Ev ve AileAksesuarlar

"Persil" Tabletler: kullanım talimatları, özellikle

Alman şirketi "Henkel" geliştirilmiş ve piyasaya etkili bir temizleyici «Persil Expert Sekmeler» konulmuştur üzerinden birkaç yıl geçti. Şimdi yıkama külfetli ve hoş hale gelir ve depolama sorunları ve maliyet hesaplama dozaj deterjan neredeyse kendiliğinden yok. aşağıda gösterilmiştir kullanılmak üzere tabletler, talimatlar - Her kadın gerçek "Persil" takdir edebilirsiniz.

"Persil" Tablet nedir?

Her aile mükemmel biçimde onları tutmaya yardımcı olur şeyler yıkamak için kendi gizli bir yol vardır. Bizim ilerici çağda, işin garibi, çeşitli "Kocakarı tarifleri hala çok popülerdir. Bu olgu, "Henkel" uzmanlar, yeni prim deterjan gelişmekte dikkate bütün alışkanlıklarını ve bugünün ev kadınları taleplerini alarak Verilen. örneğin "Persil" (tabletler) gibi bir araç için teklif edilen üretici, kullanım talimatları zaten daha hızlı çamaşırhane ve çok daha kolay ve yapmak mümkün olduğunu kanıtlıyor.

Konsept «Persil Uzman Tab» konvansiyonel göre iki kez daha büyük temizlik maddelerinin bir konsantrasyonda kompakt tablettir deterjanlar. Suda tablet yeterince hızlı erir sonra, kirlenme üzerindeki etkisi hemen başlar. Sağlanan doz toz zor bir ölçüm için harcanan zaman kazandırır. Bir yıkama için dağıtıcı stiralki yatırım iki tablet "Persil" gerekir.

Yararları tabletleri "Persil"

Yeni ürün «Persil Expert Sekmeler» ana avantajı - maksimum konfor. Tabletler saklamak kolaydır. Paketli iki parça, bunlar kompakt karton kutulara yerleştirilir.

herhangi bir deterjan Persil yüksek kalitededir. Ve yeni "Persil" Yalnızca tabletleri olumlu yorumlar vardır. Beyaz ve renkli kumaşların yıkanması için - «Persil Expert Sekmeler» iki tipi vardır.

Geleneksel yıkama tozları genelde, iç deforme olmasına rağmen "Persil" Tabletler, oldukça basit kullanım talimatları, doku hasarını ortadan kaldırır. Hatta düşük sıcaklık modunda ilacın kullanılması iyi otstiryvaemost sağlar. kumaş renk parlaklığı ile, taze kir ve inatçı lekeleri çıkarmak için garantili Narin yıkama tutulur.

kullanılmak üzere "Persil" Tabletler, talimatlar

İlaç için tasarlanmıştır:

- ipek ve yün dışında beyaz ve renkli kumaşların yıkanması;

- çamaşır makinelerinde kullanılması;

- 20 ila 95 derecelik sıcaklık koşulları için;

Eğer yıkama başlamadan önce, "Persil" Tablet ekleyerek, bilmeniz gereken, onları doğru nasıl kullanılacağı. Kuru eller göre paketten tabletlerin doğru miktarda kaldırmak su Ph ve kirlilik derecesi, yıkama makinesi dağıtıcısı içine daha koydu. Tüketici Ürün ambalajı üzerinde bu konuda yardımcı olacak bir tablodur.

giyim etiketleri özel önem vermelisiniz için sıcaklık ve yıkama devrini gösterir üzerine öneriler mevcuttur.

Tabletlerde, "Persil" hayır klima, böylece gerekli klima araçlarının kullanımını içeriyordu.

Emniyet kurallarına uyun! Çocukların ulaşamayacağı tabletleri "Persil" Mağaza ve gıdalardan uzak. Gözle temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Mümkünse, herhangi bir deterjan uzun süre maruz kalmasını önlemek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.