Ev ve AileAksesuarlar

"Şofben" (filtre): modellerin incelemesi

Su arıtma sistemlerinin ilk yerli üreticisi olan firma Şofben'dir. Şirket, 1986 yılından beri faaliyet gösterdiği için, Sovyet döneminde temel eğitimi olan 700'den fazla uzmanı istihdam etmektedir. Markanın mağazaları ve şubeleri Rusya'da bulunur, ancak ürünler Amerika, Avrupa ve Asya'ya ihraç edilmektedir.

Filtre türleri

Şirket aktif bir araştırma çalışması yürütmektedir. Gelişmelerden biri, sadece filtreleri değil, aynı zamanda ölçeği de koruyan "Aragon" iyon değişim polimeridir. Ürünlerinde, marka üç seviyeli bir su arıtma sistemi kullanıyor, örneğin "Geyser 3" filtresine sahip.

Şirket, pas, bazı bakteri ve virüslere karşı koruma sağlayan aşağıdaki filtreler türlerini üretmektedir: ana su, ev, su yumuşatma, testiler, endüstriyel ters osmoz sistemi .

Sürahi "Şofben"

Püskürtücü "Şofben" - bugüne kadarki en popüler su temizleyicisi olan ev ihtiyaçları için filtre. Piyasadaki yalnızca beş model olduğu gerçeğine rağmen, inkar edilemez nitelikleri nedeniyle öncü bir konumda. En önemli avantajları şunlardır:

  1. Sürahiye boşaltılan tüm su temizlendiğinde beklememek için izin veren yoğun kapaklar temizlenir ve küçük porsiyonlara dökülür.
  2. Şofben filtreleri Alman gıda plastikten yapılmış darbeye dayanıklı bir gövdeye sahiptir ve Amigo modeli kırılmaz camdan imal edilmiştir, bu da küçük çocuklarınız varsa ve genellikle vahşi doğaya çıkıyorsanız önemlidir.
  3. 4 litreye kadar uygun bir hacim ve dakikada 0.4 litrelik bir filtrasyon hızı.
  4. Uygun fiyat politikası. Maliyet yaklaşık 500 ruble.

Kit, "Şofben" filtresinin değiştirilebilir kartuşlarını içerir. Onların dört parçası, diğer markaların su arıtıcılarında kullanabilirsiniz, sadece bir adaptöre ihtiyacınız vardır.

Kartuş çeşitleri

  • Pas ve klor musluk suyunun en yaygın problemi olan çok yönlü kartuştan koruyun.
  • Sert su için bir kartuş kullanmak, bir çok sıkıntıdan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. "Şofben", su ısıtıcısının hoş olmayan terazileri atmasına izin verecek bir filtredir. Ancak bu asıl sorun değil. Kaynağın hafifletilmesi sağlık için gereklidir çünkü taşlar böbreklerdeki sert sudan oluşturulabilir. Filtreleme işleminden sonra su yumuşak ve hoş hale gelir.
  • "Şofben" - şehir dışına çıkarılabilecek bir filtre Ülkeye. Sadece bakterilere karşı özel bir kartuşla doldurmanız gerekir. E. coli de dahil olmak üzere çeşitli türüne karşı koruma yapabilir.

Değiştirilen kartuşların avantajları

Yapı, şirketin "Aragon", "GEFS" ve "Damfer" gibi son gelişmelerden gelen malzemeleri içeriyor. Su, 5 saflaştırma aşamalarından geçer, çünkü onlara göre temel olarak hindistancevizi kömürü ve gümüş iyonları aktif hale gelir.

Bir başka avantajı, Şofben filtre kartuşlarının sadece büyük hacimlerde suyun saflaştırılmasının yanı sıra, aynı zamanda Sonunda Zaman yenilenebilir, yani temizlendikten sonra tekrar size hizmet edecektir. Bu da öyle yapılır. Bir diş fırçasıyla çökelti kazınır, bir su akışı altında yıkanır, sitrik asit solüsyonu ile dökülür ve birkaç saat bırakılır. Fiyat aralığı 130 ila 350 ruble arasındadır.

Membran Sistemleri

Su arıtıcıları, zar sistemleri yüksek talep olduğu için ters osmoz sistemi kullanmaktadırlar. kullanma Filtre "Şırınga Bio" veya "Şofben Prestij" Su alıyoruz Mükemmel temiz, sağlıklı ve lezzetli. Bu sistemler sayesinde en sert su dahi mükemmel temizlenir ve mineralize olur. Bu sistemin etkililiği konusunda hiçbir benzerliği yoktur, hemen hemen tüm kirleticilere karşı güvenle korur. Bu sistemdeki "Şofben" filtreleri böyle işliyor. Memedeki zaruri su, drenaja giren saf ve çeşitli safsızlıklara bölünür. Membran gözenekleri bir su molekülü boyutuna sahiptir, yabancı maddelerin farklı bileşenleri daha büyüktür ve bu en yüksek sonuçtur.

Bagaj filtreleri

Bu ismin yerine kurulum alanından akan su temizleyicileri geldi. Çardakların, dairelerin ve evlerin su şebekelerine monte edilirler, lavaboya takılırlar. Ev tipi su arıtıcıları mekanik olarak temizlenen kartuşları kullanmaktadır.

Bu filtreler, hanehalkı ve sıhhi teçhizatı, çökmüş borunun çeşitli parçacıkları olan pasa karşı güvenilir şekilde korur. Her biri belirli kirletici türlerine karşı koruma sağlayan değiştirilebilir kartuşları kullanabilirsiniz. Bir tanesi glandüler bileşikleri, diğeri suyu yumuşatır, suyun üçte biri kloru giderir.

Dairelerin soğuk ve sıcak suya sahip iki borusu var. Kartuşlar her bagaj için ayrı olarak monte edilir. Sıcak su için filtreler için şartlar daha sıkı yapılır, bu nedenle daha pahalıdır. Şirket, "Şofben Tayfunu" evrensel bir filtre üretiyor, bu ve diğer su için kullanılıyor ve arınma içme seviyesinde gerçekleşiyor.

Kartuşu nasıl değiştirebilirim?

Başlamak için, sağlanan musluk ile "Şofben" (filtre) suyunu örtüyoruz. Bununla birlikte, filtre elemanının alt kısmını kaldırmanız gerekir. Eski kartuş çıkarıldıktan sonra, uçlardaki lastik bantları kontrol edin. Esnek ise, kullanmaya devam edebilirsiniz, yeni bir kartuş takmak için contalar gerekir. Ardından suyun geri kalan kısmı ampulden boşaltılır ve hazne durulanır, ardından değiştirilebilir bir kartuş temiz bir şişeye yerleştirilir. Anahtar şişeyi sıkıca sıkar.

Şofben filtreleri, her ev için eşsiz ve mükemmel bir su arıtma sistemidir. Ayrı olarak kurulu bir musluktan istediğiniz miktarda su içmenizi sağlar. Ekipman ailenizi su kaynağında yakalanan çeşitli bulaşma türlerinden koruyabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.