Ev ve AileAksesuarlar

Alman puset çocuk: Bir yorum ve geribildirim

Dünyanın dört bir yanından Alıcılar daima yüksek Alman ürünlerinin kalitesini takdir var. Bu nedenle, genç ebeveynlerin çoğunluğu Alman üreticilerin ürünlerini tercih etmektedir. En önemli alımlar biri - çocuk taşıma seçim. Ne Alman tekerlekli sandalye ve onun faydaları nelerdir - bu makaleye bakın.

Özellikle Alman Sandalye

Almanya her zaman en iyi ürünleri üretti. Almanya'da yapılan herhangi bir ürün her zaman mükemmel performans ve uzun sahiptir ömrü. Buna ek olarak, ilk etapta Almanlar için her zaman pratiktir.

Alman puset uzun bir kalite sembolü olmuştur. Pahalı bir araba ile karşılaştırılabilir. Tüm Alman arabaları, güvenli, güvenilir ve pratiktir. Onlar herhangi yollarda ulaşım için çok rahat ve uygundur.

Küresel tahminleri ve değerlendirmesi göre, arabaları Alman üreticilerin en kaliteli olarak kabul edilir. Onların büyük avantajı - çevre dostu malzemeler. Buna ek olarak, tüm modern modelleri ve bebek için çok rahat.

Alman pusetler geniş bir ürün yelpazesine farklılık çok önemlidir. Yani, üreticilerin yaz, kış, farklı stilleri ve tasarımları standart veya hafif modelleri var.

alış Alman arabası, ebeveynler kaliteli edinirler.

Popüler Alman firması tekerlekli sandalye

Bugüne kadar, arabaları Alman şirketlerinin bir çok üretir. En Popüler: ABC Tasarım, Hartan, GESSLEIN, Hauck, Bebek-Walz, Osann, I'coo, Teutonia, TFK, ZEKIWA, KNORR, X-Lander, Concord, Romer, Recaro, Smily, Lider Çocuk, Traxx. Hepsi çeşitli modifikasyonlar ve tasarım arabaları üretirler. Böyle büyük bir çeşitlilik bile en zorlu anne memnun edecektir.

fiyat kategorisinde gelince, aynı zamanda mükemmel bir seçim vardır. Yani, en düşük maliyet modeli arayan ebeveynler için, piyasa Teutonia, FD-Design, Hartak, Hauck, ZEKIWA, TFK ve Concord gibi tekerlekli sandalye markaları sunuyor. Bu üreticilerin Basit taşıma 10 000 ruble kadar ortalama vardır. Fakat bu markaların bir model satın ebeveynler birçok avantaj kazanırlar. Bu markalardan herhangi kolayca ve hızlı bir şekilde katlanmış olan güçlü Puset, üreten çok az ağırlığında ve günlük uzun yürüyüşler dayanabilir.

velilere göre en iyi Alman arabaları,

Piyasada Alman yapımı tekerlekli sandalye çeşitli modeller vardır. Fakat onların hepsi eşit derecede popülerdir. Genç annelere göre, en iyi arabaları FD-Design tarafından üretilen. Bu marka eşsiz kalitede ürünler farklıdır. Tüm modeller iyice içinden düşünülmektedir.

Şu anda, FD-Design bebek arabası üretimi için Almanya'da liderdir. ürünlerini sürekli geliştirmektedir şirket, yeni teknolojileri tanıttı. Bütün mallar kalite ve güvenlik açısından test edilmiştir. Bu FD-Design sayesinde zaten birden fazla uluslararası ödül aldı.

ürün yelpazesi çok yönlü arabaları, baston, transformatörler vardır. Tüm modeller mükemmel darbe emme ve yönetimi kolay olması. muhafazakar renkleri - tek dezavantajı FD-Tasarım tekerlekli sandalyeler.

tecrübe ve yüksek itibarı, bir yeri vardır başka marka - Teutonia. Tüm mallar sürekli çevreyle dost kalite belgesi ve doğrulama işlemi vardır. Yani alıcılar gerçekten bu üreticiye güven.

Teutonia arabasından önemli bir avantajı - yüksek UV koruması. Buna ek olarak, imalatçı her model üzerinde 3 yıllık garanti sunmaktadır. Bu, bu markanın ürünlerine saygı artar.

Teutonia puset şirket farklı türleri ve değişiklikler üretir. Örneğin, ebeveynler en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Örneğin, en rahat şasi seçimini bir beşik ve koltuk birimi eklemek için. İsteğe bağlı olarak, bir araba koltuğu satın alabilirsiniz.

Tüm modeller üreticisi ek aksesuarlar üretir: uyku tulumu, şemsiye, tekerlekleri kapsar. Yağmurluk, ayağa, için pelerin bağlantı yandan, alışveriş sepeti ve sineklik her taşıyıcıya temin edilmektedir.

Arabaları prim

Alman üreticilerin her zaman öne isteyen ebeveynler için pahalı arabası üretirler. dünyanın en pahalı modellerden biri Alman tekerlekli sandalye Hesba Corado DeLux VIP olduğunu. Başlıca avantajı - manuel montaj. Beşik koltuk ünitesi ve hakiki deriden yapılmış bir başlık. Dışında özel görünüşünden, bu model çok fonksiyonlu ve bir yıldan fazla hizmet edebilir. Bu Puset pratiklik ve kullanım kolaylığı için basit modellere biraz geride kalıyor. Ama bazen gerekli gelişmişliği uğruna bir şeyler feda etmeye.

maliyet ikinci sırada puset Teutonia Elegance sürer. Bu model, bir şasi, beşik ve bebek arabası koltuğun oluştuğu, 1 ila 2. Tekerlekli bazı benzersiz bir tasarıma farklılık göstermemektedir. Bu modeli tasarlarken, ana vurgu üreticisi işlevsellik ve konfor üzerindedir.

arabaları prim atıfta başka bir model, - Hartan VIP XL S.Oliver. Benzersiz bir tasarıma, güvenlik ve güvenilirlik yüksek seviyesine sahiptir.

Bebek Arabası

o yürürken rahatça sırasında bebeğe her anne için çok önemlidir. Onun uyurken ona konfor sağlamak için özellikle önemlidir. Rahat ve pürüzsüz ulaşım bebekler için Alman arabaları sağlarlar. Onların özelliği - şasi çıkarılabilir geniş portbebe. Bebek büyüdükçe ve kendi başlarına oturabilir zaman, veliler taşıma-beşiği olarak aynı markanın ayrı bir koltuk ünitesi satın alabilirsiniz. Bu tür modeller büyük miktarlarda HARTAN ABC Tasarım, ZEKIWA ve Teutonia üretilmektedir.

Alman Pusetler

tüm Alman arabasından arasında en ucuz FD-Design modeli vardır. Cane bu marka yaklaşık 6000 ruble maliyeti. Bu modelde mükemmel bir kaliteye sahip ve ek özellikler bir yeri vardır. Bunlar tekerlekli sandalye ortopedik rahat koltuk, ayarlanabilir sırt ve ayak dayayacak. Buna ek olarak, bu kit, bir yumuşak yastığa.

Üretici Hauck üç tekerlekli arabaları sunmaktadır. Onlar da çok rahat ve pratik, ama herkes sever. Bu nedenle, satın almadan önce modelin güvenliğini ve manevra kabiliyeti kontrol etmek deposunda hala karmaşa için çok önemlidir.

Çok popüler Alman arabası markası ABC Tasarım bulunmaktadır. Bu üretici rahat ve yeterince büyük bir gövde ve sağlam rahat saplı üç ve dört tekerlekten modelini yapar. Tüm arabaları ilginç tasarım ve renge boyanmış.

Daha pahalı - Strollers marka Concord. Onlar benzersiz bir stil ve yenilikçi tasarım çözümü ile ayırt edilir. Bu markanın Arabası her zaman en üstte olmak ister çok zorlu ebeveynler için tasarlanmıştır. Ama Concord puset fiyat yenilikçi çözümler, aynı zamanda terfi markalarınıiçermektedir koydu akılda tutulmalıdır.

Buggy'ler

Diğer üreticilerin yaşıtları ile karşılaştırıldığında, Alman arabaları çok pahalıdır. Ama bu bebek arabası çok uzun bir zaman sürecek gerçeği göz önüne alındığında, fiyat tamamen haklı. En pahalı kamışı - Şirketin Cybex dan. Bu markanın Arabası çok güvenilir ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olduğunu. Bu üreticinin bastonlar hafif ve manevra vardır. Yüksek kaliteli alüminyum çerçeve birkaç saniye içinde katlanabilir.

Cybex bastonlar çok rahat kauçuk tekerlekler, yüksek kaliteli döşemeli koltuk, entegre kontrol pencere ile büyük bir kaput, hem de vardır bir emniyet kemeri. Yani anne onların aktif yürümeye başlayan çocuk için sakin olabilir. yürüyüş sırasında o güvenli kilitlenecektir.

En ucuz ve basit kamışı şirketi Hauck üretir. Onlar kaputu ve gövde olmadan normal bir kompakt puset bulunmaktadır. Bir baston ayarlanabilir değildir geri döndü.

Arabası katlamak kolaydır ve çok az ağırlığındadır. Bir baston ile kullanışlı alışveriş veya iş gidin.

İkizler için Pusetler

Alman puset herhangi üretici yüksek dayanıma sahiptir. Bu parametre ikizlerin var ebeveynler için çok önemlidir. Bütün anneler Öncelikle sağlam bir şasiye sahip olan bir bebek arabası arıyoruz.

İkizler için Alman arabası kalite ve pratiklik ile dünya çapında bilinir. İkizler için en iyi bebek arabası HARTAN, ZEKIWA, TFK ve ABC Tasarım yayınladı. İlk iki markanın modelleri genellikle ihtiyatlı bir tasarıma sahiptir. İkizler için daha ilginç ve renkli bebek arabası şirketi TFK başlattı. tekerlekli sandalye büyük ve genel görünseler de, ameliyat etmek çok kolay ve oldukça manevra vardır.

alıcılara göre, ikizler için çok rahat ve kompakt bebek arabası - Marka ABC Tasarım. Böylece, bu marka bir çocuk modelleri diğer arkasında oturan. Çocukların bir yürüyüş sırasında birbirine temas olmadığı için böyle bir tandem, çok daha uygundur. tekerlekli sandalye veya harekete karşı kursuna koltuk birimini ayarlamak mümkündür.

Alman arabası Üniversal

Arabası-transformatörler evrensel olarak adlandırılır. Yani, onlar aynı anda beşiğini ve koltuk ünitesi birleştirir. Bu büyük bir çocuk için bir bebek arabası dönüştü belli manipülasyonlar beşikte altında olduğunu.

Alman arabası evrensel yenidoğan HARTAN üretir. Onlar ucuz değildir, ancak tüm kalite ve güvenlik standartlarını karşılayacak. Bu üreticiden Evrensel modelleri modern bir tasarıma ve olağanüstü özelliğe sahip.

Çok rahat ve pratik FD-Design-şirket transformatörler puset kullanmak. Onlar puset rahatça herhangi yollarda yönetmek yapmak büyük şişme tekerlekleri var. Model çok basit, ama modern annelerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. tek dezavantajı - Biraz eski moda tasarımı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.