Kendini yetiştirmeAmaç Ayar

Nasıl kilo yüksekliği daha büyük alınır? o doğal doğa daha büyük hale mümkün mü?

Toplumumuzda güzellik tanımı için kriterlerden biri - büyümesi. Çekici adam ince ve yüksek sporcu görünüyor ve güzel bir kadın uzun bacakları var. Bu isteğe bağlı bir şey değil, ama sıkıca sıradan insanların zihninde yerleşmiş olan güzellik, toplumda genel kabul görmüş bulunmaktadır. ortalama yüksekliği altında olanların kadar çok ciddi daha olmak için nasıl yansıtır. Günümüz dünyasında, büyüme artık eskisi gibi bu tür yararlar sağlar. O eski günlerde, ağır bir adam küçük komşuları hakim olduğunu. Bugün toplumda bir kişinin pozisyonu antropometrik parametreler üzerindeki zihinsel nitelikleri bağlıdır ve değil. Pratik rafa kalkmıştı büyük "boyutu" kullanımı ancak ortalamanın altında olduğu ortaya çıktı herkesi, bu duruma gelen rahatsızlık yaşıyoruz.

Ne yüksekliğini belirler

genetik - birçok faktör tarafından etkilenen bireyin yüksekliği, ancak temel fizyolojik yapı 'de. Cinsiyet ve insan ırkı iskeletinin oluşması üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan her milliyet, dış koşullara vücudun adaptasyonu ile ilişkilidir ortalama yüksekliği, kendi göstergeleri bulunur. Ayrıca bireysel erkek ortalama olarak kadınlardan daha yüksektir. , Sen ailesi bakmak gerekir nasıl bir çocuğu büyümeye yüksek anlamak için. Büyük olasılık yüksekliği ile babası ve annesinin yaklaşık olarak aynı olacaktır.

genetik değiştirilemez, o zaman diğer faktörler iskeletin oluşumunu etkileyebilir. Doğal olarak, bu yaş sınırı büyüme durduktan sonra beri 25 yıldır önce yapılmalıdır. uzun boylu ve güçlü büyümeye yardımcı olabilir en önemli koşullardan biri, iyi beslenme şeklidir. Sağlıklı ve dengeli beslenme doğasının ne en iyi şekilde sağlayacaktır. Dinlenme ve uyumlu uyku vücutta meydana gelen işlemlerin normalleşme katkıda bulunur. Ve bunların potansiyel kutu kötü alışkanlıkları gerçekleşmesini önlemek için. Özellikle önemli bir etki onlar genç yaşta var. Bu faktörlerin O ayar biraz boy uzatmak için yardımcı olacaktır. oldukça gerçek - Tabii ki, 2 katsayısı çalışmaz, ama bir kaç santimetre büyümeye daha fazla olmak üzere.

Görsel yöntemler uzun boylu

görsel hatta iskelet oluşumu sonra kullanılabilir yüksekliği artırmak için birçok yol vardır, çünkü bile 25 yıl sonra, umudunuzu kaybetmeyin. omurgasında bir sedanter yaşam tarzı ve sağlıksız gerginlik en modern insanlar kötü duruş sahip olmasına yol açmıştır. Eğer yetişkinlikte daha fazla büyüme olunacağı hakkında düşünüyorsun, o zaman omurga hizalamak ve doğru duruş oluşturmak üzere tasarlanmış özel egzersizler yapabilirsiniz. Sonuç olarak, performans yüksekliği 5 cm "kazan" olabilir.

Eh çubuktaki gezinip bu hedefleri için uygun. Nedenle, bir taraftan diğer tarafa vücut burulabilir. Esneme ve dip omurga ve tendonlar üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Örneğin, bacak ve kalça eklemi egzersiz "Butterfly" geleneksel yamaçları doğru duruş oluşumunda büyük yardımı olabilir. iyi omurga üzerinde sağlıksız bir yük getirmeden, sırt kaslarının geliştirilen Yüzme. Geri kaslar onu bitirmek için izin omurga acı yükü hafifletmek.

giysi

giyim doğru seçimi bir kişinin görsel olarak daha yüksek yapabilirsiniz. biz dikkate renk ve şekil almaya, bu etki elde edilebilir. Örneğin, karanlık bir gömlek ya da tişört ile ışık pantolon daha ince bir silüet yapacaktır. Çoğunlukla tam bir şekle sahiptir ceket göğüs V-şekilli girinti etkisini artırabilir. Aynı cut-out tişört da sahibine yararlanabilir.

Buna ek olarak, kalın tabanları ayakkabılar santimetre bir çift ekleyebilir, ama burada büyümenin peşinde dalmış pratiklik, unutmak için önemlidir. Diğer bir yolu daha olmak - yüksek bir saç modeli olduğunu. Bu seçenek en iyi kadınlar için uygundur, aynı zamanda jel vasıtasıyla gündeme erkekler stil, her yıl daha az ret neden olur.

Bir çocuk uzun boylu olabilir gibi

yetişkin marazi ihtiyaç cerrahisi büyümesini artırmak amacıyla, gençler kolaylıkla sürece büyüme bölgesi kapalı değil kadar sürüncemede olabilir, varsa. bar, germe ve yüzme egzersizleri yanı sıra, düzgün diyet seçilebilir bu zor konuda yardımcı olur. Sebze ve tahılların diyet acemi dev çeşitli zenginleştirmek tavsiye edilir. onlar demir bakımından zengin olduğu gibi büyüme için iyi bir araçtır, meyve, özellikle elma olacaktır. Bir başka önemli ürün - balık, o fosfor ve protein içerdiğinden. Birçok kemik büyümesini yardımcı gereken, daha fazla kalsiyum tüketmek için tavsiye edilir, ancak son çalışmalar bu varsayımı teyit etmedi.

Çocuğunuz büyük olması konusunda karar verirse, bilmek yararlıdır sağlıklı uyku olduğunu - Bu hedefe ulaşmada büyük bir yardım. Yaklaşık 10 pm ila 6 am Özellikle kullanışlı gece uykusu. Şu anda, rejeneratif süreçleri, günlük stresten bir dinlenme metabolik süreçler yapılandırılır iyi vücut optimal.

Ne büyümeyi engelleyen

büyüme yardımcı faktörlere ek olarak, bazı şeyler bu önemli süreci üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olduğunu unutmamak gerekir. Bunlar güçlendirme eğitimi ciddi düşey yükünü vermek özellikle olanlar sayılabilir. Bunlar bir halter ve dambıl ile bazı egzersizler vardır. mukavemet sırasında eğitim büyüme bölgelerinin erken kapanmasına katkıda testosteron, üretir. Çocuğunuz çok yüksek değil, ama bir sallanan sandalye gitmek istiyorsa Yani, bunu yaparken onu vazgeçirmeye daha iyi olurdu. Aksi takdirde, önemli ölçüde bodur olabilir, hatta tamamen durur.

Kötü alışkanlıkları - ergenlikte büyüme bırakılmasında en yaygın nedenlerinden biri. Tüm sık sık sigara büyüyemez duydum, ama birkaç kişi bu sözleri büyük önem verilmektedir. Ancak, bir miktar gerçeklik var - Herhangi bir kötü alışkanlıkları, vücuda olarak zararlı bu antropometrik parametreleri üzerinde olumsuz bir etkiye sahip metabolizmayı ihlal ve hormonal sistemin arızalanmasına yol açabilir. Yani çocuğunuz fazla olması konusunda düşünüyorsa, o herhangi bir kötü alışkanlıkları önlemek gerekir.

sertleştirme

bir bütün olarak organizmanın metabolizması ve işleyişi üzerinde olumlu etkisi sertleşme sağlar. Nasıl bu prosedürün yardımı ile büyük olmak? Bu durumda en önemli şey - tedricen. hemen deliğe dalış veya almak gitmeyin soğuk duş. İlk adil hava banyoları gelebilir. o serin, sadece biraz soğuk havada durmaya pencere açabilirsiniz. Ayrıca tavlama işlemleri için iyi bir zemin olacaktır. Bir sonraki aşama - Serin suyun taşlama. Onun için, sadece bir havlu ıslak ve yavaş yavaş bütün vücudu ovmak.

Bir kez, soğuk su dökme gibi daha sert prosedürlere devam edebilir, silme hakim. Vücut aşırı soğutulmuş ve ayrıca kademeli değil ki onlar, ılımlı olmalıdır. yavaş yavaş derecesini düşürerek, ılık su ile başlayın. Ayrıca sertleşir sadece günaydın duşu, yardımcı değil, aynı zamanda bir erken uyanış katkıda bulunur. Bu yöntem, tüm diğerleri gibi, vücut büyümesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. hızlı büyük olmak için bir yol arıyorsanız, o zaman biz hayal kırıklığına uğrayacaktır: mevcut değil.

tıp

Modern tıp büyümeyi artırmak için bir araç sunar, ancak bunların etkinliği ve güvenliği ciddi şüpheler uyandırmaktadır. Bu yöntemlerden biri - büyüme hormonu ergenlerin enjeksiyonu. Bu prosedürün sonucunda, kemik boyutunda büyümeye başlar, ancak yardımcı olacağı garantisi yoktur. Orada büyümeyi hızlandırmak için tasarlanmış diğer hormonlar, fakat bunların teknik piyango oynamaya benzer - onlar gerçekten yardımcı olabilir, ancak böyle bir sonucu şansını büyük değil. hormonlarla tehlikeli bir oyun gözyaşları, çok daha yüksek içinde sona ereceğini olasılığı.

daha olma başka popüler yolu yoktur. Aşırı zulüm ve pratik ile karakterizedir, ancak garantili bir sonuç getiriyor. Bu talihsiz kurbanın ayakları üzerinde kemiğe kesilmiş telleri ayrıca özel cihazlar giymek aslında oluşur. Sonra, bağlı oldukları için braket, yavaş yavaş günde birkaç kez ayrıldı. Bu prosedürün tam döngüsü hasta koltuk değneği tutmak zorunda kalır bir yıl, kadar sürer. Ancak bir yıl sonra fakir adam yüksekliğinde onun açgözlü 5-6 cm olsun. Ama sonuç kurban değer olur?

Zor ama mümkün

Bu yüzden gerçekten büyüyebilir? sorusu ağırlığında daha olunacağı ise, o sorun yok - genişliğinde süresiz "dağıttı" olabilir. Ama her şeyin büyüme ile biraz daha karmaşık, ama ergenlikte iskelet gelişimi için ideal koşulları oluşturabilir. Bu daha tam izin büyüme potansiyelini, ancak mutlaka olumlu bir sonuç vermeyecektir.

Yetişkinlerde, duruşunuzu düzelterek, estetize santimetre almak mümkündür. Ama bu sadece, omurgayı düzeltmek zaten mevcuttur potansiyelin en iyi şekilde almaktadır. 25 yıl sonra gerçekten yüksek ol neredeyse imkansızdır. Orada ameliyat sadece bir varyantı, ama o yaşama hakkını hak etmiyor.

büyümeyi artırmak için olsun

Güzel görünüm halkının iyiliği için kendisine en korkunç deneyler için hazır. Çekingen adamlar olmaya nasıl bilmiyorum , arkadaştan da öte daha kısa ise onların sevme nesne için.

Kızlar dergisinden bir model gibi olmak bir "kilometre" ayaklara sahip olmak istiyorum. Sanayi Güzellik cansız görüntüye kendilerini açmak için insanları zorlayarak, hız kazanıyor koydu. giysi o araya unutmak ve akla eşlik etmeyin. Bu nedenle, ameliyat masasına gitmeden önce, ya da başkasının tahayyülündeki için sağlığını riske değer olup olmadığını düşünün, hormon tedavisi gören başlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.