ÇirkinlikKendin yap

Nasıl bir karanfil aksama Örgü için?

Herkes en sağlam ve güvenilir bileşenler üzerinde denizciler tarafından icat bilir gemiler. Çocukluğundan beri, çocuklar onları olma ve doğru düğümlerin düzenleri tarafından örgü örmeyi öğrenmeye çalışıyorum hayal ediyorum. onlar kablo ve halatların çeşitli hergün yüzleşmek zorunda gibi modern gemilerde denizciler de, bu yeteneği gerekir. Genellikle yükleri bağlamak gerekir, kurumaya hortum kaldırmak için kullanılan Sapan için gecikmeler, demirleme ve diğerleri için ipleri örme.

knots öğrenin

Ne zaman iki paralel yolları düğümlenen gitmek için eğitim:

  1. arzu edilen dizi uygulama adımı talimatları saklama.
  2. son halini almış takımın doğru bir resim tanıma. aktif Orada yer almıştır görsel hafızayı. Bir kişinin görürse montaj çizimi bir sonucu yanlış çıktı olarak o reworks söyledi.

ezberlenmesi ilk yöntem dikkatli ve yavaşça öğretmenin açıklamalarını dinlemek üzere gerekli olduğunda, afiş gemide veya internette adım adım hatırlıyorum. ezber ikinci yöntemi kullanarak, bir ders kitabı veya posterin bir resim unutmamalıyız. O doğruysa, bu düğüm bellek Kendi deneyimlerini tutacak, daha önce alır. O anda iki yöntemleri, uzun sürmez çabalarının ardından sonucu kullanılması tavsiye edilir.

karanfil aksama

Clove aksaklık düğüm en sağlam ve güvenilir biri olarak kabul edilir. adamlar ıskalara bağlama için karanfil aksaklık ortaya attı. Dolayısıyla onun adı. Ratlin - reçine halat kalınlığının-serçe parmak bu adettir. Bunların adam karşısında iç içe geçmiş merdivenlerden yapmak.

Yük bölmelerine kirişler kapakları ile çalışırken Ancak, onun gemisi kullanılır. Ama onun asıl amacı düzgün ve hatta konulara ipleri ve kabloları takmak etmektir. Örneğin, çapa, direkler, çubuklar, reyam ve sadece log. Bir hawser sonunu eklerken Ayrıca kullanılabilir. Ancak bu durumda, karanfil aksama döngünün sonunda tamamlanmaktadır. halat kablonun her iki tarafta gerginlik yüklü olduğu zaman güvenilirdir. yelken filo üst direğinde tüm yerli Marsa draypera bağlama için karanfil düğüm kullanılır.

adım kılavuz adım

karanfil aksama düğüm atarak farklı şekillerde ayırt. Bunu örme nasıl şemada gösterildiği, aşağıdaki makalede görebilirsiniz. Birinci yöntem, nesnenin uçlardan biri açık erişim durumlarda gereklidir. Bir nesneye açık erişim mevcut olduğunda başka bir şekilde kullanmak için, ve bütün nesnenin etrafında kablo içine gereklidir. karanfil aksama temel avantajı onun ıslahının hız düğüm.

borunun serbest ucu gibi gerçekleştirilir Birinci yöntem, takip eder. tüp ve sağ uç üstteydim böylece ön crisscross için ip doldurun. Başka döngü ilk aşkın atıyor, ama sola gider ipin ucu, döngü tarafından geçirilir. Daha sonra iki halka sıkılması. Bu makalede resimde viskoz karanfil takımını bu süreci vardır Sürüş sunulmuştur.

İkinci yöntem, bir merdiven olarak nesnenin her taraftan gelen kapalı uygulanır. uçları her iki taraftan asılı şekilde ipin bir ucu çubuğunun üstüne atladı. halat arka ucu sol çaprazdan ipi sürükleyerek, yukarı kaldırın ve ileri. çubuğun ucu sırt için indirilir ve çubuğun arka tarafı düşer. Sonra, ana nokta. İpin ucu bir marka bir döngü itmek gerekir. Ön tarafında iki döngüler çapraz geçti: Böyle Clove aksaklık görünüyor.

truelove

Bir sabit germede Güvenilir verilen düğüm. Böyle bir çubuk değilse, o gevşek ve çözülmüş olabilir. bağlayıcı bir kaygan konuda oluşur veya çok çekiş yoksa, o zaman çift bağlama seçeneği kullanın. Bunu yapmak için, öncelikle sonunda basit bir düğüm başka sc döngü ve o halat aracılığıyla dişli olarak uygun. Hepsi bu adımlar aynı, sadece ikinci döngü iki kez yapılır olmaları. Sonra montaj nesne üzerinde sıkıca sabitlenir.

sorumluluk denizci

Bir denizci kravat veya düğümlerin bazı düzeltmek için bir şey emanet, çiftleşme herhangi bir hata tehlikeli sonuçlara yol açabilir olduğu anlaşılmalıdır. Gönderen yanlış ve beceriksiz eylemler insan yaşamının risk ve kargo bütünlüğü altında olabilir.

okyanusa düşüyor, düşüyor, haddeleme sırasında Kötü güvenli kargo yanal hareket edebilir. insanlar kötü ilgili adımlar üzerinde direğini tırmanmaya zaman damla can kaybına yol açabilir. Ve sorumluluğu viskoz meşgul oldu kişinin omuzlarında düşecek. Yani örgü kabloları ve halatlar defalarca tren gerekir. Kolayca internette her site veya daha fazla bilgi için doğru düzeni bulmak için öğrenmek istiyorsanız.

çiftleşme Uygulaması

Donanmadayken bu birim en yaygın biri olarak kabul edilir. Onlar kurumaya hortumları kaldırırken kullanılan Sapan için, Ratlin örtücü backstay süresini ekleyin. Çift karanfil aksama demirleme ipin ucunda kullanılır. Ve çapa-cat onları bağlanır. her iki tarafta kablo üzerinde güçlü bir gerilim olduğu yerde, bu düğümün bu tür uygulanır.

Genellikle karada bir damızlık ve iş kullandı. Gelen bir tiyatro perdesi kaldırdı ve kirişlerin üzerine indirilir, bu düğümler monte edilebilir. Dağcılık bulunan Clove aksaklık uygulaması. bacak destekleri ya da kabartma sabitleme halatlar kullanıldığı gibi dağ zirveleri yenmeye Fanlar onun üzengi adı. iyi ve rahat, yüzden açığa çıkarmak için kolay olandan. Ayrıca kolayca bir taraftan kravat ile çatlak içeri sonbaharda.

süpürgeleri Örgü banyosu

Rus denizciler banyosunda tüm testlerden sonra ısınmak için sevdim. Bir huş süpürge - Ve tabii ki, onların deneyim iplerini ve Rus banyosu favori niteliğini örme taşındı. örgü yaparken süpürge birkaç kuralları takip etmek gerekir, ancak ürün kurutma dalları üzerine darmadağın olabilir.

halat Aşırı durumlarda, uygun bir sicim veya doğal kordon pamuk ya da kenevir, olmalıdır. Sıkı bir ip çekerek, çok sıkı kravat gerekmektedir. O sıkı çekmek kolay olduğunda kuru olarak, bir süpürge için karanfil aksama uygulamak daha iyidir. bağlayıcı farklı olacaktır, bu önemli bir andır, süpürge çökmeye edilebilir.

Dokuma makrome desenleri

örgü üzerine knot desenleri ve iplerin günlük yaşamın çeşitli nesnelerin dokuma sanatını tuttu. Ustalar hayvanlar ve kuşlar bu çanta, tencere, kemer, duvar resimlerinin örgü. Ayrıca üç boyutlu figürler, vazolar, mücevher kutuları örgü. arabalarda Masaj paspaslar ve koltuk minderi direksiyonuna çok zaman iletken, sürücünün genel durumunu iyileştirecektir. sandalyeler ve kanepeler için Perdeler ve battaniye herhangi ev iç süslemeleri. Ben güzel ürünler yaratma konusunda karanfil aksama uygulamasını bulundu. makrame o öncü veya boncuk olarak adlandırılır.

Bu halka ya da çubuk parçaları takılarak kullanılan ve malzeme dokuma edilir. Bu teknik web küçük boncuk yapısı vardır. Ürünün yanlış tarafından bakmak zaman, rep üzerinde bir düğüm gibi görünüyor. Desen boncuklar gibi, inişli çıkışlı döner. Dolayısıyla onun adı. Aynı örgü öncü birimini ve bu temsilcisi kullanın. Güzel bir doku desenini oluşturmak için sağdan sola iplik dokuma ve soldan sağa, tam tersine, bir sonraki edilebilir. o birbirine eğimli gibi Sonra diken vardır.

Popüler düğüm de tarif edilen ve balıkçı. Onlar da karmaşık meclislerinin her türlü örgü büyük ustaları olarak kabul edilir. dikkat ve karanfil ödenen Değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.