ÇirkinlikKendin yap

Nasıl kendi elleriyle bir çocuk oyun alanı yapmak için: danışma yeni gelenler için

bakılmaksızın yaşadıkları şehrin tüm Rus yerleşimciler tanıdık resim,. Yeni ev. Asfalt (her zaman değil) bahçesinde. Bir sandpit ve yardımcı temsilcileri gururla "oyun alanı" olarak adlandırılan bir kaç plastik cihazlar. Ve yeni gelenleri eziyet soru: "Nasıl bir oyun alanı yapmak için? Kendi elleri veya satın alıyor? profesyonelleri işe? ? "Şekil değiştirme" yönetim şirketi "tüm yöntemler iyi, ama ikincisi genellikle zaman alıcı, ama sonuç maalesef her zaman mümkün kalitesi değildir: düşen hakkında hikayeler hatırlama futbol gol ve tepeden aşağı getir. Nedenle nasıl onlarla dikkate babalar ve dedesi bakmakta toplamak mümkündür kendi elleriyle bir çocuk oyun alanı. hep olacak katılmak isteyen, inan bana. Onlar için, birkaç ipucu vardır.

Nasıl bir donatmak için , kendi elleriyle çocuk oyun alanı malzemeleri almadan

en uygun malzeme ahşap, tabii ki,. Kullanılmış panoları sandbox'ı monte edilebilir ki, çardaklar, slaytlar ışık inşa böylece bir "jimnastik" günlükleri koymak ve. Ancak bu sadece bir madde değildir. soruya cevap vermek için eski lastikleri yardımcı olması için "nasıl kendi elleriyle bir çocuk oyun alanı yapmak için". Onlar oluşturabileceği büyük trambolin, yataklar, yapmak bir engel kursu ve bir kukla kent oluşturmak. Sen, Cheburashka tepe yalnızca küçük bir rüya, çaba gerekir ve yerinde kuğu görünür. Bu kauçuk adama bak. Gelecekteki dağcılar için bir simülatör ne değildir? Aslında vatozlar avantajı asfaltta şekilde acı düşmemesi. "Nasıl kendi elleriyle bir çocuk oyun alanı süslemek için" sorunu çözmek için de eski eşyaları olduğunu. mantar "gelişebilir" kereste sızdıran emaye kase itibaren ve kesilmiş, plastik şişeler mevcut çiçekler, zürafalar ve diğer hayvanlar dönüşme kolaydır. Bir fil burnunda eski su ısıtıcısı gibi değil mi? Sadece sıkıca tüm çocuklar travma değildir sıkın.

Nasıl kendi elleriyle bir çocuk oyun alanı yapmak, ama büyük bir maliyetle için

Bugün, demonte hazır çocuk kampları bulabilirsiniz dükkanlar çok. Sen oluşturup yüklemek için kendi elleriyle sonra böyle küçük bir kasaba satın alınması için para toplamak için komşuları ikna edebilir. Ancak bu durumda (yanı sıra doğaçlama platformlarda inşasında) belirli kurallara uymak gerekir.

  • sitesinde özel bir sentetik yüzey üzerinde duran veya ot (çimen) saçmak. Tabii ki, kesmek zorunda, ancak edilir düşen bebek ziyade karo, asfalt veya kumdan daha çim "güzel".
  • Su ile dolu değildir ve yakın bağlantı yolu yanında yer alır bir site seçin daha iyidir.
  • Sen yağmur suyu sitesinde durgunlaşabileceği kalmaması, drenaj bakmak gerekiyor ve ondan damladı.
  • alanın çevresinde kestane, söğüt, lila ağaç dikme gerekir. Meyve ağaçları dikmek yanı "aşağı" kavak olarak, gerekli değildir. Gastrointestinal bozukluk - Pooh alerji ve yıkanmamış meyve neden olabilir. Ağaç ve gölge verir ve doğal çit olarak hizmet vermektedir.
  • Site çiçek dikmek duruyor, onlar oyun alanı, alıştırmak çocukları süslemeleri doğayı korumak ve onlara güzellik duygusu gelişir.
  • Eh, eğer mümkünse platformu üzerinde bir gölgelik yükleyin. Bu tuval yapılmış, ama daha iyi olabilir - ucuz çatı malzemeden.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.