ÇirkinlikKendin yap

Plastik şişelerden trafik sıkışıklığını bir parça nasıl yapılır

Başka nerede olmasa ülkede, hayal açabilirsiniz. Burada tüm görkemiyle ev kadını yeteneklerini ortaya. Buna ek olarak genellikle büyük yatırımlar gerekmez için. Nasıl neredeyse sokağa atılır malzeme. ilk konum sıkıca boş şişeleri ve mantar onlara tahammül edilir. Süsler güzel, ama aynı zamanda çok ucuz değil sadece dışarı vermek.

Bir de çocuk ve yetişkinler ne kadar sevinç getirebilir. Plastik şişe% 100 için harf yazılır. kapakların evin duvarına güzel bir duvar dışarı dönecek. Bahçede plastik şişe tüplerinden orijinal parçalarını yapmak veya evin yakınında güzel bölgeyi ortaya koymak olabilir. Sen sadece çalmıyor bir bebek spor alanında ayarlayabilir, aynı zamanda canlılık bir ücret almak. Kapaklar engellerle izini dekorasyon için kullanılabilir. üstte kaburga bırakarak aşağı pürüzsüz tarafı daha onları daha iyi yatırın. Bu uygulamada, çocuk ayakları için iyi bir masaj. uyumlu renk kombinasyonlarını seçerek bir desen yapmak durumunda üretilen plastik şişe tüplerinden şarkılar çok güzel.

Doğru, bir şartım var. Hasat edilen malzeme bir sürü olacak ve başa çıkmak için zor bu sorunla tek olmalıdır. Sen doğru miktarda toplamak için arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı bağlamanız gerekir. malzemenin toplanması birkaç yıl sürebilir. Ama kendi elleriyle yapılan kupa sıcak olmak güzel banliyö izler. Sıcak zamanında çekilen fotoğraf, kış aylarında bile hoş önemsememek düşünmek için izin verir. Onların boyutları küçük olduğu için başka bir seçenek ile gelip, böylece, mantarlarından uzun bir süre Toplama. Örneğin, plastik şişeler dışında yapmak izler. kullanılabilecek çeşitli teknikler vardır. Bir bütün olarak şişe kullanmak istiyorsanız, o zaman en iyisi onları böylece yolun şeklini belirleyen bir sınır yapmak için. Bu amaçla, pistin kenarlarında sığ dar oluk kazmak. İçinde başaşağı şişe sıkıca yol boyunca koydu. Sonra yere arazi dönmek ve çevresinde sıkıştırılır. kara bir iyi sahip ülkede ise, bu aşamada durdurabilir.

kil hakim ise, plastik şişelerden trafik sıkışıklığı gelen parçanın içini yapmak daha iyidir. Veya şişeler her birleştirmek. Plastik dipleri oluşturulan site bakmak tropik üzerinde çok güzel. Bunu yapmak için, onun yüksekliğinin 1/5 ile şişenin altını kesti. En plastik palmiye ağacı oluşturmak için kullanılabilen preparasyonlar için ayrıldı. iyi muhafaza şekli ile tüpler veya şişelerin tabanlarından izlemek için, bir temel hazırlanması arzu edilir. Eğer bütün tavsiyelere uymak, öncelikle iyi sıkıştırılmış, çakıl dökmek ve kaba fraksiyonun üstünde kum dökmek gerekir. yoğun yastık oluşturma plastik şişe üzerinde fişler bir iz deseni düzenleyebilirsiniz. Bu, elbette, çok zaman alıcı bir süreç, ama güzel bir arsa ortaya ne. Eğer bir daha dayanıklı bir kaplama yapmak istiyorsanız, mantar iyi hazırlanmış bir beton taban üzerine yerleştirilir. Çimento kavramış değil önce Ama bu, hızla yapılmalıdır. kullanılan ve metal boruların edilebilir. Onlar da iyi uyum ve dekorasyon olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.