HobiDikiş

Polimer kil süslemeler

ilginç dekoratif öğeler çeşitli üretimi için Polimer kil Son uygulanan, ancak uygulamalı ve hızlı bir şekilde kazanılan popülerlik ustaları arasında büyük ilgi uyandırdı edilmiştir. Bu malzeme, dokunmatik hoş, son derece sıkıştırılabilir olan yoğun vardır ve renkler çok çeşitli karakterize aynı zamanda çok ipeksi yapısı, en. İstenen rengi elde etmek için gerekli ek olarak, daha sonra, farklı renklerde kil istenen homojen renk kolayca karıştırılabilir.

çiçek buketleri, onlar narin ve güzel oldukları için parlak ve yarı saydam yaprakları, doğal ayırt etmek zordur inanılmaz güzellik çamurdan moda. Son derece özgün, şık ve çağdaş dekorasyonu polimer kil elde edilen: kolye, bilezik, küpe. çiçek ve dekorasyon İmalat teknolojisi öylesine baskılı yayınlara bakın veya internette bu videoyu bulmak için lütfen bu zor adım talimatları örnekler ve adım herhangi bir biçimde olmadan usta, en önemlisi çok kolay bir adlandırılır ve olamaz. Biz el sanatları bu tür hakkında bir fikir sahibi olmak, polimer kilden çok güzel bir süs yapmak için yeterince hızlı verir en basit teknoloji bahsedeceğiz.

Polimer kilden takı nasıl yapılır

Herhangi eser malzemenin hazırlanması ile başlar. polimer kil malzemeden takı üretimi için teknikte için ya da internet üzerinden mağazalarda mevcuttur. Polimer kil markaların çeşitli sunulmuştur. Her tür kendi özelliklere ve farklı şeyler için vardır. En yaygın ve evrensel kil, hala Cernit edilir, Kato, Sonnet Fimo markasıdır. bir malzeme seçmeden önce, dikkatli gerekli tüm parametreleri içeren ambalaj, incelemek gerekir.

Yardımcı cihazlar gerekli gibi: bıçak kalem (keskin bir uca sahip, ince ahşap çubuk) haddelenmesi için oklava, pişirme için cam levhaları, bir eşyanın yapımı için mumlu pürüzsüz bir yüzey, bir koruyucu kaplama, son olarak, mücevher çeşitli bağlantı elemanları (kalın iplik, bir zincir, küpe, saç elastikleri, vs.) için bağlantı elemanları.

1. en sade dekorasyonu ile başlayalım. Metal zincirleri olan ürün (bilezik, kolye) içinde toplanır düz renk elemanları oluşacaktır. Daha iyi daha, farklı renklerin kil gerekecektir. kil aynı renkte bir parça al ve bunun dışında "sosis" aşağı kayar. Sonra bu "sosis", farklı renkteki kil gözleme farklı renklerde daha sonra sonradan birkaç kek kadar yuvarlayın. Bu durumda, bir çok-katmanlı kil "brevnyshek" aynı kalınlık ve uzunluğa alma (toplam sayı üç katı olmalıdır).

uzunluğunda üç elemanları ve yüksek üç sıranın meydana "brevnyshek" birbirine yapışma "odun yığını", 2.. Poleshko kil yılları arasında ince şeritler kaplama siyah kil. Koyu çamur tabakası yüzüne woodpile sarın. Sonuç küp olmalıdır, dört tarafı karanlık ve iki uç - eklem siyah yamaları ile parlak çok renkli çemberlerin. oklava kullanılarak elde edilen kütük yoğun ve uzun çubuk kalıplanarak her tarafta biraz bastırır. Daha sonra iş parçası, hafifçe soğutuldu ve eşit kalınlıkta kareler halinde kesilir. boncuk haline getirilebilen kaba geri kalan parçaları, aynı zamanda çalışmalarında faydalıdır. hala yumuşak parça hafifçe daha birbirine bağlamak için ince metal halkalar yerleştirin.

en fazla 130 dereceden daha sıcaklıkta bir fırın içinde 15-20 dakika için bir cam tepsi veya düz bir şekle ve fırında yığılmış 3. Tüm boşluklar. polimerik kil gelecek süsler detayları soğutulmuş sonra, daha yüksek parlaklık renk verecektir ve hasardan ürün önleyecek bir cila tabakası ile kaplanır. Sonra birlikte zincirde birkaç bağlantıları olan, tüm bireysel parçaları bağlayın ve raptiye ekleyin.

Bu teknoloji hakim ve "duygu" malzeme sonradan başka, daha karmaşık süslemeler polimer kil üretmeye çalışıyoruz. Elleri bir yaz elbise veya örme kazak parlak ve sıradışı bir katkı olacak çok güzel, özel öğeleri yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.