ÇirkinlikKendin yap

Evde suni deriden yapılmış ayakkabılar germek için birkaç basit yolu

Yeni sezon ve onunla ayakkabı satın dahaki sefere gelir. Hoş bir olay, ama çok iyi değil sonuçlarıyla doludur. Örneğin, bir problem olabilir satın aldıktan sonra bir süre rahat ayakkabılar yeterli değildir. Aslında, ilk montaj sonrası tamamen ayakkabı sığacak nasıl yaşamaya çok nadirdir. Bu nedenle, birçok yararlı ipuçları, olacaktır evde ayakkabı germek nasıl.

ev geçit

En basit herhangi bir özel alet veya ilaç kullanmak gerekmez yol olacaktır. Yani, başka bir satın aldıktan sonra herhangi ayakkabılar sadece evde giymek için biraz zamana ihtiyacım var. Bir süre sonra, o bacak duyar ve ayak yeni ayakkabı alışması olacaktır. Ayrıca, bu yöntem belirlemek için nasıl yardım edeceğini uzun yürüyüşler için rahat ve pratik yeni ayakkabılar. Seçenek ayakkabı çünkü boyutuna sığacak, ama biraz rahatsız edici sadece uygun olduğunu açıklığa kavuşturulmalıdır sadece yeni. Eğer bir boy daha büyük, örneğin, ayakkabı germek gerekiyorsa Ev giyen ayakkabı, istenen etkiyi elde etmek gerekmez.

Aletleri yardım

Harika bir yoldur suni deri veya süet yapılmış ayakkabılar germek için: o dondurucuya koymak için gereklidir. Ama bütün o kadar basit değil. Suyu, hem de kapalı bir plastik torba gerekecektir. Kapasite, yeni ayakkabı yerleştirilen yeni ortasında boşluğu doldurana kadar su ile doldurulur ayakkabı (bot, ayakkabı), ve sonra tüm bu buz donuyor kadar dondurucuda yerleştirilir. Bir gecede bile buzdolabında yeni bir çift bırakabilir. Ayakkabı dondurucudan kaldırıldığında, hemen buz dışarı elde etmeye çalışmak, nedenle kırmaya veya ürün çizik mümkündür yoktur. Bir süre sıcak bir yerde her şeyi bırakın ve sonra herhangi bir sorun olmadan çekip etmesi gereklidir. En kişilere göre, ev harika bir yoldur ayakkabısını germe.

Islak iş

Diğer bir yolu ayakkabı germek için suni deriden yapılmış evde. Bu yararlı kağıt veya bez ve su için. Su ıslatılmış hazırlanmış kağıt veya kumaş parçalarının yeni ayakkabı ıslak sıkı bir şekilde oturmasını bulundu. yöntem dolguyu koymak yanlış olması durumunda, çoklu çözgü ayakkabı sadece bir risk, gayet iyi çalışıyor.

kimya

Bir başka ilginç yolu suni deriden yapılmış ayakkabılar germek için: özel bir solüsyon hazırlamak için gereklidir. Bunu yapmak için, alkol ve su üzerinde stok. Bunlar Ayrıca, yeni ayakkabı sadece hazırlanan çözelti raznashivaniya gerektiren yerlerde sürdü 50 ila 50 arasında bir oranda karıştırılmaktadır. Orijinal yöntemi yaklaşmak ve sıvı ve sprey yapılmış olabilir. Bu solüsyona şişe içine yerleştirilmiş, ancak bunun yerine yıpranmış nebulizatör kaplamaktadır. Hepsi bu, şimdi sadece orada serpilir ayakkabı var ve sonucu bekleyin. istenen sonuç elde edilene kadar prosedür gerekli olduğu kadar çok kez tekrar edilebilir.

özel koşullar

Eh, en basit, ama aynı zamanda ve oldukça ağır bir yolu suni deriden yapılmış ayakkabılar germek için - sedyeyi kullanın. Bu kadar zor değil satın alma, bir göz değer olduğunu belirtmekte fayda vardır. Ayrıca ayakkabı tamir ustası ödünç alabilirsiniz. prensibi çok basittir: sedye ayakkabı yerleştirilir ve deformasyon gerekli yerlerde sabitlenir. bir kaç gün içinde ayakkabının istenen şekil verebilirsiniz Bu "kuru streç",. Bu yöntem büyük ve botlar veya diğer kış germek nasıl arayanlar için ayakkabı germek zordur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.