Haber ve ToplumÜnlüler

Elena Gorbunova, eşi Borisa Berezovskogo: biyografi, fotoğraf

önde gelen politikacıların ve işadamlarının ve eşleri popülerlik elde ve diğer alanlarda insanlar genellikle gölgede kalır alanında kariyer yapmak var. Onları az bilinen, onlar nadiren kamu görünmesini ve kocaları gölgesinde kalmaya çalışın. Ancak genellikle, ikinci yarının başarısı tam eşleri elde edilir ve bu kadınların biyografileri daha az hak ve hatta bazen daha kamu dikkat.

dönemin ünlü insanlardan birinin eşi Kim o?

Boris Berezovsky inanılmaz zengin bir hayat yaşadı. Bu en ünlü politikacılar ve çağımızın işadamlarından biri çağrılabilir. Onun adı herkesçe bilinmektedir, ancak Berezovsky Elena Gorbunova eşi hemen her zaman onu ünlü kocasının gölgesinde kalmıştır edilir. Bu kadın kim? Ne deneyimli bir işadamı kadın güzellik ve hayatında oynadığı rol dikkatini yanı sıra ne yaptığını bugün çekmiştir? Bu bu makalede öğreneceksiniz.

Olağan Sovyet aile

Elena Gorbunova Moskova'da 1967 yılında doğdu ve erken 70 ailesinde yıkılan harap ahşap kulübe sitesinde Raven köyünde inşa edildi yepyeni beş katlı binalar, üçüncü katında yaşadı. anne ve iki çocuk - En sıradan Sovyet ailesi oldu. Baba yerel bir çiftlikte bir mühendis, annem Holicong bir muhasebeci olarak çalıştı oldu. Burada köy okulunda Elena Gorbunova bitirdi. özel Biyografi kızlar hiçbir şey farklı değil. Öğretmenlere göre, kolay, gizli ve hatta belki biraz ketum doğa tarafından ayırt edilir. Sınıf arkadaşları arasında hiç kimse tüm desteklerle, tam olarak arkadaşlık çarpıyordu. kızın yakın arkadaşı Hep bir erkek kardeş Alyoşa vardı. çocuk karakterler neredeyse taban tabana zıt olmaları gerçeğine rağmen, onları geçinmek önlemek ve birbirlerini anlamadı.

Anlaşılmaz dikkat ifadeleri

Lena hakkında ifade Sınıf arkadaşları ama çok dikkatli, olumlu ölçülü. büyük olasılıkla O, okul yıllarında iyi anılarım var. Daha sonra, o isteyerek İdaresi isteğine yanıt verdi ve defalarca yerli okulu yardım etti.

Doğal güzellik sonuçlar vermiştir

Liseden sonra tek yapması gereken Moskova'ya gitti. Ben Yönetimi Enstitüsü öğrencisi oldu. O orta okudu, ama her zaman büyük ölçüde doğal güzelliği yardımcı olan muhteşem görünmeye çalıştı. birinci sınıf öğrencisi olmak, Lena defalarca yabancılarla ilişkilerde görüldü. Bir il kızın kaderi bir dönüm noktası oldu. Onların anlamsız davranışları hakkında tanıtım önlemek için, bir KGB ajanı haline gelmiştir. Çekicilik, sosyallik ve kolay yetkililere ilgi insanlarla tanışmak için izin doğal zeka.

ilk evliliği

Yani Lena'yla zaman oyun yazarı tarafından bilinen ilk kocası buluştu Mikhail Shatrov. yazarlar, sanatçılar, yönetmenler, aktörler - ev Shatrova genellikle sanatçılar toplandı. bir dost hostes rolünü oynamak, Lena konuşmaları çok dikkatle dinledim ve hemen KGB'nin aktarılır gerekli bilgileri, çekti. Evlilikte, çift on gün biraz daha yaşadı, bu yüzden biraz bilgi başardı.

O Lena bitki "gerekli" aşk sonra, genellikle tanınmış gazeteciler, yazarlar eşliğinde görülür - öğrencinin ortamdan gençler, o sadece fark etmedi olması şaşırtıcı değildir. Elena Gorbunova, hala o daha için oluşturulan biliyormuş gibi, dikkat çekicidir ki fotoğraf.

hayatım değişti toplantı

Zaman geçtikçe, bu kadar Ön lisans pratikte kapalı değildi. Koşullar bu uygulama Elena "LogoVAZ" düzenlendi olacak şekildeydi. Nasıl bilinmemektedir bu güne kadar, Berezovsky'nin ve Elena Gorbunova tanımak için, ama diploma projesinin geleceği teması ona Boris Abramovich ismini öne sürüldü. Sonra İtalya'ya ortak gezi oldu ...

Çarpıcı sarışın ve oligark

Başlangıç noktası başbakanın birinde Bolşoy Tiyatrosu'nda beklenmedik bir toplantıydı. Grevdeki sarışın oligark kazandı.

Biz Berezovsky hep agresif ve hızlı bir şekilde hareket etmiştir ve Elena da son derece rahat bir hayat ve pahalı hediyeler değerli dikkat edecek olursak, kur pratik, uzun olduğunu söylemek.

İdeal eş

ailesinde, Lena Boris Abramovich gibi, elbette gizli, sevecen eşi oldu. Gleb - Bir yıl sonra onlar Arina ve daha sonra bir yıl vardı.

Berezovsky karısının yakınları ile cömert. Baba hukuku ve anne-o onların üç odalı daire taşındı üç katlı evini inşa etti. Alex Leningrad Üniversitesi'nde avukat eğitimli ve sonra Moskova'ya döndü ve Frunze Embankment üzerinde lüks daire, yerleşmiş oldu.

evden ayrılmak

Daha sonra koşullar Berezovskys ailesi İngiltere'ye gitmek ve Londra banliyölerinde yerleşti zorlamak. Elena Gorbunova, genellikle ölen işadamı üçüncü ve son eşi hakkında bilgi olarak görülüyor biyografisi, aslında oldukça kendine yeter bir kadındır ve kendisi iki çocuk annesi olarak değil, aynı zamanda tanınmış bir grande dame olarak sadece halka ilginçtir. Her zaman onun kusursuz görünüm, toplumda bir izlenim yapma yeteneği etrafında olanların dikkatini çekiyor.

ana koruyucusu

isim ve oligark Berezovski üçüncü eşi fotoğraf Ruslar Roman Abramovich ve Boris Berezovsky özellikli Londra'da bir skandalın, sonrasında basında yer aldı. Elena Gorbunova ücretleri ücretleri Roman Abramovich önce sivil bir durumda eşi koruyucusu olarak halk ortaya çıktı. birçok yönden İfadesi bu karmaşık dava milyarder Abramoviç ve Berezovsky oligark belirleyici bir rol oynamıştır.

Burada ve olaya karışan arkadaşları arasında bir zımni çatışma yaşandı. Kusursuz tat, yetenek duruma göre ve doğal istihbarat gerçeğine katkıda uygun davranmaya unutulmamalıdır Elena üzerinde koşulsuz zafer olduğunu. Bu onun yaşına rağmen, heyecan verici, Elena Gorbunova görünüyor. Berezovsky'nin eşi, birçok kamu bayanlar aksine gizli değil doğum tarihi, genellikle kıskanç iç çeker genç kadınlar neden olur.

Tanıklığı dolaylı durumda daha kapsamlı bir soruşturma açtı tahrif belgelerin Abramovich suçlanıyor.

kocası bir darbe infidelitesi

Ama kocasının şükran kısa ömürlü oldu, Elena eşin aldatma öğrendik. Hakaret kadın çocukların bakım ve İngiltere'nin güney batısında Surrey evlerinin satışından elde edilen gelirin beş milyon lira istedi. Ama para asla aldı. tüm gelirleri borç Borisa Abramovicha Berezovskogo ödemek için gittiğinden beri. Zor bir mali durum olması korkan, Elena Gorbunova Yüksek Mahkeme yargıçlarının birinden bir önerisi üzerine, bu rahat bir hayat Eleny Gorbunovoy ve çocukları sağlamak için bazı varlıklarının 200 milyon pound dondurma kararı Mahkemedeyken, gitti. Böylece başka bir zafer bu kadını sağlandı.

Bu makalede, Boris Berezovsky eşi Elena Gorbunova oligark son eşi ve onun iki çocuk annesi olarak değil, aynı zamanda bir yaşam zor geçmişe sahip bir kadın olarak sadece ilgiyi hak olduğunu öğrendik. çalışmaların kendi payına düştü sadece ruhunun gücünü güçlendirdi ve çok elde etmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.