GüzellikCilt bakımı

Yosun sarma - güzelliğe yolu

kozmetoloji yosun sarma fazla kilo ve selülit karşı sert bir mücadele en etkili araçlardan biri olarak kabul edilir. Bu prosedür sadece keyifli, aynı zamanda tüm organizmanın sağlığı için çok yararlıdır. denizlerin sakinleri olarak, yosun ilaç absorbe aktif bileşiklerin ve bunların tuzları. Bu vitaminler, omega-3 çoklu doymamış yağ asiti, iyot, elemanlar (sodyum, potasyum, magnezyum, kalsiyum, silikon, vs) iz içerir., Alginatlar, vitaminler (C, A, D, B 1 (2,3,6,12), PP, K, E). Uzun zamandır bu antik deniz bitkilerinin faydaları. Onların sayesinde cilt durumuna, güzelliği ve gençlik, hem de iç organların durumunu iyileştirmek ilişkili sorunlar çözüldü. Bitkiyi oluşturan yararlı bileşenlerin vücut ile temas ettiği zaman, deride emilecek başlıyor. Yosun şal Eğer yağ yıkımını arttırmak için olanak sağlar. Ayrıca, deri hücrelerinin yenilenmesini aktive eder ve dokularda aşırı sıvı kaldırır.

Sıcak ve soğuk: derecelendirme Bu prosedürün yüksek etkinliğini göstermektedir Yosun şal, iki şekilde yapılır. Birinci yöntem, en fazla 20 derece arasındaki bir sıcaklıkta, üç saat boyunca su içerisinde bitki ıslatılması içerir. Gelen bu yosunundan (belirli bir alanda) lokal olarak üst üste. Bu yordam, şişme kurtulmak yorgunluğunu azaltmak ve lenf sıvısının çıkışını iyileştirir. Zaman sıcak sarım yosun, sıcaklığı, bir su içinde otuz dakika batırılmış fazla 38 derece değildir. Bu prosedür obezite ve selülit ile mücadelede iyi sonuçlar verir kan dolaşımını, lipoliz, aktive, kan damarlarının genişlemesine katkıda bulunur.

Evde Yosun sarar aşağıdaki tavsiyeleri doğrultusunda yapılması tavsiye edilir. biyolojik olarak aktif maddelerin daha iyi nüfuz etmesi için dermişin üst tabakaların hazırlanması - İlk ve en önemlisi, vücut soyma yapılmalıdır. Buna ek olarak, daha iyi açık gözenekler ile saf cilt zararlı toksinleri temizler. Daha sonra, vücudun hazırlanmış alanlar alg maske uygulanmalıdır filmi sarın ve termal battaniye örtün. Prosedür yaklaşık otuz dakika sürer. Bu süre zarfında bitki besin maddeleri cilde emilir. Sonra, maske, su ile yıkanarak, ve vücut düzeltme jel uygulanır.

çekirdek malzemesinin hazırlanması

Güçlü bir terapötik ve anti-selülit etki için kullanılan Laminaria deniz yosunu maskesi. Bu prosedürü gerçekleştirmek için, bitkinin su beş litre 500 gram dökmek gerekir. yosun artan hacim önceden tedavi cilt boyunca eşit şekilde yayılır. şerit yüzeyinde yer alan Jelatinimsi kılıf, besinlerin hızlı bir şekilde emilmesini teşvik eder.

Bitkilerin aynı tür Yosun sarma sadece iki kez yapılabilir. İlk kullanımdan sonra, su yosunu bu batırılmış olan aynı suya daldırılacak. en fazla üç gün, tavsiye edilir serin bir yerde bitki tutun.

aşağıdaki gibi mikronize yosun (yosun ezilmiş ve Fucus) sarma: 150 ml su ile bir kap içinde yavaş yavaş damlama 1 ila 4 bitkiler dökmek gerekir, burada karıştırma işlemi sürekli olarak. Massa düzgün, yumru içermeyen almalısınız. Elde edilen bileşim, jelleşme için 10 dakika boyunca bırakılır. Bundan sonra maske gövdesine uygulanabilir.

algal sonucu birkaç seanstan sonra gözle görülür sarar. Evde, geri kazanım oranı 12 tedaviler olduğunu. En etkili olabilmesi için o dört ayda gerçekleştirilmelidir. oturumlar arasında aralık iki günden fazla olmamalıdır. Paketleme iyot için alerji ve tiroid anormallikleri olan insanlar için kontrendikedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.