ModaGiysi

Bask ile Ceket kadınlık vurgulamak

kızların giyim Çok ilgili ve dişil öğe - Bask olduğunu. Bileğe dikilir katlar. Benzer bir kesim Baskça popüler oldu - adını ve aldığı İspanyolca milliyet,. o Viktorya kıyafetler görülebilir, ancak bu durumda, Bask moda yayılması, Fransızlara borçludur. dişil görüntü Bask her kadının kostüm zorunlu bir parçası haline gelmiştir - popülerlik yeni dalgalanma ünlü Christian Dior sayesinde, hem de onun New Look geldi. Tarih, Bask ceket, aşağıdaki fotoğrafta için tekrar popülerlik kazanmaktadır. Bu nedenle, hiçbir zarar yanı sıra kime bu tarz iyi olacak, giyim bu maddeyi birleştirmek için neyi nasıl öğreneceksiniz.

Bask ile Ceket: kadınlığın gizli

Basklar doku ve tarzı çok çeşitlidir. Tabii ki bu öncelikle modeline bağlıdır. Ama Bask ile aynı ceketi de otomatik inanılmaz kadınsı yapar kıyafeti. Bu romantik veya iş tarzı için uygundur. Bu ceket bir toplantı veya sunum için ofise, çalışmak için giyilebilir. O restoranda yanı sıra romantik bir tarih, bir parti görüneceğini daha az çekici değildir.

Kazan-Kazan kadınsı ve güzel görüneceğini ceketler ve etekler kalem birleştirmektir. Böyle ceketler bakmak bir kesim kot veya pantolon ile daha kötü olmayacaktır.

Bask ile ceket uyacak mı?

Böyle giysiler bir kız uymaz rağmen. Böyle bir eleman şekil onurunu vurgulamak değil, aynı zamanda tüm eksiklikleri keşfetmek yapabiliyor olabilir. Öncelikle bu kısa bacaklı, kısa boylu kızlar olacak Bask değil bilmemiz gerekir. görsel aşağıdaki şekle yaparken Ceket, sadece orantısızlığa vurgulamak gibi kesti. Ayrıca Bask yemyeşil kalça sahiplerini kesme konusunda dikkatli olmalıdır. nedeniyle böyle bir elbiseyle klesa için vücudun alt kısmı daha büyük ve daha büyük görünecektir.

Bu durumda, yüksek ve orta boylu sportif kız böyle giyim çok daha kadınsı hale gelecektir. Kötü bir kesik pantolon veya etek ya da biraz karın gizlemek için avantajlıdır.

Bask ile Ceket: nasıl giymek?

uyum etkisini arttırmak için, giysinin alt kısmını sesi ve ceketler aynı seçim yapmak zorunda. onlar kontrast olacaksa, vücut görsel artık bakacağız, böylece muhtemel orantısız olması.

Aynı zamanda böyle bir ceket çeşitli dokulardan yapılabilir unutulmamalıdır, en avantajlı mükemmel şeklini koruyan malzemedir - bu durumda kendisini Bask güzel yumuşak Büzgülerden yalan söyler.

Sonuç olarak, bu söylenebilir kadınsı moda dönüşlerinde böyle bir ceket olduğunu. Ama biz bu giysiler, yalın ve ince kadın sığacak unutmamalıyız. iyi bel vurgulamak olabilir ve biraz karın gizlemeye çünkü muhteşem göğüsleri var kızlar, aynı zamanda, bu tarzı deneyebilirsiniz. Ama bir kesim gibi masif alt sahipleri ve mütevazı kilolu ayaklar kesinlikle kullanılmamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.