ÇirkinlikKendin yap

Nasıl doğru elleri ile şap üzerine monte gerçekleştirmek için?

Ne yazık ki, dairelerde yapılan bağların kaliteli böyle yürütmek için gerekli hale çok düşüktür kendi başlarına çalışmalarını ve kravat, oldukça alakalı hale nasıl yüzden bir soru. Genellikle sebebi kat, vb yüzeyindeki farklılıklar zemin yüksekliği, höyükler, çukurlar Bu tür sorunları çözmek için tek seçenek yürütme prosedüründe çok basit ve bağımsız bir şekilde yapılabilir ki, kaplama ile zemin arasında hizalamasıdır.

şap karakteristik özellikleri.

Tüm çeşitlerin her görünüm özgü bilgi ve becerileri ve bunların özellikleri farklı gerektirdiği için, zemin harçları söz konusu şap ne tür anlamamız gerekir nasıl karar verin.

Çimento ve beton bağları kuru, delaminasyon tabanından vb çatlaklar, koyuna, stres zaman çökme yatkınlıkları ile karakterize edilir Sadece 5 cm'lik bir şap kalınlığının gerçekleştirmek için gerektiğinde bu şekillerle bağlantılı olarak, bu gibi yapı malzemeleri nispeten ucuzdur ve büyük ölçüde şap döşeme maliyetleri azalttığı için, kullanılır. nasıl işaretleri kendi kravat yapmak - - sorusunu yanıtlayan en yoğun çözümü karıştırın ve bir beton blok şapa karışımın toplam hacminin yaklaşık ½ eklemek için tavsiye etmek.

Sıva ve beton bloğun bir karışımı kullanılarak şap ve hizalama, aynı zamanda, vb çatlama, çökme minimal duyarlı sıcak zeminler ve açık zeminler, almak, böyle bir şap iyi bir ses yalıtımı sağlar. Bu akılda gerektiğini neredeyse% 30 oranında, anhidrit sıva, çimento veya beton daha pahalı.

şap yerine getirilmesi için yöntemler.

Şu anda şap kendi elleriyle yapılır hangi yollarla ve çeşitli yöntemler kullanılır. Bize düzgün şap yapmak için nasıl daha ayrıntılı olarak durmak istiyorum, yani doğru ve hızlı bir şekilde optimize edilmiş.

teknikler ellerinizle şap üzerine monte takip edilecektir fenerler, kurulumu ve hizalama için kullanılırsa, düz bir kapakla katta vidaları sıkın ve yani kural ve düzeyi, uyumlu hale getirmeyi gerek işaretleri yükleyin. Tipik olarak, gres, sen vidalı vida koymak gerekir. Sonuç olarak meydana boş alan, Alçı ve kum beton temelinde hazırlanmış bir karışım, doldurmak gerekir. fazla solüsyonu çıkarma kurutma işaretleri, alçı ya da beton şap bir germe kuralına sonra. Ancak, bu yöntem önemli bir dezavantajı, fenerler, yani kırılganlığın sahiptir. Gerekirse, normal regüle şap yüzeyi işaretleri silinmelidir, böylece geçiş sayısı sınırlıdır. Ama kendi elleriyle böyle bir şap en basit hassas olduğunu ve bu nedenle oldukça sık kullanılır.

ilk benzer ve tekrarlanan ile silin olmayan metal fenerler yüklemek için sadece vidalı vida arasındaki fark elleriyle şap kat sürece içlerinden geçen aslında İkinci seçenek,. Ama yükleyip bu gelincikler hizalamak için yeterli deneyimi olmayan çok zordur. Bu nedenle olsa olduğunu, ilk seçenek - nasıl bir şap üzerine monte yapmak - en yeterli tecrübesi olmayan sıva veya çimento ıslak şap için uygun ve ikinci varyant işaretleri nasıl ayarlanacağı aşina elden olan profesyoneller için uygundur ve çimento, beton veya sıva tesviye elleriyle şap zemin.

tamamen "kepçe" ve kilonuzu kendinizi dayanacak mümkün olacak sonra şap kurulu fenerleri üretilebilir çıkarın. işaretleri boşlukların çıkarılmasından sonra şap gerçekleştirmek için kullanılan aynı çözelti ile doldurulması gerekir. Bu monolitik şap yapacaktır. şap oluşturulmuş kenarlar boyunca, uzunlamasına çatlaklar neden olabilecek, boşluklar hemen işaretleri büküm sonra, başka şekilde çözeltiyi homojen kurumaz gerekir dökün.

Tüm bunlar şimdi dediklerini - bu sadece genel kurallar ve tavsiyeler, ama onları takip ederseniz, herhangi bir kaplama döşenebilir hangi düz bir yüzey elde edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.