Kendini yetiştirmeAmaç Ayar

Boş zamanlarında ne yapacağını için 10 ipucu

Ne olursa olsun bir adam olabilir ne kadar meşgul olduğunuzu, bazen serbest zaman çok şey var durumlar vardır. Ne bu zamanlarda yapmak ve nasıl evde oturan sıkılmaya? Günlük hayattan ve günlük hayattan kurtulmak ve gerçekten ilginç bir şey için kendinizi ilham istiyoruz. Yani, biz sana bir tavsiye, vereceğiz ne yapacağını fayda ve zevk ile geçirmek için boş zamanlarında.

  1. Temizlik her zaman sıkıcı ve nankör meselesi olmuştur. Sadece toz vytresh - hemen yeni ayarlar. senin zeminler yıkayın - ayakkabıyı girecek emin birileri. Temizleme işlemi büyüleyici hale getirmek için, işin kendisi için kağıt parçaları üzerine yazmak. Ve bazı kutuları çekin hangi sırayla yürütür. hane boş zamanlarında ne yapacağını bilmiyorsanız, bu oyunda çizebilirsiniz. Her tamamlanan görev sıcak çikolata içmekten lezzetli bir şey ya da duraklar ile kendinizi ve ailenizi ödüllendirebileceğimizi sonra. Yani genel temizlik kesinlikle çok olumlu dalga daha hızlı olacak ve.
  2. Orada boş zamanınızı gibi, sinema ve tiyatro duyuruları keşfedin. konser salonları kaçırmayın - Şimdi değilse, en sevdiğiniz sanatçının performansını gidebilir ki?
  3. Eğer yemek ister, o yemek yapmayı öğrenmek zamanı. mutfak lezzetleri hazırlanmasında mutfakta harcanan zamanı, boşuna geçmiş arayamazsın.
  4. sadaka Engage. dolaplarında öğeler arasında döngü, kitabın yorum - belki Başkalarının ne gerek bulabilirsiniz. Yani sen ve ev vurgulu bir iyilik ve düzen yok.
  5. Kültivatör. Eğer boş zamanlarında yapmadan önce kitap okuyorsun en son ne zaman, bazı işleri, hatırladıklarını. Belki uzmanlaşamadım raf toplama toz kitap üzerinde birkaç yıldır? Bunu yapmak ve edebi dünyalar çok sayıda keşfetmek zamanı.
  6. ve düzeltmek için zaman ve sağlığını geçirmek ve kasları güçlendirmek - Dışarı çalışmak isteyebilirsiniz. Sen kilometrelik run düzenlenmesi, spor salonunda veya sokakta, evde meşgul olabilir.
  7. Her zaman örme öğrenmek istedi? Neden boş zamanlarında bunu? Triko yılın herhangi bir zamanda çok alakalı olduğunu, ancak böyle coşku çünkü sonsuz sorunu çözmek mümkün olacak "giymek için hiçbir şey."
  8. Küçük bir ev başlayabilir onarım bir odada duvar kağıdı-sopa yeniden boş zamanlarında, örneğin,. Ya zeminler boya. Ya da sadece bir odada mobilya, perde veya değişiklik taşıyın. Bu tür etkinlikler ve ruh geliştirmek ve hayatınıza yeni bir şey olduğunu getir.
  9. Rüya! Eğer rüya hangi araç modelinin özelliklerini öğrenin. Veya okyanus yerde lüks daireler için fiyat kontrol edin. Ve unutmayın - tüm düşünceler malzemedir.
  10. Ailene, bir arkadaş, bir sevilen bir ara. Onlar sizden duymak mutluluk duyacaktır.

Şimdi boş zamanlarında ne yapacağını bilir. keşfetmek için, oluşturma Rüya - ve sonra sıkılmaya her an olmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.