Kendini yetiştirmeAmaç Ayar

Kendilerine başkalarının dikkatini çekmek için nasıl

Bildiğiniz gibi, insanlar çok farklı. toplumun görünümünü sonraki ilk dakikadan itibaren Birisi dikkat çekti ve yeni tanıdıklar yapmak kolaydır. Biz tüm okul, kolej veya çalışmalarında "yıldız" gibi bir araya geldi. Ancak, sadece diğer insanların dikkatini çekmek için nasıl anlamıyorum bazı kişiler vardır. Bazen başkalarının gözünde onları gizleyerek, onlar karanlık bir kap giyiyorsun izlenimi var. Biz bunun neden anlamak ve insanların dikkatini çekmek öğrenmek için denemek için sunuyoruz.

Önemli

Eğer merak ediyorsanız, her şeyden önce, "Nasıl? dikkat çekmek için" o kayda değer insanlar doğuştan böyle bir "hediye" sahip sıklıkla olduğunu unutmayın. Başkaları çaba koymak varken nedenle, bir, kolaylıkla verilir. Genel bir kural olarak, herkesin dikkatini mobil ve enerjik insanların mahrum edilmez. birçok durumda aynı Pasif skromnyagi görmezden geliniyor. başkalarına, yani dışa duygularını, düşüncelerini ve enerjileri yönlendiren kitle dışadönük ilk grubun temsilcileri. Introverts, tam tersine, diğer insanlara, onun iç dünyasının üzerinde yoğunlaştı ve benzer bir şekilde onlara cevap. Tabiki onun mizaç tipi basitçe imkansız değiştirin. Ancak, kişi daha dikkat çekmek için kendi davranışlarını ayarlamak için, oldukça gerçek. bunu yapmak için ve daha ayrıntılı konuşacağız öğrenmek için.

görünüm

Merak ediyorsanız kendilerine dikkat çekmek nasıl başka insanlar tarafından, nasıl göründükleri kendileri için kontrol etmeyi unutmayın. Biz özel güzellik ve çekicilik çeşit bahsetmiyoruz. Eğer başarılı olmak istiyorsanız, görünüşünüzü onun ortakları imha edilmelidir. Yani eleştirel kendilerini değerlendirmek ve güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek için deneyin. İlk fırsat ihtiyacını ve ikinci kapağı vurgulamak.

dolap

Hala görünüm ek olarak, başka yollarla dikkat çekmek için nasıl çözemedim unutmayın, sizin asistanlarının en önemli sizin gardırop veya görünüm ilginç ve abartılı detayları olacaktır. Bu giyim parlak madde, güzel bir aksesuar, şık saç, parlak kırmızı olabilir ruj vb Ama burada asıl şey - önlemi bilmek ve israf ile aşırıya kaçmayın.

bağlantılar kurmak

Başkaları size nasıl tepki dikkat başlayın. insanların görüşlerini değerlendirmek ve onlara cevap: Sen gülümseyebiliyorum, ilgili herhangi bir yorum, flört veya bir atış gözleri yapmak, bir iltifat yapmak vs. Yani, gündemde olmaya alışmak.

kafa

hareketli nesneler daima statik çok daha fazla ilgi gördü unutmayın. Bizim durumumuzda, tabii ki, bir taraftan diğer tarafa amaçsızca çalışmaz. Konuşma sırasında yeterli değil sadece kelimeleri kullanmakla kalmayıp intonations oynamak ve mimik ve jestleri ekleyin. Ancak, abartmak değil de önemlidir.

Gülümse ve gözlerini gizlemek yok

Her zaman yüzünüzde bir gülümseme tutmaya çalışın. nerede olduğunu Sonuçta, sen olursa olsun açıklık, iyi niyetli ve neşe yaymak olmalıdır: toplu taşıma, asansör, dükkanda, sokakta, vb Ayrıca kafasını eğerek bakışlarını indirdi unutma. sağa veya iki tarafta her zaman Bkz ve güven yayar.

Duruş ve yürüyüş

özgür ve rahat düz kendini tutmak, ama aynı zamanda emin olun. yürüyüş gelince, güven yansıtmalıdır. Uzmanlar bir ayna önce uygulamaya başlamak için önerilir.

Nasıl sevilen bir kişinin dikkatini çekmek için?

Çok fazla kız çocuğu ve kadın er ya da geç onların erkek arkadaşı veya kocası onların ilişkinin başında olduğu gibi, artık o kadar tatlı ve romantik olduğunu düşünerek kendimi tuttum. Zaten ondan bir iltifat veya alma çiçek duyduğumuz son kez unutmuş olabilir. Ancak, umutsuzluk yok. Eski kere zaten, tabii ki, değil dönmek için ama sevgili mümkündür tekrar dikkat çekmek. İşte bu konuda bazı ipuçları.

değiştirmek

Çoğu zaman, bir sevilen biri, kızlar bu sorunu çözmek için en basit ve en ucuz yolu biri eksikse dikkatini çekmek için nasıl düşünmeye. Sonuçta, sadece biraz değişiklik görünüm çoğu durumda. Birkaç aydınlık ve şık gizmos ile gardırop eklemek yeni moda saç modeli, saç rengi bir değişiklik yapın. Büyük olasılıkla, bu tür bir değişiklik favori istenen etkiye yapacak, o da senin, vardı ve sadece dikkat çekici güzellik neyi hatırlar ama aynı zamanda, çiçekler, hediyeler, vb övgüler

Bir hobi bulun

Uzun bir süredir zaten varsa sadece arkadaşlarıyla futbol, bilgisayar "tetikçi" veya almak buluşmalar ile TV'den sevdiği gözyaşı olamaz, aynı ruhla devam boşuna güçlerini ve sinirleri harcamak gerekir. Podyschu anda cazibesi kendi. Sonuçta, uzun bir yabancı dil, ders katılım sayılır haçı çalışma veya sürüş okulda okumak için zaman ayırın istedim oldukça mümkündür. Yani hayatın tadını başlayın. İnanın Sevgilinizin artık oturup o sizin için değerli anları ayırırlar bir karar verdi mi kadar bu beklemeniz çok çabuk fark edeceksiniz. Sonra da sizin gölge yürümek ve onların dikkatine getirmek amacıyla gerekli olacaktır.

Nasıl bir kadının dikkatini çekmek için?

Bir kural olarak, insanlığın adil yarım, söz konusu, bu ilginç bir dikkat çekmek için nasıl ciddi bir ilişki ya da evlilik başlangıcından sonra, erkeklerin. Karşılaştıkları sonra Güçlü zemin de ağırlıklı olarak erken dönemlerinde bu sorun hakkında endişe. Bu nedenle, epeyce erkekler onlara kız veya kadın otomat dikkatini çekmek için nasıl merak ediyor. İşte birkaç ipucu. Her şeyden önce, övgü eksik yok. Ama içten olmak zorunda, her kız bu takdir edecektir dikkat işareti. Ayrıca, herhangi bir durumda bir beyefendi gibi. Yani sana güvenebileceğiniz gerçek bir erkek görür ve kime üzerinde her zaman güvenebilirsiniz. en favori kahkaha yapar. Ancak, denize gidip bir palyaçonun inşa etmek gerekli değildir. Sadece sık sık ona mizah mükemmel duygusu gösterin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.