Spor ve SağlıkEkipman

Nasıl bir çadır seçmek için: turistler için pratik bir rehber

Hepimiz kamp yapmak seviyorum. Eh, hemen hemen tüm. Temiz hava, gıda, tabii ki, bir çadır açık bir yangın, gitar üzerinde pişirilir, vb. Bu gibi çıkıyor, herkes doğru çadır seçmek bilir, sen tarla koşullarında gereken ilk şey, ama.

Bu bir taşınabilir konut gece geçirecekler insanların sayısını bilmek yeterli görünüyor ve parametre için uygun olan herhangi bir bitmiş ürünü satın alabilirsiniz. Aslında bu doğru değildir. çadırın özellikleri sakinleri, onların ruh konforunda bağlıdır ve bu nedenle bir bütün olarak atmosfere tatil olacak.

Yani bir çadır seçmeden önce ne bilmeliyim? onlar kabartma belirli bir alanı sınıflandırılır tüm gerçeği Öncelikle. Örneğin, dağlık, Midlands ve ovalarında için. Orada başka bir kategoridir - özel amaçlı çadır, ama biz bu malzeme içinde herkes gibi ilgi vardır var. Tüm bu seçenekler düşük, orta, üst olarak sınıflandırılabilir.

dağlık ve Midlands'taki için doğru çadır nasıl seçilir

saldırı, yönlendirme: Alp çadırları iki tipe sınıflandırılabilir. üsse koymak değil nereye İlk durumlarda, yani Alp tarzı için tasarlanmış. ekipmanın ağırlığı düşük, bu nedenle sonuç olarak onunla hareket etmek daha kolay olacaktır. Bir kampanya sırasında birkaç baz kampları organize zaman, Himalayalar'da tırmanırken İkinci seçenek oldukça yararlıdır.

Düz arazi için bir çadır nasıl seçilir

Hafta sonları, basit yürüyüş ve önceki sürümlerinde olduğu gibi böyle devam eder. D'de geziler için amaçlanan Ovası çadır, düz çadır evrensel ve kamp içine daha da sınıflandırılır. uzun vadeli kalır çadır kamp avantajlı olacaktır için, eşit derecede iyi Onlar havalandırma ve özel sineklik için deliklerle donatılmıştır. Kış balık tutma, ve diğerleri için birkaç gün park ve kamp için kullanılacak, pencereler, koridorlar ile serbest bırakılabilir, bazılarında durabiliriz tam yükseklik. Doğal olarak, böyle konfor için ekstra ağırlık ödemeniz gerekiyor, bu yüzden kamp tipi taşıma tasarım araba ile en uygundur. evrensel çadır rüzgar direnci açısından sıkı şartlar değildir için, diğer parametreler uygun seviyeye uygun olmalıdır.

Nasıl bir çadır seçmek için özel bir amaca

Bu tasarımın özü başlığında yatıyor. Örneğin, özel durumlarda kullanılmak üzere askıya dağcılık tasarlanmıştır kış balıkçılık için çadır benzeri bir alt olmadan, vb. D. özel deposunda veya ilgili web kaynakları üzerinde en kolay bir çadır satın alın.

bir zam için bir çadır nasıl seçilir

seçmek için nasıl Nihayet birkaç kelime bir zam için bir çadır yapısal özellikleri üzerine. tek ve çift katmanlı çadır: Biz iki kategoriye ayırmak. Daha işlevsel olarak kabul çift katman: iç katman - nefes dış - su geçirmez. Tek tabakalı genellikle kolaylığı ve kompakt olarak, bir su geçirmez sentetik malzeme avantajlarını yapılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.