Spor ve SağlıkEkipman

Bir bumerang başlatma: Yeni başlayanlar için ipuçları

Herkes özgün bumerang bir şekilde kullanılıyordu bilir atma silah. Ama o günler geçmiş için gitti. Bugün, böyle bir atma mermi öncelikle eğlence için kullanılır. en plastik, ahşap ve diğer malzemelerden yapılmış bir bumerang çalıştırma görelim.

kavrama

geri - Boomerang konveks ön yüze ve düz olması. Başparmak gelen elle ürünün ön tarafı üzerine yerleştirildi şekilde yapılmış bir kabuk tutun.

hafif ve ağır bumerang yayarlar. ağırlık ayarını belirlemek kolayca yazın. Işık modeli işaret parmağı, başparmak ve orta parmak arasında el kelepçe için arzu edilir.

Nasıl bir bumerang, başlatmak için etkileyici bir ağırlığa sahiptir? Çok daha zordur. Bir yumruk tavsiye bu öğeleri kaydetme. Başka bir deyişle - tüm parmaklar küçük parmak kadar mermi tutmak.

eğim

Nasıl bir bumerang başlatmak için, o atışı eline geri döndü? kabuk aşina En yeni gelenler, neredeyse yere, yani temelden yanlıştır paralel bir konumda koydu. Bu tür cihazların aerodinamik ağ-sağ üst kısmına hafif bir yer değiştirme ile, yatay dik çalışmak üzere tasarlanmıştır.

bir bumerang nasıl çalıştırılacağını anlamak, düzenli uygulama sayesinde mümkündür. Yere yanlış kabuk rulo paralel Sonunda ölçüde yukarı gidecek ve en kısa atışı ayakları altında dalış. Birden fazla 45 ° açıyla bir bumerang sahip ufka dik durmak yoksa, ürün asla geri döner.

yer seçme çalıştırmak için

Boomerang - oldukça öngörülemeyen mermi. işleme tertibatının görünüşteki basitliğine rağmen, ilk olarak, dikkatle nelyudnyh yerleri çalıştırın. eğitim için uygun bir platformu, uzun çimen, çalılar ve ağaçlar var olduğu 50-60 metrelik bir yarıçap, düz çayır olacaktır.

bir bumerang çalıştırmak nasıl bulmaktan önce, onun hareketinin yörüngesi bir rakam sekiz benzeyen dikkate almak gereklidir. Bu nedenle, atma bu amaç için seçilen bölge merkezinden yapılmalıdır. Ayrıca bumerang atıcı arkasında bir döngü olun ve sonra arkasından zaten benzer bir yayını tarif edecek olasılığına karşı dikkatli olmalıdır.

Doğal olarak, bir mermi atma için uygun bir alan seçmek için ihtiyaç kağıttan bir bumerang çalışmayı öğreniyorum kullanıcılara geçerli değildir. Bu tür doğaçlama cihazlar bu nedenle, atışı, ve diğerleri için her iki zarar vermemektedirler, hafif ve. Atma kağıt bumerang sakin havalarda içeride ister dışarıda olabilir.

Nasıl bir bumerang yakalamak için?

Bir atma merminin başlamadan önce, ellerinizi korumak için bir kask ve eldiven, kişisel güvenlik özen giymek değer. Zaman doğru yatay bir düzlemde dönen atışı ürün döner çalıştırın. eller hareketleri alkışlayan bumerang yakalayın.

Sonuç olarak

geleneksel olarak yerlileri tarafından uygulanmaktadır dış dünya ile avcılık ve iletişimin eski yol - bir bumerang Fırlatma. Bu sanat yüzyıllar boyunca birçok kişi tarafından anlaşılabilir ve onlara şu anda durdurmak için değil onu eğitilmiştir.

Yukarıdaki ipuçları dayanarak, oldukça hızlı bir bumerang çalıştırmak anlamaya, böylece onun elinde geri geldi. Genel olarak, gerek cihazının sadece özveri, azim ve sabır tanışma içinde çok bu konuda izin verdiğini anlamak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.