Bilgisayarlar

"Skype" nin hesaplarını kaldırmak için nasıl Detayları

"Skype" kullanıcı hesaplarını kaldırmak için nasıl yapılacağına karar vermek için, emri, programın ne tür bakalım.

Skype nedir

O en az bir kez bu popüler uygulamanın adını duyduğumuz modern bir adamı bulmak zordur.

Skype - bu sözde Voip-bağlantı program. Bedavaya çoğunlukla çalışır ve geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. 2003 yılında, İsveçli Danimarka ve Estonya programcılar tarafından geliştirilmiştir. ofis personeli çoğu hala Estonya'da yer almaktadır. Kullanıcıların büyük bir sayı her geçen gün dünya genelinde sesli ve görüntülü arama yapmak için. Bu uygulama aynı zamanda konferans modu kullanıcılar için yararlı bir dizi içerir.

Nasıl programı indirmek için

Bu makaleyi okuduğunuz eğer "Skype" bir girdi yapmak için Şüphesiz, artık kolaydır. Kurulum ve kullanım sürecinin kullanıcılar için mümkün olduğunca kolay bu iletişim platformu Üreticileri. Yapmanız gereken tek şey şirketin resmi web sitesine oturum ve kayıt "Skype" için bir program kolayca PC, dizüstü bilgisayar veya tablet indirilecektir.

Bu gibi görünüyor yana dizildi. Çok daha fazla insan, ilgilenen nasıl kaldırılacağı hesaplar "Skype" dan.

Hesabınızı manuel nasıl kaldırılır

, Bu yazılımı kullanmayı bırakmaya karar nedense, ya da eski profil vazgeçerek varsayalım yenisini başlatın. Katılıyorum, bu sayısız olduğunu nedenleri: kişisel güvenlik hususları, ya internette yoğun hayattan bir mola gibi iletişim başka bir şekilde geçiş. Bu durumda, "Skype" hesaplarını nasıl kaldırılacağı merak edilecektir. Pratik bu eylemle ilişkili birçok sorunu göstermiştir. Şimdi siz "Skype" hesabı kaldırmak için gerekenler göstereceğiz. Tabii ki, PC veya dizüstü bilgisayar, internet bağlantısı ve yüklü bir program. İlk bakışta yok hesabınızı silmek mümkün olduğu, korkma. Sonuçta, her zaman bir çıkış yolu vardır, ve "Skype" hesaplarını nasıl kaldırılacağı sorusuna doğrudan yanıt eksikliği, genel güvenliği geliştiriciler uyumu açıklar.

adıma geçin

Örneğin, diğer yandan da e-posta adresini değiştirebilirsiniz. Bunu yapmazsanız alternatif adres ise, bu özel için oluşturabilir. Şimdi ana şey - artık eski hesabı üzerinden programa gidin. En kısa sürede geçiş 22 gün olarak, eski adı otomatik aramadan kaybolur ve mümkün olmayacaktır eski hesaba seni bulacaktır. Profili silmek ve bilgisayarınızdan gerektiğini unutmayın. Kişisel bir bilgisayar aracılığıyla programın parçası ise, o korunur ve verileriniz hatırlatılır. Ondan kurtulmak için, "Başlat" menüsüne girip, o zaman fonksiyonunu "Çalıştır" aramak ve komutu girin: Bir Skype \ Uygulama verileri. Bu bir pencere ya da ev uygulamaya gitti hangi hesapların tümü tarafından görülebilir açılır. Şimdi tüm verilerin tümünü temizlemek zorundayız.

diyoruz ve çok daha fazlası için, konuşmak için: Eğer "Skype" kullanıcı hesaplarını kaldırmak için nasıl zaman, programa istediğiniz şekilde tüm yeteneklerini kullanabilir. Sonuç olarak, uygulama hakkında ilginç bir gerçeği sunmak: tuşları 3 veya yanındaki olmadığını daha fazlasının basarak eşzamanlı durumunda bir mesaj yazarken, arayan klavyede yürüyen, her zamanki yazı kalem ve bir kedi göremez. Sonra bırakmazsanız, simge tekrar değişecektir. Sonuç olarak, muhatap bir kalem 2 parçaya yıkmak eller, bir resim görebilirsiniz. Gömülü ifade hariç "Skype" de bazı gizli içeriyor. Açıklandığı seçenekler uygulamanın sürümü bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.