HobiDikiş

Bir ana sınıfı: Bir yazıcı olmadan "Maynkraft" kağıt nasıl yapılır

"Maynkrafta" Ünlü Steve birçok kişi tarafından ekledi. O çok cesur çevik ve hızlı süper kahraman olduğunu. Onun rakam oluşturmak kolaydır ve hatta heyecan verici. Biz bir yazıcı olmadan "Maynkraft" kağıt yapmak için öğrenirler.

Oyunun bak

"Maynkrafta" bir ayırt edici özelliği olan tüm ve sevgi oyun olduğunu. Bu çok ilginç ve işlevsel bir tasarıma yaratarak yeniden düzenlemek, yeniden düzenlenebilir blok tozlu. Bir yazıcı olmadan "Maynkraft" kağıt nasıl bilerek, gerçekliğe oyun dünyayı getirebilir.

bitmiş çizim

"Maynkraft" ve ondan rakamlar Tanıtımı, zihinsel biz piksel belirli sayıda oluşmaktadır küpleri ve kareler, bkz. Onlar ve esas alınabilir.

  • Sıradan bir egzersiz kitabı alın ve her piksel hayal - bu bir hücredir.
  • Biz geleneksel bloklara dikkatlerini durmak ve bu Steve yapmaz. kafasında ile başlayalım. Büyüklüğü 6 ila 8 piksele eşit olacaktır. Rascherchivaem hücre sayısıdır. kolaylık sağlamak için, bir cetvel kullanabilirsiniz.
  • Nasıl, bir yazıcı olmadan "Maynkraft" kağıt yapmak üzerinde gösterilen hazır bir örnek boyutlarını anlatmak için. Sadece dikkatli hücrelerinin sayısını sayma, bir dizüstü onu yeniden çizin.
  • kollar, bacaklar, gövde ve Steve başkanı: Böylece gerekli tüm parçaları çizin.
  • Şimdi çizim en ilginç kısım geliyor - bizim "Maynkraft" kağıt dolgu rengi. renkler düzeni, sen hazır kullanabilir ve zengin hayal gücü gösterebilir ve tamamen özgün bir rakam olun. karakterin gözler, burun, ağız ve saç çizmek unutmayın.

Genel kurul

Bizim şablon hazır olduğunu ve birlikte hareket etmeye hazır. dikkate alınması gereken birkaç önemli nokta vardır:

  • Bitmiş Steve Hazırlanan devre kartına sürdürülebilir, daha iyi sopa kazanmak böylece alıştırma kitabı, çok ince;
  • ayrıca, birinci yapıştırıcı baş çapraz bir halkada, bacaklara, kollara ve gövde, daha sonra ürün alt ve üst kısmın birbiriyle bağlarlar ve burada genel tertibatı vardır;

Bir yazıcı olmadan "Maynkraft" ödevi yapmak nasıl tam olarak bilerek, böyle Zombies, sürüngen, sevimli domuz ve koyun gibi oyundaki diğer karakterler, yapabiliriz. Onların düzeni çok basit ve boşlukları kendini canlandırdığı ve üretim büyüleyici süreç değil sadece, aynı zamanda zorunlu olarak arkadaşlarının takdirini neden olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.