Ev ve AileAksesuarlar

Ne erkeğin cüzdan yapar?

Adam - Bu kadınlara bir sırdır. Geleneksel bilgelik onlar farklı gezegenlerden varlıklar, bir bütünün yırtık yarıları olan o var. Sıklıkla birbirlerini anlamıyorum ve bu zor değil, sadece daha yakından bakmak. Hatta böyle bir önemsememek erkek cüzdan, onun sahibi hakkında deneyimli Watcher şey söyleyebilir.

tarihin annals zaten bahseder Eski Yunanlılar böyle bir aksesuar giydi. Bunlar bizim için cüzdan zamanki modern versiyonları değildi. O günlerde onlar ticari işlemler ve alışveriş sırasında hesaplamaların kolaylık paraları muhafaza özel çanta, temsil etti. Çok daha sonra, XIV-XV yüzyıllarda, para kemerleri üzerinde özel deri çanta içinde tutuldu. "Konuşma" işte o zaman erkek cüzdanlar. güçlü seks temsilcisi özel bir kayışsız giydi eğer Sonuçta, - bu ahlaksızlığa ve sahibini mutsuz durumunun bir ölçüsüdür oldu.

Herkes erkekler için modern bir cüzdan bakmak biliyor. Ancak, tüm bu tür görünüm o sadece XX yüzyılın 50-ler kredi kartlarının kullanımı tanıtımıyla kazandığı böyle bir bilincindeyiz.

Modern erkek cüzdan birkaç zorunlu bölümden oluşmaktadır: Kredi kartları için banknot, küçük paralar için fermuarlı özel cebinde birkaç yatay bölümler için uzun dikdörtgen cebinde. Çoğu zaman onlar cüzdanlar çift ek vardır. Özellikle kayda sürücü cüzdan olduğunu. Erkek donatım bu yönde zorunlu olarak bir tahrik lisans için şeffaf film yüzeyinden ayrılır içerecektir.

güçlü seks Pratik ve dinamik temsilcileri cüzdanlar kemerleri tercih. geri Rönesans'a düşünerek, biz bu adamlar derin ahlaki ve saygın gelir farklılık olduğunu söyleyebiliriz. Motosiklet üzerinde hızlı sürüş Fanlar zincirleri üzerinde cüzdanları tercih ederim. göstermek isteyenler tarafından satın çeşitli değişiklikler düğmeleri ile Vintage süet çanta. Gerçek bir beyefendi yüksek kaliteli deri geliştirilmesi münhasıran bulunabilir. gösteriş ve şovda, mali durumlarını göstermek için arayanlara, genellikle tasarımcı erkek cüzdan böyle timsah derisi gibi doğal egzotik malzemelerden yapılmış edinirler. Bu konu böyle söylüyor.

cüzdan gibi önemli konuyu seçerken Ancak, ne olursa olsun adam mantıklı olmalıdır. Erkek cüzdan - nakit, kredi kartlarının bir depo ve bazen önemli dokümanların sayısı. O, güvenilir, dayanıklı günlük kullanım için rahat olmalıdır nedeni budur. Bir erkek göğüs iç cepleri olan bir ceket giyiyorsa, o zaman aşınma türü için ince zarif çanta.

erkek cüzdan dikkatli bir gözlemci hakkında çok şey söylüyor. Ve o en güçlü olduğu erkek arasında "erojen bölge" vücuda. Onların cüzdan bir kadının eline başlatmaya çalıştığınızda Onlar çok heyecanlıyız ....

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.