Ev ve AileAksesuarlar

Ayakkabı Nasıl kaydırdı değil yapmak için? bir akıl hocası

Kışın gelmesiyle, yaralanma olasılığı büyük ölçüde artar. dikkat değerdir çeşitli kanıtlanmış yolu vardır "Nasıl ayakkabı kaydırdı değil alabilirim?": Ve birçok kişi soru hakkında düşünmeye başladı.

Doğru çizme seçme

otomat malları dikkate alındığında, özel dikkat tabana ödenmesi gerekmektedir. Bu yüksek sırt deseni sahip olmalıdır. Tüm diken daha sürdürülebilir olması için buzlu koşullarda sırasında sağlayacak, orada üzerinde bulunmaktadır. Bir kauçuk taban seçmelidir, bu oledenevshim kaldırımlar üzerinde slayt daha az olacaktır. Ancak, bu ipuçları oldukça olağan hale geldi ve tam güvenliğini garanti edemez. Biz yardım zekâ için aramak zorunda. Eh, halkımızın bu kısmı ustası vardır! Yenilikçi çözümler büyük bir numarası vardır. Tabii ki, tek çivi sürücü veya çorabın üzerine koymak için gerekli değildir. Bizim sağlığına herhangi bir tehlike teşkil etmez çok daha kabul edilebilir yöntemler vardır ve bunların yanı sıra, dış ayakkabı tipi aynı kalır.

Kum ve tutkal

kayma yok kış ayakkabı için, sole yağdan arındırmak için gereklidir. tutkal "Moment" kullandıktan sonra örgü koymak ve hemen kuma üzerine koydu. Çizme düzgün preslenmiş ve kuru olana kadar bekleyin edilmelidir. Yani basitçe ev yapımı koruyucusu alabilirsiniz. Ama benzer bir prosedür ayda bir kez yaklaşık tekrarlanması gerektiğine dikkati çekiyor.

Zımpara ve yapıştırıcı

Bu tür bir yöntem, önceki bir çok benzemektedir. Ayakkabı önce temizlenir ve kurutulur ve daha sonra topuk ve ayak zımpara kağıdının parçaları takılmalıyım. Ayrıca, ilk kağıt tabanları ovmak olabilir. Bu prosedür ayda iki kere tekrarlanmalıdır.

yama

ayakkabı kayma etmeyecek şekilde ne yapacağını bilmiyorum olanlar için, yama kullanılması tavsiye edilebilir. Ancak, bir bez vakıf olması gerekir. Tercih koyu renkte geniş skeins vermek daha iyidir, böylece taban üzerinde çok açık bir şekilde göze çarpmaz. Bireysel şeritler Eğer alkol siyah işaretçi kullanabilir, çapraz sopa olabilir ve bunları gizlemeye yapmak. Bu yöntem çok basit, ama kısa ömürlüdür. Benzer bir prosedür her hafta tekrarlanacak.

Eski çoraplar

ayakkabı kaymayacak başka bir aygıt - bir naylon çorap, artık uygundur. Bu ateşe gerekiyor ve "erime" olarak taban üzerinde düdüğü çal. Yani kayma ayakkabı vermeyecektir ve tek yağma olmaz küçük topaklar dışarı çıkarmak.

Rende

Bu cihaz, farklı bir resim oluşturmak için yardımcı olacaktır - sadece vermek için taban üzerinde bunu bir kaç kez tutun yüzey sertliğine. Özellikle dikkatle onu bozan kalmaması ince bir taban ile hareket etmek gereklidir. Bu prosedür en dayanıklı biri olarak kabul edilir ve mali harcama gerektirmez. Bir ay ara ile olabildiğince tekrarlayın.

profesyonel yaklaşım

Birçok kişi popüler yöntemlerden oldukça şüpheciler. Kim sadece çok tembel birisi bunu yapmak için, yukarıda açıklanan yöntemlerin etkinliği inanmıyor ... Ama ayakkabı kayma ve onların cazibe korudu kalmamak onlar, yapmanız gerekenler hakkında sorular ile kendilerini ve başkalarını taciz. Bu durumda, özel bir ayakkabı dükkanı irtibata tavsiye edilebilir. Birçok sanatçı taban üzerine özel bir önleme yapmak sunuyoruz. Bu farklı olabilir. Bunlardan en ucuz - kauçuk sticker yerli üretim. daha fazla değer için daha dışbükey taban deseni olacak kalın önleme, yapıştırılabilir. Ve en pahalı ithal malzemeler kullanmaktır.

ayakkabı kayma kalmamak Uzmanları, ne yapacağını bilmiyor. Bu yükseklik ve güvenilirliğinde önceki iki farklı bir profili yapıştırın. Birçok kısa sürede çizme almak eser bir gün içinde yürütülen uzmanlaşmak isteyen ve hatta ödemeyi denemeye hazırız. Ama acele edin ve güvenle kış boyunca bu çifti gerçekleşecek iyi kurur kadar beklemezler. Ama bazı insanlar bile bu yöntemleri uymaz. Onlar olmak ve hangi ayakkabı slaytlar halinde nasıl yaratılacağı bilmiyorum. Sonra ayakkabılar için özel yastıkları sunan çevrimiçi kaynakları ziyaret edebilirsiniz. Onlar "Frostwalker" denir ve bir tek slip vermeyin. tabii ki, size boyutunu seçebilirsiniz Orada bu tür ürünlerin hatta bazı çeşitleri vardır ve. Ama giderek onlar düz taban ayakkabılar için tasarlanmıştır. Bazı modellerde çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Orada örnekleri vardır ve topuklu ayakkabılar için. ama onları bulmak çok daha zordur. fiyat malzemeden Frostwalker üzerinde ve olabilecek çeşitli süs eşyaları dan bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.