KariyerKariyer yönetimi

BT Panda Kariyer: Genç ve motive gerek

IT Kariyer Panda: Gerek genç ve motive

Bilgi Teknolojisi pazar hızla ivme kazanıyor. Bu artışın ve sanayide bilgili uzmanlar için ihtiyaç ile birlikte. Programcılar, web tasarımcıları, web tasarımcıları - en popüler iş bazı iş bulmak portalları.

IT alanında bu çalışma ile birlikte daha umut verici ve diğer pozisyonlarda haline geliyor. IT-satmak karlı ürünler, yani her şey kariyer satış gücü BT-şirketlerinde olduğu oluşturmak için daha umut verici hale gelir.

Şirketin BT Panda inşa böyle bir kariyerin örneğine bakınız.

Maxim Filippov, başkanı Yekaterinburg ve Chelyabinsk şirketin BT Panda satış

- Bir satış yöneticisi olarak Şubat 2011'de şirkete katıldı. Ilk adım, müşterileri ile iletişim satmak öğrenmeyi öğrenmek oldu içinde zordur. Bir web sitesi, geliştirme teknik yönlerini nasıl oluşturulacağı müşterilere anlatmak için basit bir dil vardı. Ben konuşma göstermez, sadece burada çünkü müzakereler sırasında, topluluk önünde konuşma becerilerini öğrenmek zorunda, en iyi kendisine ayarlamak için bu kişiyle iletişim kurmak için nasıl düşünmek gerekir.

Ben geldikten sonra ilk satış, asgari, dört hafta geçti. çağrının karmaşıklığı sadece ilk gündü, ancak iki veya üç aramadan sonra gergin geçti. planım her gün bunun mümkün olduğunu, 40 aramaları günde oldu. Ben o zaman maaş değildi ve ilk minik avans ben dört haftan var, benim ilk ay hatırlıyorum. Çocuklar geldiklerinde arada, onlar sadece bir maaş var.

planın uygulanması - bu muhtemelen yaşıyorum büyük meydan okumadır. Plan koymak - ve her zaman başarılı olmasa da, tüm olası yolları yürütmek gerekiyor. Ama her zaman ikramiye almak, onu çalıştırmak istedi. Araba otobüste toplantıya gitmek zorunda kaldı, orada değildi. Ben dayanmaya ve anahtar müşteriler çağrı ve bir veya iki toplantı yapmayı zamanı optimize etmek çalışıyorum. Altı ay sonra, ben, bir araba aldım o planlanmaktadır hepsi yürütmek çok daha kolay ve daha hızlı hale geldi.

Bir yıl sonra, Nisan 2012'de, ben, satış departmanı başkanı oldu adaylar ve onların satış tekniklerini eğitim ile görüşmesi başladı. personel ile etkileşimi - O zaman başka zorluk başlar. Bu sonsuz geliştirilebilir, sonra departmanı yönetme konusunda deneyim yoktu. planlama toplantılar yapmak için başladı, adamlar işe etkili bir organize etmek zordu. Büyük bir bölümü, gerçek bu çok zordur. Ben çocukları kontrol edemediği anlayınca bir an vardı, her şey sadece, kontrolden çıkan satışlarda düşüş oldu. Sonra yavaş, yavaş, yönetmenimiz yardımıyla bunu geliştirmeye başlamıştır. 2011 yılının sonbaharında, şirket Chelyabinsk bir şube açtı ve yavaş yavaş Bölümde ve orada başkanı oldu.

Önünüzde 25 değerinde iken seçimleri yürütmek zordur ve onlara o röportajın tüm aşamalarını organize etmek, hareket etmek gereklidir.

Bir başka zorluk yönetimi için satış geçiş ile bağlantılı olarak I idi. Gerçekten satmak sonuçları, set hedeflere ulaşmak için, müşteriler ile iletişim kurmak için, toplantılara gitmek telefonda onlarla konuşmak ister. Gerçekten hiçbir şey vaktim yok, ben çok seviyorum çalışma modunu başladı. rejimin başında değil bu tür diğer görevleri olduğunu. Hareket etmek kolay değildi kişisel satış satmak için başkalarını motive etmek yeteneği.

Ben Bu zorlukların üstesinden başardı anlarda, ben gerçekten harika hissettim.

Şimdi çocuklara ders aslında odaklanmak, ben satmıyoruz. benim çalışmaları sırasında ben paylaşabilir biraz cips geliştirdik. Bu süreçte kafasında doğmuş hileler harcadı ve biz kullanmaya başladı ve ben çalıştıkları tecrübelerimizden biliyoruz.

Maxim şirketinin seçimi zor olmak söylüyor. İyi bir yönetici, biz de ödemeye hazırız. şirket teşvik programlarının bir sisteme sahiptir. Nitelikler nelerdir satışlarda çalışmak gerekir? kişi okudu nerede bu kadar önemli değil, o özel bir orta veya yüksek öğretim insanlar gerçekten satışlarda büyümeye ilginç olduğunu satmak istediğini çok daha önemli olduğunu gördü. Baktığımız, başka mutlak kalite, hedef odaklı kişidir. Eğer bu kaliteyi yoksa, o 10-20 başarısızlık - ve tüm insanlar mesleği bırakacak.

Bunu nasıl analiz bilmek gerekir deneyime sahip aday, hatalar üzerinde çalıştı Şart değil o.

Internet üzerinde hizmet pazarının gelişmesi ile bağlantılı olarak, şirket satış pozisyonlarının sayısını artırır, yeni çalışanlara ihtiyacımız var. Biz eğitim ve satış kariyerinin geniş bir sistemi sunan satmaya hazır motive gençlere güveniyor. İşveren BT Panda gibi - en iyilerinden biri, ben burada çalışıyorum tavsiye!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.