Gıda ve içecekIçkiler

Ne kadar nişasta 1 litre jöle tarifi gerekli? nişasta gibi, jöle çözülür

Puding - yüksek yoğunluklu, jöle benzeri bir tutarlılığı bir çanak. Genellikle tatlı hazırlanan ve meyve, çilek ve diğer uygun katkı maddeleri dayanır. puding kalın için, patates ve mısır nişastası olabilir, ilave, ancak çok nişasta 1 litre jöle ihtiyaca, farklı tarifler bir örnek olarak, bu maddede bulmaya.

Gıda yoğunluğu

Yoğunluk jöle konacak kaç jöle 1 litre nişasta tepsiler bağlıdır. pişirme çeşitli türleri veya yoğunluğunun oldukça çeşitli türleri vardır:

 1. Kalın. Bu çanak için, suyun litresi başına nişasta, yaklaşık 80 gram koymak gerekir. Eğer çorba kaşığı ölçme kullanabilirsiniz Evde, o zaman ihtiyacın 3 yemek kaşığı koyun. nişasta ilave edildikten sonra, istenen kıvam elde edilene kadar, jel, düşük ateşte bir pişirmek gerekir. Gıda karıştırma için bir tahta kaşık kullanılmalıdır. Tür yapışkan jöle kaynağı çanağında kullanılan kaşığı veya bir çatal içine ifa edildiği hususu not edilmelidir.
 2. Orta kalınlıkta. bu çanak için yaklaşık 2 çorba kaşığı olan nişasta, yaklaşık 45 gram koymak gerekir. Cook çok uzun bir zaman gerektirmez ürün, kıvam arttırıcı ilave edilir, tüm malzemeyi bir kaynama noktasına getirilmiş, o zaman masaya bir tabak gönderebilirsiniz. Bu puding sıcak veya soğuk yenebilir. de çalışmıyor, ürünü İçki, yüzden ayrıca bir kaşık sağlamak için gereklidir.
 3. Sıvı. Bu tür içilebilir kabul edilir, ama ne kadar nişasta, koyun anlamaya çalışmak sıvı jöle ihtiyaç 1 litre olan. Bu tür kıvam 30 bir koyulaştırıcı gram ya da 1 çorba kaşığı biraz daha yeterlidir. l. Yukarıdaki paragrafa benzer yemeklerin hazırlanması.

Tüm oranlar hakkında sunulan ve 1 litre jöle gereklidir ne kadar nişasta, belirli tariflerde olacak olan ayrıntılı olarak anlayacaksın. Bu koyulaştırıcı diferansiyel olarak farklı katkı maddeleri ile reaksiyona girebilecek olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, bazı durumlarda, gerek daha fazla veya daha az nişasta koymak. nişasta eklemeden önce, soğuk su ve zorlanma bitkiye her zaman daha iyidir.

Vitamin meyve jölesi

Bir meyve kompostosu varsa, bir kullanışlı aptal haline getirebilirsin. uzun pişirme gerektirmez gibi bu yemeğin, çocukların çok düşkündür. Buna ek olarak, ana avantajı tüm vitaminleri korur olmasıdır.

hazırlamak için gereksinimler:

 1. meyve yıkayın ve soğuk su koyun. Bundan sonra, kaynatmak için su koyun ve neredeyse tüm suyu verecektir meyve kaynatın.
 2. Su kaynadığı zaman, kap ısısı, kapak çıkarılır ve yaklaşık 20 dakika için beklemeye bırakılmıştır olmalıdır.
 3. Bütün malzemeyi soluk olacak ve üstünde yüzer, bunlar bir süzgeçten kaldırdığı için, artık zengin et suyu kalmak olmalıdır.
 4. Eğer nişasta jöle 1 litre için ne kadar öğrenmek için, et suyu miktarını kontrol edin ve 1 çorba kaşığı eklemek gerekir. l. Sıvı kıvamı, 2 çorba kaşığı için bir slayt ile. l. jöle orta tutarlılığı için koyulaştırıcı, ama bu suyu olabilir. Neredeyse kalın yemekler için 3 yemek kaşığı ilave edildi. l. kalın jöle 4 çorba kaşığı koydu. l. ve jöle 5-6 Art ilave edilir. l. bütün miktar bir sıvı litre kaydedilir.
 5. Ölçülü yoğunlaştırıcı et suyu bir bardak önceden inceltilmeli, daha sonra ateşe bütün meyve kompostosu koyup kaynar hale getirin. yemeğin rahatsız ederken, bu anda, yavaş yavaş nişasta içine dökmek olabilir.
 6. Et suyu hemen onun rengini değiştirmek kalınlaşır ve daha zengin hale gelecektir.
 7. çanak bir raddeye getirdi ve hemen Isı pan kaldırabilir, tüm vitaminleri tutacak.

dut jöle

Çocuklar için mükemmel jöle meyveler dayalı.

Aşağıdaki adımları yapmak hazırlamak için:

 1. meyveleri durulayın ve uygun bir metod öğütülmesi.
 2. Meyve suyu bir kap içine döküldü ve buzdolabı ve kek su ile doldurulur ve ateşe gönderilen içinde gönderilir. kısık ateşte çilek 10 dakikaya ihtiyacımız pişirin.
 3. Hazır suyu iki tava içine dökülmüş ve filtre edilmeden önce. Birinci bölüm soğutuldu ve 50 de şişme için nişastanın gramı ve ikinci parça pişmiş eklenir. Şeker 150 gram ilave edilmesi gereklidir.
 4. komposto kaynar zaman, 5 dakika sonra, biraz limon suyu ekleyebilirsiniz, kıvam verici bir parçası eklenir. Sonra kaynama kapalı yangın ve dökülür suyu gelen buzdolabı.

Jöle üstte fındık ile bir fincan ve garnitür dökülür olabilir, hazırdır. Yaz aylarında çilek dondurulmuş de benzer bir çanak, kışın pişirilebilir.

Ravent aptal

Çocuklar genellikle çok erken yaz aylarında taze Ravent jöle, besinlerin bir çok pişirmek için tavsiye edilir, vücutta yeterli vitamin yok. hazırlamak için gereksinimler:

 1. cilt temizleyin Ravent ve onu yıkamak, ardından küpler halinde kesilmiş ve su ekleyin.
 2. Küçük bir ateşe su tedarik ve bir taşım kaynatın.
 3. Buna ek olarak, bir blender aracılığıyla Ravent geçişte bir kaç dal ihtiyaç it a hamuru yapma, bu et suyu gönderilir.
 4. 1 litre su içinde nişasta, yukarıda tarifnamede, yukarıda tarifi ile tek tek her bir kişi için karar verir Daha sonra, puding bir kaynatma yapmak gerekir. Sıvı yemekler yeterli 1 çorba kaşığı olacaktır. l. suyu litresi başına. Nişasta sadece çözüldü ve bir kaynama noktasına getirilmiş kadar karıştırın, tavasına yerleştirilir.

Bu çanak bağlı ravent kalın kağıt hamuru elde edilir. Eğer hamuru eklemezseniz, net bir jöle elde etmek mümkündür.

sütlaç

Böyle bir ürün, altı aylıktan büyük bebeklere verilebilir.

hazırlamak için gereksinimler:

 1. Sütün Bir litre daha sonra şeker 100 gram ekleyin ve çözünmesi, bir taşım kaynatın.
 2. Az miktarda su ile karışımı 2 yemek kaşığı. l. nişasta, yani ne kadar süt peltesi 1 litre nişasta ne kadar. Daha sonra, su içinde nişasta sütü ekleyip sürekli yemek müdahale, yine kaynatın.
 3. istenilen kalınlığa Demlenmiş içecek.

Bu içecek buzdolabında çocuklara verilir. Çok küçük çocuklarda en içki tercih edilir ve küçük çocukların 2-3 yaş arası.

yulaf ezmesi

Bu tip bir bulaşık kendine has özellikleri vardır, ancak elde edilen ürün çok yararlıdır.

Cook mümkün için böyle talimatlar:

 1. 70 gram arasında yulaf ezmesi dolu cam ılık su ve infüze için 10-12 saat. Bundan sonra tek su kaldırır ve tat süt ve bir fincan şeker ekleyin.
 2. Malzemeler ateşe koyup kısık ateşte pişirin. yemeğin kalınlaşma sonra hazırdır.

nişasta kullanılmaz tarifi de görüldüğü gibi, soğuk servis ve. 1 yaşın altındaki çocuklar için bu çanak katılımın yılda karşılama olabilir sonra haftada 2 kez verilir, ancak edilmelidir günde en fazla 1 saati.

İpuçları

Tabii ki, hazır jöle çok sade bir şekilde hazırlanmış farklı tatlar ile karışık satın alabilirsiniz, ama çocuklar evde nişastayı yapmak ve doğal ürünlerin tüm pişirmek için daha iyidir. Daha sonra, tülbent koymak kravat ve nişasta izole etmek için ayrılmak için bir blender ve püre patates öğütmek için. Ardından yemeklerinde bir madde ekleyebilir. Buna ek olarak, bu ipuçları dikkate almalıdır:

 1. Bir emaye kapta puding ihtiyaç hazırlayın.
 2. Pişirme bir kerelik resepsiyon yemeklerde yalnız duruyor.
 3. hazırlanmasından sonra yemek tüketin.
 4. Bunu jöle saklamak ve pişirmek için can atıyorum Eğer besin kaybolacaktır.

Faydalı özellikleri

Kissel - Herhangi bir organizmayı tatmin sağlayan bir besleyici üründür. Buna ek olarak, enerji tüketicilere zenginleştiren ve onu içerdiğini vitaminler. Doğru yemek pişirmek, o zaman gerekli vitamin ve mineralleri kalacak ve tahıl temelinde tarifi ülser ve gastrit tedavisinde verir.

Meyve jöleler enfeksiyonlar veya mide-bağırsak hastalığı neden olduğu hastalıklar için iyidir. Ayrıca, ürün itibariyle iyileşme vizyon, ama eğer temeli irade be elma, sen teneke içecek onunla anemi. Ryabinovoye çanak karaciğer normalleştirir ve kiraz ürünü akciğerleri ve bronşları temizler.

Sonuç

Sonra okuma çok nişasta 1 litre arasında jöle ihtiyaç için be koymak içinde özel bir durum, bu is mümkün hazırlamak faydalı ve doyurucu yemek. gereken tek şey dikkate alınması gereken - olası bir kilo artışı nedeniyle nişasta karbonhidrat mükemmel bir kaynak olması nedeniyle. Ayrıca alerji varlığında kullanmadan önce vücudunuzu kontrol etmelisiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.