Ev ve AileAksesuarlar

Sırt Jack Wolfskin turistler için yapılmış

Sırt Jack Wolfskin dünyada da bilinir. Bu marka uzun tatilcilere aktif dinlence arasında beğenisini kazandı. Şirketin sloganı: "doğa her şey evde olmak zorunda." Bu nedenle, bu şirketin ekipmanla, sen rahatsızlıktan unutup güzel anlar ve gösterimler tadını çıkarabilir.

Şirketin ana görevi - sürekli ürün kalitesini, müşteri zevk benzersiz yenilikleri geliştirmek. Jack Wolfskin - zamansız tasarım, mükemmel işlevsellik, mükemmel dayanıklılık ve uygun fiyat kombine sırt yürüyüş.

çeşit

Jack Wolfskin standı serisinden turist sırt arasında:

  • Yolu ve zam;
  • Alpine Yolu;
  • Seyahat;
  • Aktif Trail.

Sen daimi turizm, günlük kullanım için oldukça ürünü seçin ve özellikle dağ yürüyüşleri veya kayak pisti için olabilir. Örneğin, bir sırt çantası Ancona Jack Wolfskin - kentsel tip büyük dişi versiyonu. yüksek kaliteli, çok çeşitli, uyumluluk için şirketin ürünlerini Captivates. Hem çocuklar ve yetişkinler kendilerini Sırt Jack Wolfskin sevme bulacaksınız. Onların zaman içinde test güvenilirlik.

avantajları

Devam popülerlik aksesuarları, her türlü bitirme, giysi arasında değişen tüm ürünleri Jack Wolfskin memnun. Bunun birkaç nedeni:

  1. Sırt Jack Wolfskin evrensel. Bunlar öğrenciler için ve öğrenci ve ofis çalışanları için uygundur. Onların tasarımı turizm ve spor için bunları kullanmak için izin verir.
  2. Snuggle Up - markanın tüm sırt çantaları ile donatılmış özel destek sistemi. Geniş askıları, düz rocker, yumuşak katı arkalığı olursa olsun kilo içinde ne olduğunu, alt sırt ve sırt için konfor sağlar. Bu özellikleri ile yük eşit olarak tüm arka yüzeyine dağılmış ve kişinin omuzları korur.
  3. Armatech Plus - Dikiş sırt Jack Wolfskin için kullanılan kumaş. Bu kesik ve çizikler, dayanıklı dayanıklı, solmaz ve buruşuk değildir. o aktif kullanılan olmasaydı gibi bu sırt çantası tam olarak yıllarca sahibini vermektedir.

Özel teknoloji ve çevre dostu

Sırt Jack Wolfskin kendi yenilikçi teknolojileri kullanarak geliştirdi. onlar yapıldıkları özel malzemeler ve aksesuarları, insan ve çevre için tamamen güvenlidir. Şirket, uzun bir ortak BLUESIGN olmuştur. Bu üretim sadece çevre dostu ve zararsız malzemeler kullanır anlamına gelir. Bu standard, 2000 gibi erken bir tarihte geliştirilmiştir. Ama o zaman bile ürün Jack Wolfskin diye karşılık geldi. Onların fabrika tüm teknik ve teknolojik standartlara uygun ürünler dikili sonra.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.