ÇirkinlikBahçıvanlık

Evde Antoryum Bakımı

Antoryum aksi flamingo çiçeği veya ateşli dil denir. Onun sert, koyu yeşil yapraklar kırk santimetre uzunluğunda ulaşmak ve katı uzun yaprak sapı üzerinde büyür. Antoryum neredeyse kesintisiz yılın rengi açısından oldukça dikkat çekicidir. Onun fanlar inanılmaz güzellik özel bir yaklaşım gerektirir kalbi, daha doğrusu hayal ürünü olarak, yani evde flamingo çiçeği bakımı kazanır, kesinlikle harika bitkidir. o farklı bir renk ve orijinali, hatta egzotik form var gibi Antoryum, tropikal bitkilerin severler arasında çok popüler.

Ama herkes evde flamingo çiçeği bakımı için nasıl bilir. Bu çiçek türlerinin birçoğu büyür ve sadece bizim enlemlerde iyi ısıtılan seralar geliştirmek böylece kaprisli olduğunu.

Evde Anthurium İçeriği bazı özel özelliklere sahiptir. Her gün onun şaşırtıcı görünümü ile kalplerimizi zevk için bu güzel çiçek için, kesinlikle rutubet ve ışık koşullarını gözlemlemek için gereklidir.

Çiçek da iyi, ama bol olmalıdır yine de ışık Anthurium taşıyan yayılarak dağıtılmış ışık ya da kısmi gölge sağlamak için gereklidir. Sonra çiçekler parlak ve güzel. Oysa güneş ışığının direkt ışınları kaçınılmalıdır. Doğru seçilmiş ısı ve nem koşulları da çiçek iyi büyümesine katkıda bulunur.

Yaz aylarında hava sıcaklığı on sekiz derecenin altına ve eylülden şubata kadar düşmemesi gerektiğini - en fazla on beş veya on altı. Eğer çiçek antoryum her zamankinden daha erken, Ocak ayında görmek istiyorsanız Öte yandan, sıcaklık kademeli olarak 20-25 dereceye kadar yükseltilmelidir. sulama tesisleri için su rafadan iyi yerleşmiş, ya da sadece almak gerekir ve sıcak olmalıdır.

Sulama tesisleri yaz aylarında bol gerekir, ancak aynı zamanda, çiçek bunun için karter su birikme yapmaz emin olmak için gereklidir, kökler çürümüş izin vermeyerek, her durumda, su basması nedeniyle korunmalıdır. Ama çiçek yaprakları su püskürtmek arzu sık olarak mümkündür.

Evde antoryum içeriği bakım gerektirir - bu sık sık olduğu, bir taslak veya serin bir yerde bir çiçek bıraktı, ya da sadece aniden toprak kurur ne - kadar yeşil sevgilim aniden Öte yandan ... kasvetli hale fakat gerçeğini sevinmek edemez antoryum nadiren hasta ve onlar da zararlıları sevmiyorum.

Evde Anthurium Bakım çok dikkatli olmalıdır. Değil her türlü evde ekimi için uygundur. En olarak adapte Scherzer antoryum. İyi Anthurium büyümek ve Andre görkemli ev antoryum edebilirsiniz.

Özellikle ekim ve nakli için bitkiler humus, toprak, turba ve kumdan ibaret olan özel bir toprak karışımı kullanmak gerekir. Güzel karışıma kömür ve toprak tabakasının biraz ekleyin.

Ve kırık tuğla veya doğranmış köpük toprak parçaları ekleyerek iyi havalandırma kökleri sağlayacaktır. Anthurium dikim için saksılar geniş ve düz ve her zaman birlikte drenaj almak gereklidir.

Evde Bakım antoryum zorunlu tutma sosları gerektirir. Besleme organik ve mineral gübrelerin alternatif, ayda iki kere yapılmalıdır. Yaprakları aktif büyümeye başlar ne zaman zamanda gübreleme Özellikle kullanışlı.

Evde Anthurium Bakım bitki muhtemelen tüm diğer bitkiler, Anturium yaprak bitleri, ölçek böcekler ve örümcek akarları zarar gibi öncelikle ... yanıklara neden olduğu güneş ışınlarından korunması gerektiğini önermektedir - bitkilerin devlet dikkatlice olmalı sadece su ile yapraklarını yıkayıp sapları gerekirse izlemek ve.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.