GüzellikBakım ürünleri

Nasıl renklendirme ve boyama kaşları olduğunu.

Tüm zamanlarda ise bir kişi bakmakta kaş üzerinde duruldu. İronik onların şekil, yoğunluk ve renk yanı sıra giyim, moda etkilenmiştir. Bu alanda moda dünya tarihinin son adımları - Kalın kara kaş, iplik, kaş boyalı. Sadece XX yüzyılın 85-ler sonra, küçük bir düzeltme önerilir.

Boya kaş ve kirpikler, bu sadece gözün etkili tahsisi için önemlidir, ancak o düzeltmek ya da bazı yüz hatlarını vurgulamak için gereklidir - Herkes saçın rengini geliştirmek için en kolay yolu olduğunu bilir. resim yapmaya başlamadan önce, bu hareketle, ayarlamak gerekir kaş şeklini. Kurallar literatür çok adamıştır, bu yüzden makyaj ve boyama odaklanmak tüy yolma.

Eğer Kaşların makyajını yapabilir hangi dört yolu vardır:

Yumuşak ve iyi bilenmiş sopa 1) kullanımı. Gerek tüm önemli katı çizgi çizmek için. prosedür içinde vuruş uygulayarak gerçekleştirilir, burada tek tek kıllar renklendirilmesi için kalem gereklidir. EyeBrows özel fırça tarak ihtiyaç tamamlandıktan sonra. kılları veya kaş devamında arasındaki Açıklık kaş rengine uyan bir kalem ile çekilebilir. Vuruş kaş büyüme yönünde uygulanır.

2) açık gri ya da kahverengi gölgelerle kullanımı. Uygulama, bir fırça ile gerçekleştirilir.

vasıtasıyla 3) Renklendirme maskara. depolar farklı renklerin mürekkep satmak. doğallık etkisini korurken kaş çaplannın için uygun bir renk toplarken, daha büyük bir parlaklık ve doygunluk verilebilir. Makyaj kaşların şekli topaklar neden olabilir ve fazla maskara peçeteye mürekkep uygulamadan önce grev gerekmektedir.

jel 4) uygulanması. Bu yöntem, asi kaşları "evcilleştirmek" olanak verir. Bu tür bir jel, renksiz ya da renklendirme etkisi olabilir. Çizim saç yukarı tarama, bir fırça kullanılarak gerçekleştirilir.

Sorunuz, "Nasıl kaşları uzun yapılır?", Sonra iyi seçenek - Bir kimyasal renklendirme. Eğer yukarıda açıklanan dört yöntemden biri ile günlük dokunmatik kadar vazgeçmek verir, çünkü ışık kaş sahipleri için çok uygundur. Kaşların şekil iyi bitti kuaför, güzellik uzmanları, hem de doğru forma seçimini olduğunu. kamu kaynağı ile karşılaştırıldığında, hidrojen peroksit daha büyük miktarlarda ihtiva eden profesyonel kozmetik kullanarak, daha uzun bir süre boyunca devam eder, istenen renk kaş verir.

Oysa boyama kaşları evde yapılabilir. satan özel mağazalarda , kaşların için boya , kahverengi, gri ve siyah: Genellikle üç renkte. Eğer saç rengine göre gerek renk seçin.

boya karışımı tüylerin yönünde, bir fırça, paket eki ile uygulanır. Bu boya, sıcak su ile yıkanabilir ve bundan sonra 10 dakika beklemek ya da pamuk ile yıkamak için yeterli olmaktadır. Açıklama saç ağartıcı aynı kimyasalla yürütülür. gözlerinin içine alma anlamına tüm güvenlik önlemlerine uyun. Aksi takdirde, su ile yıkamak gerekir ve bir doktor görmek mümkündür. Buna dayanarak, yetenekli prosedürü emanet etmek daha iyidir.

Işık kaş Bazı sahipleri, kaşların o resim saç yapısını bozan inanıyoruz, bu nedenle bir altın kalem kullanın. Bunu uygulamadan önce saç büyüme, aynı şey karşı kaşlarınızı tara gerekir, ancak ters yönde kalem uyguladıktan sonra çok dikkatli yapılır.

nasıl yapmak kaş yollar göz önüne alındığında, bazı kadınlar dövme başvurmak. akupunktur iğne veya elekropribor kullanılarak kaş boyası,. Bir brovinka 3-4 enjeksiyon karşı gelen boya, deri altına enjekte edilir. ağrılı ama etkili ve günlük gölgelendirme önler.

Böylece, çağdaş kozmetoloji çeşitli bakım yollarını ve sunduğu kaş şekillendirme. Hangi kullanmak daha iyidir - bu size kalmış.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.