ÇirkinlikKendin yap

Radyoda elleriyle Airboat

Uzaktan kumanda üzerindeki çeşitli "oyuncak" müdahalesi Aşıklar kendi elleri sürat teknesi nasıl çok ilgi olması muhtemeldir. aslında kendi üzerinde toplamak Bu tekne, bir çocuk veya yardım balıkçılık için harika bir hediye olacaktır.

Ne maddeleri gereklidir

Prensip olarak, herhangi bir kişinin kendi elleri sürat teknesi toplamak mümkün olacak. Tek şey - (onlar parmaklarınızın ucunda evde değilseniz) bazı öğeleri satın almak zorunda. Biz sadece gerekir:

 • Köpük ya da penoplex potolochka.
 • Viski.
 • Clay.
 • Tel ve pervane (veya pervane) ile motor.
 • Çizim (onsuz yapabileceğini rağmen).

Eğer çocuğunuzu bu harika ev yapımı verirsek bir pervaneyi kullanmak en iyisidir. pervanenin üzerinde Onun avantajı - çocuk parmaklarınızı yaralayabilir mümkün olmayacaktır. Ama yeterince küçük pervane itme - Eğer sürat teknesi kolay yaparsanız yaklaşık 500 ama, bu yeterli değildir.

Penoplex sürecinin inşaat başlayın

Motorlu pervane gibi kullanıldığında, en iyi şey kalın 20 mm Penoplex sayfaları almak olacaktır. eldeki değilse üzerinde, sürat teknesi potolochki gelen kendi elleriyle inşa etmek mümkündür.

sürat teknesi çok büyük değilse, biz kalın 40 mm sayfalarını alabilir. kolaylığı penoplex ile birlikte mükemmel yüzdürme bu ev yapımı için mükemmel bir malzeme yapmak.

Airboat su kararlı olduğunu için, belirli bir sırada tüm bileşenlerin yerini dengeleyerek yapılmalıdır. Pilin - teknenin en ağır parçası beri. Mümkün olduğunca düşük ayarlanmalıdır. olası onun için bunun için yuva içerisinde bir girinti kesmek için. Oldukça kırılgan ve narin malzemeyi - Ama aynı zamanda potolochka akılda tutulmalıdır. Nedenle, herhangi bir şey güçlendirmek için gereklidir. Bu amaçla, uygun çizgi (normal okul ahşap cetvel). yapıştırıcı veya epoksi yardımıyla yük dayanamaz toprak, giderilmiştir.

Gelecekteki elektrik tekneler sonra, konut alt tutkal gerekli görülmüştür. Bu tutkal "Titan" yardımıyla yapılır ve bir süre tamamen kurumasını bekleyin edilebilir. Bundan sonra, eklentileri yapabilirsiniz.

Kendi elleriyle airboat Üstyapı

Geleceğin teknenin güvertesinde üst yapıyı yapmak için, hazır çizimleri kullanabilir ve kendileri bir şeyler yapma deneyebilirsiniz. Tabii ki, tüm modeller onları birleştirmek bazı özelliklere sahiptir. Bu nedenle ince eleyip olmamalıdır.

pervane altına montaj iki bağlantılı parça Penoplex yapılabilir. Bunun için, bir dikdörtgen kesilir ve motorun altına bir daire halinde kesilmiş, ve daha sonra elde edilen dikdörtgen ikiye kesilir gereklidir. Bu tasarım motor (değiştirme veya tamir için) çıkarılabilir yapmanızı sağlar. Çarkı sabitlemek için ve korkmayın amacıyla, her an açılır, aynı çizginin yardım ve vida bir çift tamir edebiliriz. Bu amaçla, dikdörtgen penopleksovogo iki yarısı arasına yapıştırılır ve daha sonra elde edilen yapı, yapıştırılmış ve vida ile.

pilothouse üstyapı sıçraması elektrik ekipmanı gizlemek için izin verir. Tespit tutkal yardımı ile yapılır. Bir sıcak eriyik yapıştırıcı kullanabilirsiniz, ancak sürat teknesi kış mevsiminde kullanılacaksa, bu en iyi seçenek değildir. Buna ek olarak, kontrol odasındaki havalandırma için delikler yapmak zorunda.

tekneler Yönetimi

bir kere hüküm AirBoat, dümeni takmak için gereklidir. En iyisi ince potolochka olurdu. Itibaren bir dikdörtgen kesin. Direksiyonu düzeltmek için, herhangi pimini kesiti 3 mm kullanabilirsiniz. Ayrıca, suyun üzerinde sürerken, sürat teknesi "yukarı kaldırın" olacağını düşünmek zorundayız burun tekerlek suda olacaktır.

mühürleme damar

Tekne kar, su ya da çim olsun, herhangi bir yüzey üzerinde hareket edebilir. ev yapımı giren kir ve su hariç değil. Bunu önlemek için, alkol, epoksi ve fırça ile kendilerini kol gerekir. radyoda elleriyle airboat gibi, anten karbon fiberin bir tüp içinde gizli olmalıdır. Sonra, epoksi alkol çözülür ve gemi koymak için bir fırça ile gereklidir. Bu yalnızca sudan korumak değil, aynı zamanda daha kolay kaymasını kolaylaştırır olmayacaktır. Ve epoksi ile kaplamanın ek bir avantajı - kendi elleriyle yapılan küçük uçağın, daha güçlü hale gelir.

"Twistlerini" ve aksesuarları

senin sürat teknesi seçmek için, "fırfırlar" ve faydalı bazı eklemeler katılabilir. boya Kutular gemiyi boyama için idealdir ve yapışkan bant yardımıyla vücuda bir şey ekleyebilir veya direksiyonu süslemek için. Ama modelin ağırlığı artar unutmayın ve bu oran daha düşük olacağı anlamına gelir. Önemli olan - Tekne basitçe suya üzerinde rulo, çünkü aşırıya kaçmayın. Ayrıca airboat lambalar ve LED ışıkları ile donatılabilir.

köpüğü Airboat

Köpük penoplex aynı özellikler yüzme kabiliyeti vardır. Bu nedenle, yaratılış süreci çok farklı değildir. Ve İnternet kendi elleriyle inşa etmek bir sürat teknesi olarak ayrı ayrı bakmak zorunda değildir. Sadece ilk örneğinde olduğu gibi, (bu süreci kolaylaştırmak amacıyla rakamlar tekneler) Elleriniz ile bir airboat yapmak mümkündür. Veya hayal göstermek ve kendi bir şeyler inşa etmek. Bir bant, konstrüksiyon yapısını güçlendirmek için kullanılabilir. Hepsi dibe yara. Ahşap cetvel yapısını güçlendirmek için kullanılamaz.

balıkçılık için elleriyle Airboat

Balık basit bir süreç değil, aynı zamanda eğlenceli değil sadece haline gelmiştir cezbetmek için, radyo kontrollü sürat teknesi kendi ellerini kullanabilir. Sürekli kullanım için, plastik veya kontrplak yapılmış kapsamlı bir tekne yapmak en iyisidir (her ne kadar bu amaçlar için daha uygun plastik veya PVC paneller, onlar çürümeye yok çünkü)

 1. Ellerinizi (rakamlar görevi kolaylaştıracaktır) ile Airboat mutlaka şemaları çalışma ile başlamıyor. Uygun programında bir 3D-modelleri yapabilirsiniz.
 2. Sonra plastik veya kontrplak yapılan tüm bölümlerini kesecek hangi çizim yapmak gerekir.
 3. Çizim hazır olduğunda Şimdi, eksizyona devam etmek mümkündür.
 4. Yapıştırma, sıcak eriyik yapıştırıcı maddenin, "Titan" ya da "tork" ile gerçekleştirilebilir (bir malzeme olarak kontrplak konut için seçilmişse, epoksi reçinesi ile emprenye edilmiş cam elyafı, yapıştırmak için gerekli olabilir).
 5. Tekne batmadı böylece Burun açıklıkları köpük ile doldurmak gerekir.
 6. Ayrıca motoru takmak için gereklidir. O kadar çarkın aynı şekilde görünürdü. tekne tekne bunu Tespit, herhangi barlar açarak vodozabirayuschee korumak zorundadır. Bu algler, dişli, vb sağlamaktır pervaneyi sarmayınız.
 7. Elektrik ekipman satın gerekecektir. Bir balıkçı ciddiye ev yapımı airboat ile cazibesine azaltmaya karar ise, alışverişe ve buna uygun elektronik ve motor kontrolünü satın almak en iyisidir.

Ortaya çıkan "oyuncak" maliyet fiyatı yaklaşık altı bin olacak. dükkanlar balıkçı (30 bin ruble tekneler) sunmasından ile karşılaştırıldığında, Katılıyorum, aynı zamanda dindar olduğunu.

yem balıklar için herhangi hırslı balıkçı böylece ev yapımı yardım için. Tipik yem belirli bir mesafe ile elle atılır, bir tekne sürecini kolaylaştırmak yapabiliyor. Kendi elleri sürat teknesi balıkçılık yaparak, gıda suya indirdi ondan bir şey ister zorunda kalacağını unutmayın. yem ile muhafaza açılır hale getirmek için, ve kapı güçlü iplik veya olta kravat - Bu sorunu çözmek için, size en az direnç yolunu gidebilir. sürat teknesi istenilen noktasına ulaşmak için zaman, ipi çekmek için sadece olacaktır.

"Kurtarma" misyon

radyoda uçağın Avid fanlar zor durumda olabilir - onlar havuza düşüp çalışmıyor alabilirsiniz modelc. Model uçaklar geri kalanı hemen altına gitmek olasıdır çünkü Şimdi, deniz uçağı modelleri bahsediyoruz.

Yani, amatör dertte uçağı uzaktan kumandalı. düzlem nehirde oldu. bunu elde etmek için, yeterince güçlü ipin tekne sürat teknesi ucuna takmak için. Ve sonra seçim düzlem kesicileri kullanmak ve sudan dışarı çekin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.