BilgisayarlarYazılım

Nasıl bilgisayarınızı overclock etmek?

Neyi hakkında hiç konuşmak başlamak için değer bilgisayarınızı overclock etmek ve bileşenlerini. Eğer varsa eski bilgisayarı, tatmin olmayan hangi hız, ivme böyle kötü bir karar gibi görünmüyor. Bulmak ve sizinkine benzer parçaların ivme hakkındaki tüm bilgilerle faydalanmak önemlidir. Darbe başarısız olduğu ortaya dönüşebilir olduğunu anlamak önemlidir. Ama hepsinden sadece üçte bir oranında artan frekans ile iyice olmalıdır. Bilgisayarınızı overclock nasıl ilgilenen, ancak sizin için bu talimatlarda açıklanan eylemlerin anlamı çok kafa karıştırıcı ise, bunu olmamalıdır. en inceleyelim.

Nasıl bilgisayarınızı overclock etmek?

BIOS tarafından ve işletim sistemini çalıştıran özel araçları kullanılarak: dağılmanın iki yöntem vardır. Sen işlemci üreticisinden yerleşik araçları kullanabilirsiniz, ancak daha etkili ve daha güvenli BIOS kullanmak. bilgisayar basın Del tuş önyükleme başlangıç aşamalarında gerekli çağırın. Bu anahtar Bu sorunun en sık kullanılır, ancak başka seçenekler de olabilir. BIOS ok tuşlarını kullanarak kontrol edilir. Sen AI Tweaker denilen sekmesine gitmeniz gereken yere Manuel pozisyona seçme parametreleri AI Overclocking. Gerilim parametrelerini etkileyen, bu nedenle bu tür oyun CPU Gerilimi ve DRAM Voltaj olarak otomatik ayarlar bırakmak gerekli değildir. Bit kazanç deneyim ve bilgisayarınızı overclock konusunda bilgi, etkili bir gerilim seçeneklerini kullanabilirsiniz, ancak ilk aşamada bunu yapmak için gerekli değildir. Eğer artmaya başlamadan önce işlemci hızını, sen zamanlamaları gibi önemli bir konuda uğraşmak zorunda. Onlar gecikmeye yol açar. bellek modülü daha düşük bir frekansta çalışacak şekilde, sen gecikmeyi azaltmak, ancak genel çalışmaları üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olan bir bilgi, daha hızlı okunur. zamanlamalar kaldırılabilir, ancak yeni başlayanlar tiz elde etmek için yapmamalısınız.

DRAM Frekansı öğesini seçmek için bellek frekansını yükseltmek için, ana sayfasında Gelişmiş üzerinde yer almaktadır. Fazla% 10-15 prim bellek frekans değerini ayarlamak için gerekli değildir.

Bilgisayarınızı overclock nasıl sorusunu incelendiğinde, verimli bir çalışma oranı ve reel ayırmaya kabul edildiğini belirtmek gerekir. Tipik olarak, gerçek üzerinde etkin sıklığının. frekans özellikleri RAM söz konusu olduğunda, yani etkin frekansı belirtilmiştir. tüm ayarları değiştirilen sonuçları F10 bastıktan sonra kaydedilecektir. tüm sizin manipülasyon sonra ise bilgisayarın yükleme yapmıyor, sadece yarım saat anakart pili çıkarın ve daha sonra yerine takın gerekir. Bu "hareket" Fabrikaya tüm ayarları dönmek için izin verecektir.

Programlar PC hızlandırmak için

Herkes işlemci, grafik kartı ve RAM olarak bir dizi işlem yaparsanız, bilgisayarı overclock bilir. Onlar herhangi bir sorun başka cihazlarda çalışmasını böylece kurmak, ancak bir dizi parametreyi sahiptir, değişirse, daha yüksek performans elde edebilirsiniz. Ama hızlanma ve olumsuz yanları vardır. Bunlardan biri o zaman yeni ve daha güçlü bir soğutucu yardımcı olabilir, yüksek ısınıyorsa.

Şimdi programın yararlı olabilir ne söyleyebilirsin. SiSoftware Sandra Professional etkili bir dağılmaya gerekenleri göstermek için tasarlanmıştır. En yaygın sorun, bir olduğunu yanıp sönen BIOS. Riva Tuner yardımcı olmak için tasarlanmıştır overclock. hızlanma 3d-Analiz bilgisayar için programı "hile" Bilgisayarı yardımcı grafik kartını belirleyen. Bu yavaş bilgisayarlarda modern oyunlar oynamak için izin verir. Bunların her biri için talimatlar kolayca internette bulunabilir.

Doğru bakım ile iyi çalışır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.