HobiDikiş

Ellerinizle kağıt güvercinler: büyük ve güzel bir hediye razlechenie

şey gibi dünya çapında çok sayıda kişi ve malzemelerin çeşitli kendi elleriyle müdahele yoktur. birinden günlük iş sadece mola ederek geçimini sağlıyor biri. Ortak çalışma - geliştirmeye yardımcı, tabii ki, yetişkin ve çocuklar için mükemmel bir eğlencedir yaratıcı yeteneklerini çocuğun ve ebeveynleri ile bağdaştırmaya. Bu bağlamda, iyi origami dünyasından eserler uygundur. Bu eski bir Japon sanatı mümkün hayal gücü ve yaratıcılık kağıt gerçek başyapıtlarından basit yaprağından oluşturmayı kolaylaştırır olduğunu. Ve gerçekten herhangi bir kağıt kreasyonları kırılganlığıyla ve geçicilik rağmen iyi.

Burada, örneğin, kendi elleriyle yapılan kağıt güvercinler, - bu büyük bir ev dekorasyonu ya da çocuklar için bir oyuncak. Bu kuşlar oyunları, eğlence için katlanabilir veya daha parlak bir tatil yapmak için. sıradışı ve olağanüstü bir şey vermeye istekli ve muktedir olanlar için de harika bir fikir - El hediye kuşu yaptı.

Kendi elleriyle kağıt güvercinler aşağıdaki şekilde yapılmıştır: Eğer (burada sadece kağıt ve başka bir şey gerekir) origami sanatı ile sağlanır geleneksel şemaya göre katlarsan veya çizmek, kesmek ve heykelcik o tutkal olabilir. İkinci seçenek daha basit ve daha prorisovannostyu ayrıntı ve açıklık ile karakterize edilir. İlk - şematik, ama bu takılar ve çekicilik kaybetmez.

aşağıdaki gibi Yani, elleriyle kağıt güvercinler katlanmış. Düz bond kağıt beyaz veya daha beğeneceksin başka bir renk karesi sayfasını atın. tabaka elmas çapraz olarak katlandığında ve daha sonra bükülmemiş böylece sonunda, diğer çapraz bir üçgen oluşturulur. Şimdi (yani, üst alt yarısını kat) yukarı doğru ortaya çıkan üçgen itme üst köşe bükme ve tabakalar yarı şekil kağıt bükmek için gereklidir. Şimdi üçgenin yan indirdi - bu kuş kanatları geleceği. İkinci adım, istediğiniz kesmek 180 derece dağıtmak ve sonra viraj için kanatlarını ve gagası katlamak olmasıdır. Hepsi bu. Böylece, bir kağıt tabakası sadece uzun zaman önce uygulayın kuralları ve sanat kağıt kanunları geliştirilen ve daha sonra hemen hemen her şeyi, ellerinizle kağıttan yapılmış hatta bir el feneri yapmak gerekiyor, oldukça basit ve kolaydır.

Kağıt kuş basit ve anlaşılır bir oluşturma İkinci yöntem. öncelikle kuyruk kanatları ayrı ayrı ve bağlı vücudun hatlarını çizmek gerekiyor rengi gibi bir kağıt parçası üzerine, Bunu yapmak için. Şimdi iki parça kesilmiş ve arkasında katlama çizgileri boyunca bükülür. Daha sonra katlanmış ve kuyruk. Boğa gelecek kümes hayvanları, hem de baş ve gaga alt yapıştırıcı ile tutturulmuş. Şimdi ikinci iş parçası alınır - kanatları. Bu sadece aynı tutkal yağlamak ve vücuda ekleyin. Hepsi bu. Kağıdın güvercinler kendi elleriyle uygulamak sadece kolay, ama aynı zamanda çok güzel değil yaptı. Onlar sola veya mevcut birisi, arkadaş ve tanıdıklar zarif figürünü memnun edilebilir. Kağıt barış sembolü iyi ruh vermek ve gülümseme olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.