SağlıkMüstahzarlar

Groprinozin. talimat

Groprinozin kategoriye girmektedir antiviral direkt etkisi. ilaç, bir tarafı ayırma için bir çentik ile olan çift konveks tabletler biçiminde boşaltılır.

Groprinozin. Talimatlar. tanım

İlaç immünostimülatör ve antiviral özelliklere sahiptir. İlaç düşük toksik iyi tolere edilebilirlik vardır. Uygula Groprinozin talimat bu tip fon alıyorsanız bile bu hastalar kontrendikedir verir. Örneğin, yaşlı kronik formda dolaşım yetmezliği olan skleroderma, çocuk hastalar ile kişilere reçete edilir. Bu, anti-enflamatuar, antibiyotik ve diğer ilaçlar ile kombine terapide ilaç sağladı.

Groprinozin. Talimatlar. tanıklık

indirgenmiş ve normal hastalarda viral enfeksiyonlarda madde Atanmış bağışıklık durumu (grip ile kabakulak, parainfluenza, kızamık, adenovirüs ve rinovirüs enfeksiyonları, viral bronşit, vb.) ilaç, bir profilaksi olarak ve bir tedavi olarak, her iki kullanılır.

Kullanım Groprinozin talimat herpes neden olduğu hastalıkların gelişimini verir simpleks virüsü, birinci ve ikinci tip - herpes yüz, eller, ağız mukozası, kırmızı ötesi dudaklar, genital, doğuştan ve yenidoğan formu oftalmogerpese patoloji ve meningoensefalit (subakut sklerozan panensefalit, akut viral ensefalit). İlaç ayrıca zona ve suçiçeği için belirtilir. göstergeler tarafından da içerir:

- viral hepatit;

-, Epstein-Barr virüsü;

- HIV ile ilgili patolojiler;

- sitomegalovirüs enfeksiyonu;

- Genital siğiller.

Ayrıca, Groprinozin özellikle (ikincil karakter solunum ve ürojenital sistem, kronik ve akut hastalıklar, alma teknikte bağışıklık sistemini baskılamak ve sitotoksik ilaçlar, kanser hastalarında, kemoterapi ve radyasyon terapisi kullanımıyla, yanık, yumuşak doku ve travmatik kemik, cerrahi müdahalelerin yaralanmaları tahrik immün yetmezliklerin tedavisinde endikedir , lokal anestezi) ve diğerlerini kullanarak.

İlaç yemeklerden sonra oral alınması tavsiye edilir. Tablet, gerektiğinde, ezilebilir. Her hasta dikkate mevcut patolojiyi alarak bireysel oranı atanır. Ne olursa olsun, yaşı günlük dozaj vücut ağırlığında uygun olarak hesaplanır. İlacın hesaplanan miktar üç veya dört aşamada dağıtılır. Tek alt dozaj Gerekirse. Aynı zamanda mermi sayısı altı veya sekiz kat artmıştır.

Yetişkin günlük doz - 50 mg / kg'dır.

Her yaştan Groprinozin çocukların bireysel atanır. Günlük dozaj - (her on kilogramlık kütle Tablet (500 mg),), 50-100 mg / kg - üç ya da dört doz halinde bölünür.

beş ile on dört gün tedavi süresi ortalama. üç hafta veya daha uzun kadar tedaviye devam ve bir hafta sonra ya da iki ders tekrar etmek, ihtiyaç duymaları halinde.

üç ila dokuz hafta boyunca günde 50 mg / kg alırken uygulama görüldüğü gibi, stabil bir bağışıklığı uyarıcı etki meydana gelir.

Her iki hastalık, bir doktor atar ilacın, bir rejimi mevcuttur.

ilacı, çoğunlukla pozitif hastalarda "Groprinozin" yanıtları, aldıktan sonra. İlaç, uzun süreli kullanımda bile, iyi tolere edilir. Nadir durumlarda, tedavinin başlangıcında bazı durumlarda, bulantı, iştah kaybı yaşayabilirsiniz - Serum ürik asit hafif bir artış. İlaç uzun süre yüksek dozlarda kullanımı, hazımsızlık neden olabilir. Genel olarak, yan reaksiyonlar ilaç verilmedi daha sonra ortaya çıkar.

ilaç bileşenleri, gut, şiddetli böbrek yetmezliği üçüncü dereceye, ürolitiazisin karşı aşırı duyarlılık, gebelik ve emzirme sırasında tavsiye edilmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.