MaliKişisel Finans

Nerede olağanüstü krediler olmasa bile, acilen borç para?

Daha fazla insan acilen borç para nereye düşünüyoruz. Bu sorun gerçekten önemli. Sonuçta, kimse beklenmedik durumlar dan güvenlidir. Belki bazı "ennaya" miktarı tedavi veya rehabilitasyon için gerekli! Nerede bu durumda uygulanacak? Nasıl davranacağını? Eğer herhangi bir büyük borcu yoksa çok zor değil cevap vermek. Ve ödenmemiş krediler varsa? Farklı boyutlarda fon için sorabilir miyim? En ipuçları ve püf noktaları, okumaya!

Çalışma ve yeniden çalışmaya

Eğer açılış kredisi para acil ihtiyacı olduğunda yapabileceğiniz ilk şey - ikinci iş elde etmektir. Başka bir deyişle, başka bir uzun içine almak yok, ama sadece gerekli miktarda kazanmak için. Bu kolay değil ama mümkün değil.

Tipik olarak, bu yöntem kredisi "yaktı yok" olanlar için çok iyidir. O değil anında, para acilen ihtiyaç vardır vardır. Bağımsız üretim fonlarına ufak olasılık varsa onu kullanmayı deneyin. Sadece böylece bir "borç tuzağı" kendinizi alamazsınız.

Uygulamada, böyle bir çözüm nadiren bir başarıdır. Ve insanlar aktif olarak acilen borç para nereye düşünmeye çalışın. Sonuçta, kendi yapmak mümkün olan en kısa sürede daha bazen çok daha kolay gelecekte borçlarını, ödemek için.

yakınları

Herhangi bir sorun varsa kim temasa geçti? En yakın için! Yani, olağanüstü krediler olmasa bile, acilen borç para nereye düşünürsek, sen ailesine itiraz edebilirsiniz. Onlar size yardımcı olacaktır.

Ancak bu yöntem, aynı zamanda tüm uymuyor. Büyük önem, yani bazı bakımlardan sen ve kuzenin borçlu, hem de onun karakteri. Her şey iyi, duyarlı ve nazik bir kişi ise, araları açık, hatta faizsiz borç para yararlanılabilir. Ve kısmen ya da tamamen bir noktada verir.

göreceli iyilik farklıdır ya da sadece kötü bir ilişki içinde olduğun zaman, onunla berbat etmemeliyiz. Genellikle bu tür insanlar ilgi ile kredi vermek istenir. Ya gelecek uzun bir süre boyunca tam hesaplanmasında olsalar bile, size maddi destek sağlamak için "cut" başlar gelmez. Uygulamada görüldüğü, ebeveynler olarak da para almamaya tercih etti. borç ne de sadece ne.

arkadaşlar

Nerede faizsiz acilen borç para? arkadaşları ve yoldaşlarına itiraz - problem çözme başka oldukça ilginç bir yöntem. Bu seçenek sorumlu kişiye daha kabul edilebilir. onlar bile, ve böylece borç çeşit var.

avantajları kredi için faiz bulunmaması. Bazıları, elbette, onları gerektirir, ama bu kadar sık değildir. arkadaşlar geri ödeme "kredi" dönemi üzerinde anlaşmaya edebiliyoruz ile Ayrıca, her zaman vardır.

Hiçbir olağanüstü kredileri oldu çalışın. Bazı insanlar borçları vatandaşlara güvenmezler. Ve eğer "gecikmiş" başka bir ödeme değil, ilk defa, şahsen güvenini kaybetme riski vardır. aile ve arkadaşlarından krediler daha uygun sorumlu vatandaşlardır. Ya da sadece güvenenlere.

"Privateers"

Nerede acilen borç para? Özel bir birey. Daha spesifik olarak, herhangi bir arkadaş veya yabancı. Ancak, makbuz üzerinde. Kural olarak, yardım için insanlara ulaşabilir. Ve bazıları size yardım etmek kabul edecektir.

Ancak, ne zaman açılış kredisi bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. zamanında kredi ödemek olmayanlar için insanlar borç için çok istekli değil. "Özel sahipleri", sadece makbuz üzerinde para vermek nedeni budur. Size ödünç ne kadar gösterecektir. Ve burada ileride ödemeniz gerekiyor tutarı reçete. Zamanlama da belirtilir.

Makbuz - "Privateers" belli garantiler veren bir belge. O kredinin veya kredi iadesinden "şirk" çalışırsanız, mahkemeye gitmeye hakkı var. Bu insanlar (basında veya internette) reklamları olabilir bulun. Bir seçenek olarak - sadece benzer bir istekle arkadaşı için bazı bakın. kasa girişleri altında, pratikte sıklıkla güvendim. Bu nedenle, başarı şansınız o kadar küçük değildir.

ödeme

acilen borç para nereye düşünüyorsunuz? Açıkçası sorunun en iyi çözümü mevcut borcun itfa olacak. Sonra sadece yeni kredi için bankaya gitmek mümkün olacak.

Belki sadece teorik olarak bu şekilde gerçekleşir. Sonuçta, birkaç açılış kredisi ile bunların geri ödeme gerçek bir olasılık var. Yöntemin Yani değil tüm güç. Sadece olası bir alternatif olarak kabul edin.

bankayla bağlantı

Nerede olağanüstü krediler olmasa bile, acilen borç para? Şehrinizde bazı küçük bankaya başvurun. Belki bir kredi verilecektir. Her ne kadar bu tür eylem yasadışı olabilir. bankacılık kurumları genellikle yeni kredi de açmayı reddeder.

Ama iyi şans için umut olabilir. Bazı durumlarda, çalışanlar veya kasten yapım imtiyazları (kanıtlarla iyi bir amaç için) veya yanlışlıkla mevcut kredinin dikkat ederek değil, sana kredi verebilir. Çok popüler bir seçenek, ancak meydana Değil.

MFI

Ve şimdi daha ilginç ve etkili yöntemler. Eğer (nakit kartına veya cinsinden) parayı almaya nereye düşünüyorsun, mikrofinans kurumları ile irtibata geçiniz. Genellikle ek evrak olmadan mikro kredi ve kredi sunuyoruz. nakit elde etmek için çok iyi bir yoldur.

Tam olarak nereye gitmek? Örneğin, "Mikrodengi", "Bystrodengi" ve benzerleri. Bu pasaport için para sağlayan herhangi mikrofinans organizasyonu uyuyor. Buna göre, bir kredi, basitçe kimlik elde etmek. Yani pasaport. Her şey MFI için önemli değildir. Eğer, (bazı şirketler bu hizmeti sunan) karttaki para almak istiyorsanız bunun başka ayrıntılar sağlar.

yöntem çok iyidir, ama bir dezavantajı var - bu faiz oranıdır. Alarak, örneğin, 10 000 ayda yaklaşık 12-13 toplam ödemek zorunda kalacak. Genelde, bu tür organizasyonlarda fazla ödeme çok büyüktür. Tüm böyle bir adıma karar hazırız.

Başka bir eksi - IFI'lerin borcu durumunda neredeyse anında toplayıcıları ileteceğini olması. Ve borç ödemeleri ile sorun tam olarak Kredinin geri sonra uzun süre olacaktır. Eğer MFI uygulamadan önce Dolayısıyla dikkatlice bunun gerekli olup olmadığını değerlendirmelidir.

internet hizmetleri

Nerede kartta ve arızasız hemen para alınır? Geçen İnternet hizmetlerinin çeşitli hitap etmek için iyi bir yoldur. Bunlar genellikle sadece birkaç dakika bir kart veya e-cüzdan üzerinde para almak için izin verir.

İhtiyacınız olan tek şey - uygun bir hizmet bulmaktır. Onlar çok internette bulunmaktadır. pasaport bilgilerinizi, banka kartı bilgilerinizi, hem de kredi miktarını içeren formu doldurun - Uygulama kadar basittir. size ulaşmaları için bir numara bırakmak unutmayın. Bir süre sonra (birkaç saat 10 dakika) geri araması ve onaylamak veya isteği reddetmek yöneticisi söyleyecektir. Veya işleme işlem sonucu ile bir kısa mesaj olsun.

Bu hizmetlerin kullanıcıların rahatlığı için genellikle hatta özel hesap makineleri sunuyoruz. Onlar nakit sizin maruz önceki dönem belirli miktarda almak eğer, dönmek gerekir ne kadar gösterecektir. Sürpriz yok - her zaman organizasyon ödemek için ne kadar bilir.

Ama burada da orada dezavantajları bir dizi. Eğer olağanüstü krediler olsa bile, hemen para almak ve sanal hizmetine çevirmeye karar nereye düşünüyorsanız, büyük bir fazla ödeme için hazır olsun. Faiz oranları genellikle yüksektir. MFI daha da fazla.

Genellikle de internet hizmetleri sadece hileli sitelerdir. kredi size verilir, ancak herhangi bir para alamadım. Ve yine ödemek zorunda. Aksi takdirde borç toplama şirketleri ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Bu nedenle, bu yöntemi kullanmak çalış. Ve sadece aşırı durumlarda buna çare.

bulgular

arızasız kartta hemen para nereden Şimdi açıktır. Ve ayrıca nakit olarak bir kredi için ne bir yer uygulamak. Aşağıdaki kaynaklar ayırın:

  • akrabaları;
  • arkadaşlar;
  • tefecilerin ve "korsanlar";
  • bankalar;
  • mikrofinans şirketi;
  • çevrimiçi hizmetleri kredi.

Buna ek olarak, ilk paranın kalan miktar yapmak sadece varolan borcunu ödemek veya yapabilirsiniz. Bütün metotlar arasında en sık başarılı yakınları ve tefeciler bir itiraz kullanır. Ancak farklı MFI'ler ve internet hizmetleri daha iyi. Onlar şu anda poz çok fazla yutturmaca oldu. Hatırla - hiçbir vicdani şirket olan bir kişi ile temas ve böylece olağanüstü bir kredi bulunmamaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.