklerin bir bileşeni olarak saf alkol, yani emilen defalarca daha boyutu değil. Sekiz on kişiden düzenli içki ve sadece Rus zihniyetinin bir özelliği ve tüm nüfusun bozulması değil. sönme doğal seleksiyon eşiğine.

Kendilerini alkolikler haklı birkaç basmakalıp ifadeler vardır:

 • Sadece daha iyi uyku rahat stres, soyun.
 • küçük dozlarda, bu basınç (kan damarlarının, iştah kaybı) için kullanışlıdır.
 • Bu cesur (eğlenceli, ruh) içindir.
 • Bugün, bir neden yoktur.
 • Benim sınırı (normal) biliyorum.
 • Ben seyrek.
 • Ben her an çıkmak için olabilir.
 • Nasıl genel olarak alkol durdurmak için? Sen kutlanmaya gerektiğini.

Bunlar o alarm sesi zamanıdır, bağımlılık başlamıştı tüm göstergeleridir. herkese küçük bir dozu (litre kadar gözlük), "nadir" terimi aynı zamanda çok sübjektif olduğunu ve cesaret ya da rahatlamak için içecek? Bu genellikle en saf öz aldatmacadır. doz olmadan eğlenmek ve hayatın tadını hissetmek olsun olmasın? Yani zaten ilişki kurmuş temel göstergeler olduğunu.

İlk adım olarak

Adam hala içmemeye karar. Sorunun Tanıma - bu çözmenin ilk adımıdır. Nasıl hareket? Ne ile?

ilk şey - o iyi akraba ve arkadaş varlığında yapılır, sağlam bir taahhüttür. Hatta en önde gelen ve çoğu zaman yüksek sesle okunan üzerine asmak için bir kağıt parçası üzerinde bir kelime yazabilirsiniz.

İkincisi - kararlılıkla evin içinde yer alır tüm alkollü içecekler, atın. çok alkol içmeye durdurmak için, yavaş yavaş tüketilen alkol miktarını azaltmak için gereklidir. Alkolün stokları evinizdeki saklanan, o zaman nereye gereksiz hvatanete geri değil tutun garantisidir?

Nasıl her gün alkol durdurmak için? Objektif alkollü içecekler, içecekler günlük sayısını belirlemek, ve yarım o sayısına bölün. böylece üç dört hatta iki gün, ve sonra.

Ardından, hafta sonları alkol durdurmak gerekir. Nasıl bunu düşünmek aynı anda durdurmak için? Bu durumda kendilerini dizginlemek için? içmek neden analiz etmek deneyin? Yani bir sonraki şarap partisine iter? Sadece size karşı çok dürüst olmak - alkol bağımlılığı erken dönemlerinde neredeyse görünmez olduğu için, sorunu çözmez kurnaz ve insan zihni kendini haklı çıkarmak için hileler her türlü ile gelecek.

En önemlisi, sine "arkadaşlar" olsa bile, aşağı çekin şirketleri kaçının. gece toplantılar ve "mahrem konuşmaları" vazgeçmek gücünü bulun. Her gün kendisi sıkıca alkol - bu ciddi bir ilaçtır ve ters giderse, bir işe yaramaz uyuşturucu bağımlısı haline gelecektir. Kendiniz için bunu istiyor musunuz?

motivasyon gücü

Nasıl genel olarak alkol durdurmak için? Zor anlarda size destek olacak ağır motivasyon, bulun. En güçlü biri - sağlıktır. alkol etkilenen birkaç fotoğraf organlarını alıp başka neden sıklıkla etkileyen gıda kalitesi üzerinde yansıtacaktır bu da dahil buzdolabının üzerine (göze çarpan bir yere asmak, iyi detaylandırma silindirleri ve periyodik olarak içinden seçim, vücut üzerinde alkolün etkisi hakkında birkaç filmler bak alkol tüketimi). Ayrıca bazı filmleri kontrol veya içme alkol durdurmak ne olacağı hakkında hikayeler okuyun: başka bir işlem için uyarıcı insanlar, gerçeklerin gerçek hikayeleri,.

Yeni bir iş veya terfi, sevilen bir ya da hastalık: Ayrıca içkiyi bırakmıştı olan amaca işaretleyin. Eğer yapmak için istekli gereken adımları tanımlayacaktır. Sıklıkla her şeyin ilk bakışta göründüğünden daha çok daha kolay olduğu ortaya çıktı.

Kadın alkolizm

Bazı insanlar kadın alkolizm tedavi edilmezse olduğuna inanıyoruz. Neden ve nasıl bu klişe mi?

iş yerinde sorunlar, sorun derin kişisel kocası adına dikkat eksikliği olan: (genellikle sadece şirket için erkeklere, aksine) kadın psikolojik nedenlerle içme başlar gerçeği. içme sonra, kısaca onlar duyguları körelmiş ve alkol dozu kez çıkarılır kendimle daha tiksinti izledi kısa süreli rahatlama, gelir, uyaranlara çıkarıldı. Nasıl durdurmak için kadını içme bu durumda?

Öncelikle sorunun ortadan kalkmayacak ve sadece sonunda tüm yaşamı yok eden bir kartopu gibi büyüyecek ve alkol bağımlılığı eşzamanlı sağlık sorunlarına ekleyerek durumu ağırlaştırabilir sadece edeceğini anlamamız gerekir. Çoğu kadın bozulması ve hetero kadın yol açar ve bir kişi olarak beyin, etkiledi.

Kadınlarda psikosomatikler alkol bağımlılığı göz önüne alındığında, insanlar problem çözme için doğru bir yaklaşım bilmek gerekir, ve her durumda sorun, suçu yapmak veya tehdit etmeyin. Oldu ve hangi alkol içmeye daha fazla kadın kışkırtır anlamak önemlidir. Bu gibi ona yardım?

kötülüklerin kaynağı - genellikle bu, çünkü hafifçe konuşmak ve hayat ve kendileriyle memnuniyetsizlik nedenini bulmaya çalışın. O zaman her an izleyebilirsiniz Değilse, yine cam kaplar. Ve tabii ki, objektif olmak, akraba veya yakın bazı arkadaşları görüşler dikkate almak mümkündür.

Kadınlar için "havuç" yöntemi

bir kadının alışkanlık erkek üç kat daha güçlüdür ve alkolizm yedi yıl sonra son derece zor önlenebilir sahne geldiği biliniyorsa bir kadın olarak, alkol durdurmak için? Bu durumu önlemek için nasıl bir birkaç ipucu:

 • Eğer insanlara veya hayvanlara tanıtmak isteyen hangi istihdam (gönüllü veya ek çalışma) bul, bu gereksiz camdan kaçınmaya olanak sağlayacaktır.
 • işin dünyasını keşfedin: kapitone, boyama, keçeleşme yün kurslarına kaydolmak veya bir koro katılıyor.
 • onlar hedeflerini gerçekleştirdiği konusunda, ünlü insanlar hakkında kitaplar okumaya başlayın. Her gün alkol durdurmak için hakkında bilgi için, kitaplar, videolar ve dersler bol vardır. Onları bulun ve periyodik olarak ilham verici.
 • Kritik aynada kendini incelemek: Bu spor, dans veya pilates gitmek smotiviruet (bildiğiniz gibi genellikle kadınlar, sağlıklı bir zihin çok özeleştirel görünüşlerine göre ve sağlıklı vücut vardır). Çok fazla kadın kararlılıkla onun dönüşüm gerçekleştirmiştir çünkü onlar daha ince içme alkol, kestikten sonra.
 • yoga gidin. biliş Bu akıllıca sistem kendisi alkol için sizin için özlem gerçek nedenleri açılacaktır. Bu durumda "iki Karacalar öldürdü" olacak: Sağlıklı beden ve bir toplum teşvik. Hayatınızı iyileştirmek için ek bir teşvik olacak yeni pozitif insanlar olacaktır. Ayrıca, yoga davranışının etik standartlar takip etmek içindir: yoga nihai hedefe ulaşmak için bazı şeyleri yapmak değil bir söz kendimim - samadhi.

Her kazan işareti (alkol, hafta, ay olmadan üç gün) - yeni bir elbise ya da ayakkabı, gösteri ya Dolphinarium'daki bir gezi vererek. En iyi motivasyon - bu olumlu duygular sonraki sonuç. tekliflerini artırma! Örneğin, "Üç aydır içmem, o zaman, dağlarda üç gün devam" ya da öyle bir şey. daha heyecan verici ilginç oyun olarak alkol eleme verme sürecinde, daha sıradışı şeyler yapın.

Nasıl yoga veya spor salonuna gidip ama gidemiyor dersler için ödemek için fırsat var, hiç birine sahip olsa yalnız alkol bir kadını içmemeye (veya bölgede onlar sadece yok)? hayat camına kapatılıyor, kasvetli daireyi görünüyor ne olur? Evsiz köpekler ve kediler her yerde ev bir alıp dikkatle çevrili: bir hayvan yapınız. Her zaman evde seni bekliyor olacak bir ruh eşini ve en iyi ve favori her türlü sergi açacağım.

Eski bir atasözü vardır: "Eğer hayatınızı daha iyi olmak için - senden beter olanı bulmak ve ona yardım et."

Ateşe ateşle - erkek versiyonu

Bir bardak bira işten sonra meslektaşları ile, konuklara Cuma günleri arkadaşlar, uzamış yeni yıl tatilleri ve geziler ile bir şişe: Nasıl bazı baştan etrafında alkol adamı eğer içmemeye? Zamanla, tüm sosyal aktivite bir içecek için başka bir ortak bulma indirgenir ve bir noktada gerçekleşmesini geldiğini hiç yaşama sevinci. Bu arada kendim çekin ve doğru yolda geri almak için zamanı olduğunu bir sinyaldir. gerçeğin kabulü - bu kendini değiştirmek için ilk adımdır.

- Bir aile varsa - onlarla tartışmak, herhangi bir destek önemli ve zorlu faaliyetleri olduğunu. yerine hayali bir arkadaşı ile bir bardak barda oturan, spor salonu katılın. Bir bardak daha çıtayı yükseltmek için daha iyidir - kadınlar bunu takdir edecektir.

- şirketleri, partiler ve temel amacı alkol aldığı kutlamaları kaçının, sağlık veya aile daha tanıdıkları bir çift kaybetmek daha iyidir.

- yaşam ve kırılganlığıyla tadı hissetmek - paraşüt veya "bungee" ile geçin. Belki toplama noktaları ve deneyim ziyade böbrek taşı başlatmak için değer mi?

- tüm alkollü içeceklerden tam perhiz uzun süre arkadaşları (meslektaşları, yakınları) tartışın ve önemli hissesini şeyde koymak

- Devam eden sefih günlerde ise beş ile yedi yıl içinde kendini hayal etmeye çalışın. Bunun gibi mi? Bu kendini görmek istiyorum böyledir: Bir sarkık yüz ve bir bira göbeği?

(Ekstra motivasyon) bira göbek konuşan. Malzemeler Formül xanthohumol erkek gövde dişi hormon üretiminin uyarılmasında aktif olan maddeleri içerir. bu adamın rakam bulanık yüzünden, göğüs kasları ve ses değişiklikleri, artan vücut yağ ve karın vardır. Libido (cinsel dürtü) iktidarsız olma ihtimali yüksektir, önemli ölçüde azalır.

Nasıl genel olarak alkol durdurmak için halk ilaçları kullanılır?

bağımlılığını azaltmak ve toksinlerin atılmasına kolaylaştırmak birkaç kanıtlanmış tarifleri vardır.

 1. 4 çorba kaşığı Hypericum kaynamış su yarım fincan dökün ve yaklaşık bir saat bir termos içinde ısrar. iki aşamaya karışımı Böl: sabah ve akşam. Bütün kurs iki hafta sürer.
 2. Ham yarısının üç litre Pan kapasite kaynatın ve yaklaşık bir saat kısık ateşte pişirin, soğuk su üstüne yulaf, top doldurun. Daha sonra, drenaj kurutuldu kadife çiçek 100 gram eklemek ve on iki saat aşılamak. Sonraki yine iyice boşaltın. bir bardak yemeklerden önce 15 dakika boyunca bu kaynatma günde üç kez içilir.
 3. , Kekik, adaçayı ve kantaron bir çorba kaşığı alın kaynar su bir bardak doldurup termos en az iki saat demlenmeye. Filtre ve üç ay boyunca 4 kez 6 günde bir çorba kaşığı içilir.

Ayrıca bitki çayları çeşitli başka toksinler ve zehirler vücudu arındırmak için mümkün olduğunca yanı fazlası gibi açık havada olmak içilmesi tavsiye edilir. Park, koşu veya bisiklet üzerinde yürümek sadece sözde arkadaşı her zamanki içme yerleri ve toplantılar önlemek için, kötülük alışkanlığı mücadelede ek yardımcıları olacaktır.

Geleneksel tıbbın kardinal yöntemi

O istemezse, eğer insanların alkol durdurmak için nasıl alabilirim (ya da daha doğrusu, sorunun önemini fark etmez). Birkaç "ağır" yöntem vardır.

 1. İdeal araçlar: Tentür hellebore, bir telaffuz tat veya koku yok. şişe başına 1 çay kaşığı ekleyin ve ihtiyatlı erişilebilir bir yere yerleştirilmiş. Biz sarhoş kusma ve ishal başlar ve bu birkaç kez yaparsanız, o zaman (tat saymıyorum) bir tek koku gelen alkole içme kaçınma haline. ajan çok güçlü olduğu için konuda dozu aşmayacak şekilde önemlidir.
 2. Aynı sonraki infüzyon üzerine maruz: Bazı yaprakları ve bir çay kaşığı öğütülmüş selâmotu kök votka bir bardak dökün ve sıcak bir yerde demlenmeye bırakır. Sonra bir yudum içki almak gerekir. etkisi aynı -rvota ve iğrenme olduğunu.
 3. Altı kaşığı Avrupa karışımla ilgili iki saat boyunca su ve demlemek kaynar 0.5 litre kopytnja. Gıda yüz gram önce aç karnına içmek. Ayrıca alkollü içeceklerin daha sonraki kullanımı sırasında kusma neden olur.

Bunların hepsi kanıtlanmış halk ilaçları zamanı vardır. Nasıl psikologlar, eğitmenler ve koçluk başkalarının müdahalesi olmadan alkol durdurmak için? ve bir büyükanne fısıldadı olarak - hellebore suyla şarap birkaç numara kadehler: Çok basit. Alkolün herhangi kokusu hemen öğürme refleksini görünmez. Özellikle iyi bir yardımcı bu halk ilaçları kadın alkol durdurmak, hem de zayıf bir irade ile erkekler için.

Ne kaybedersin?

Ek bir teşvik insan yaşamı üzerindeki etkisi ana alanları listesi olabilir, alkol durdurmak için:

 • insanların içenlerin çoğu sağlık sorunları 45 yaşından önce ölmektedir. En yaygın - Karaciğer, kalp krizi, felç ve siroz. Onlar da zayıf bir bağışıklık sistemine saymıyorum böbrek yetmezliği, kan damarları ve merkezi sinir sistemi ile ilgili sorunlar, sıralanabilir.
 • İktidarsızlık (kadınlarda kısırlık). İstatistiklere göre, şu anda üç kadından birinde "genç" erkeklerde bir sağlığı ile ilgili çeşitli nedenlerle ve iktidarsızlık her yıl hamile kalmaya yetersizlik muzdarip.
 • aile ya da aile ilişkilerinin parçalanması: İkinci çiftinin her aile ilişkilerinin kurumu alkol baskısı altında gözlerimizin önünde çöküyor alkol bağımlılığının temelinde boşanma. haklarından mahrum ebeveynlerin sayısı endişe verici bir oranda büyüyor ve çocukların uzak sünepe ebeveynlerden koşmak zorunda ve açlık ve dayağa kurtulmak için yalvarıyor.
 • Sonuç olarak, yaşam malzemesi standart olarak sosyal statü sonbahar ve. Hemen hemen tüm sarhoş alkolikler genellikle, her şeyi satan öylesine bir daire, iş ve dahil yoksulluk ve utanç içinde ölmek (ve onlar bu sorun ile mücadele etmez herkese vardır).
 • ahlak reddi Yapımcı, hapis yol açabilir dünyaya karşı saldırganlık, orada çünkü: Alkol bulanık zihin yıkıldı kaç yaşıyor? Şiddet, bıçaklanma ve soygun - Bu istediğin gelecek mi?
 • intihar eğilimleri ortaya çıkması.

Kısa vadeli ruhların öfori misiniz veri hayatın daha önemli ve daha önemli yönleri nedir? her açıdan detaylı olarak çıkarmak sanki Ama bu göründüğü, sadece en temel faktörler olduğunu her gün içmek, özellikle insan üzerinde alkolün etkisi feci kocaman. Nasıl durdurmak ve başlatmak, biliyorsun, ve sizin için sorarsanız, ana hatlarıyla yöntemler tuzaklar hakkında bilgi için sağdan sola.

Nasıl başarısızlığını önlemek için?

Genellikle ilk heyecanın acele ardından olur ve bir kişinin geri uçuruma kayan sonra belirli sonuçları ve ulaşır. Neden böyle oluyor?

One en önemli - bu hayatın darbeler almaya yetersizlik var. Basınç ya da stres sorunlarının altında, birçok kişi tekrar Camları alacaktır en önemli dönüm noktası, hayatlarını değiştirmeye karar verdik. İkinci önemli yönü - üç hafta alkol son dozdan sonra kaplar detoksifikasyon, dönemidir. Gerçekten zor ve kötü olacak, ancak Cesaretiniz varsa, işte bu anlamda çekilmeye yapar, ister mi?

Eğer, kökten hayata getiren ilk şey vazgeçmeye hazır olduğunuzu hissediyorsanız - - bu serin ya da douches olduğunu. Ve böylece her zaman içmeye arzu Stalking.

- alkol arzusunu ele geçirmek için deneyin: meyveler, tohumlar, fındık ve sert şeker. Bir bitki çayı ile termos giyin.

- Spor salonuna gidin: ter ve yorgunluk yoluyla, obsesif-kompulsif bozukluk kurtulmak. Ama aynı zamanda onlar eski karşılayabilir yerlerde önlemek "cam Arkadaş." daha uzun olsa bile, başka bir rota seçin.

- Eğer içkiyi bırakmaya karar verdiniz, neden yüksek sesle konuşun. Kelimelerin güven ve güç kadar birkaç kez sizi vermeyecektir.

- Alkol tüketimi ile ilişkilidir gıda kaçının. Mümkünse, bir vejetaryen diyet gitmek için deneyin - et yağlı gıdalar her zaman bir cam iştahı uyarır alır. Deneyin ve bunun gibi aniden vücut?

Sonuç olarak, tema alkol bağımlılığını kabul ve kazanmak isteyen insanlar, zaten zafer için ilk adımı atmıştır dikkati çekiyor. Bir tek kademeli, küçük adımlarla aniden arıza varken, gevşek, ileriye taşımak bir zafer keyfi değil, devam etmek olabilir. Moskova inşa edilmedi, bu yüzden tüm iniş çıkışlar var, bu normaldir. Bir düşüşten sonra kalkmak değil daha kötü çok kötü değil sonbahar, unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.