TeknolojininCep telefonları

Philips Xenium X1560: teknik özellikler, talimatlar, yorumlar

Cep telefonu Philips Xenium X1560 - bu el sadece küçük santral bulunuyor. Uzun konuşmalar için tasarlanmış mükemmel pil performansına sahiptir kalmaz, aynı zamanda doğrudan USB bağlantı kablosu bağlayarak diğer akıllı telefonlar şarj edebilirsiniz. Bu cihaz ile, kelimenin tam anlamıyla pilin potansiyel gücünü hissedebilirsiniz.

şarj olmadan Telefon inanılmaz görünüyor bekleme süresi, 100 gün kadar çalışabilir. Buna ek olarak, tek bir şarjla bu konuşma modunda 40 saate kadar tutabilir.

İki SIM kart

Aynı anda iki SIM kart kullanma yeteneği bu cihazın başka kuşkusuz avantajdır. Örneğin, iki farklı telefon numaralarını kullanarak, çok daha iyi kişisel ve iş şeyleri organize ve ayrı ayrı kişileri tutabilir. İki SIM kartlar ile 2 telefon taşımak gerekmez.

ekran Özellikleri

Philips Xenium X1560 telefon birçok gelişmiş özellikler sunuyor olmasına rağmen, kendi ekran oldukça cazip görünüyor. 2.4 inç - - küçük boyutu ile QVGA TFT 262K ekran çok iyi görünüyor. Görüntüleri izlerken oldukça hızlı gerçekleştirilir, ve resimler parlak ve renkli görüntülenir. Bu durumda, her görüntü yükleme için yanıt süresi çok az. Ekran Çözünürlüğü - 16 milyon renk mevcut 240 x 320 piksel. cihaz için bütçe fiyat aralığı oldukça iyi performans. Mevcut görüntü sıkıştırma formatları - BMP, JPEG, GIF, PNG.

FM radyo

cep telefonu Philips Xenium X1560 geçerli Dahili anten ve dış hoparlör işlevi, radyo dinlemek istiyorsanız kulaklık ikamet gerekmez anlamına gelir. Şimdi içeride veya dışarıda onları dinlemek, her ses seviyesinde en sevdiğiniz radyo yayınlarını keyfini çıkarabilir. Ruh halinize veya koşullara bağlı olarak kolayca kulaklık dinleme modunu geçiş yapabilirsiniz.

Bluetooth

Bu cihaz, Bluetooth A2DP profilini destekler. Bu kablosuz sevdiğiniz şarkıları keyfini sağlayacaktır. cihazla Philips Xenium X1560 itibaren Bluetooth üzerinden yapılandırılan kulaklık yüksek kaliteli stereo müzik, dinlemek için olsun.

MicroSD kart yuvası

Güzel bir şey, bir ekleyerek multimedya dosyalarının depolanması için bellek miktarını artırabilir gerçektir MicroSD bellek kartı dahili telefon yuvasına.

görünüm

- 119.6 mm, genişlik - 51.1 mm ve kalınlığı - 16.3 mm yükseklik: Cep telefonu Xenium X1560 aşağıdaki boyutlara sahiptir. Cihaz sadece 122 gram ağırlığında ve kompakt boyutu her cebe yerleştirmek için izin verir. Cihaz tek renk mevcuttur - siyah. candybar - Ayrıca telefonun dahili bir anten ve bunun form faktörü ile donatılmıştır.

Philips Xenium Xenium Philips X1560. teknik özellikleri

900, 1800, 1900 MHz'de Class 12 ve Sınıf B yanı sıra GSM - Mobil cihaz birden formatları GPRS bağlantısı (Rx Tx +) destekler. Biçimleri göndermek ve almak mesajları ve farklı teşkil edecektir - kombine SMS (Uzun SMS), SMS CB (Hücre Yayını), SMS (Kısa Mesaj Servisi), SMS multitselevye, MMS, Multimedya Mesaj Servisi. Bir başka olasılık WAP 2.0 teknolojisi aracılığıyla ağa bağlamaktır. Tabii Philips Xenium X1560 özellikleri mütevazı, ancak bir bütçe cihaz için çok iyi.

ses

ses üretimi cihaz için Olasılıklar çok mütevazı - Mevcut MP3-up mevcut polifoni (64 ton) 'dir. Desteklenen ses formatları: MP3, aynı zamanda bir çağrı için bir çağrı olarak kullanılabilir AMR, Midi, AAC,. ses kaydı telefon Philips Xenium X1560 AMR formatında egzersiz (pozitif yorum). Kendi sesinizi kaydedebilir, ses oldukça yüksek ve net.

telefon hafızası

8 GB - Cihaz hafıza kartı formatı Micro SD, hangi maksimum kapasitesi destekler. Kendi depolama alanı Philips Xenium X1560 veri yok pratikte bulunmuyor.

bağlantı

Gadget bir kulaklık jakı bulunan ve aygıtı "eller serbest" kullanmasını sağlar. A2DP, AVRCP, FTP, GAVDP, HFP, HSP, IOPT, OPP: BluetoothV2.1 formatında Mevcut kablosuz bağlantı aşağıdaki Bluetooth profillerini destekler.

Bir kablolu bağlantı USB kablosunu kullanın ve bir bilgisayar veya başka bir cihaza bir telefondan MicroUSB verilerine taşınan olabilir.

düğme

avuçiçi cihaz fiziksel düğmeleri kullanarak kontrol edilir. 4 yönlü gezinti tuşu ve anahtarı girin ve açma / kapama düğmesi vardır.

çağrı yönetim

menüde cevaplanmamış dahil, gelen ve giden çağrılar, bir arşiv yoktur. Gelen çağrıları yönlendirmek için ayar vardır, sen çeşitli yollar gerçekleştirebilir. alım opsiyonlarının beklentileri ve acil aramalar da vardır. Bir çağrı da hacmi düzenlenir, titreşim ile kapatılmış veya değiştirilebilir zaman ses. Ekran geçerli zamanı gösteren bir dijital saat görüntüler.

uygulamaların

Telefonda Dahili oyunlar hayır. Önceden yüklenmiş uygulamalar bir hatırlatma, gündemi, çalar saat, hesap makinesi, takvim olarak, kronometre vardır. kişisel kullanıcı ayarları ve ekran koruyucular, duvar kağıtları ve zil sesleri çeşitli sunar gibi. Ayrıca, cihaz iyi ışık verir yerleşik bir el feneri ile donatılmıştır.

Metin girişi standart alfanümerik bir yöntem olarak ve T9 yardımı ile gerçekleştirilebilir. Dil kullanıcı tarafından değiştirilebilir. Rusça, İngilizce, Romence ve Ukrayna dilleri arasından seçim kullanılabilir.

güç

Yukarıda belirtildiği gibi, telefon yüksek güçlü pile sahiptir. Bekleme modunda, cihaz şarj etmeden üç aydan fazla çalışma yapabiliyor. Bu 2900 mAh kapasiteli bir lityum iyon pil temin edilmektedir.

aksesuarlar

veri aktarımı, bir kullanıcı kılavuzu için şarj cihazı, kulaklık, USB kablosu - Eğer telefonunu sonraki satın Standart kiti. Cihaz bir karton kutu içinde geliyor. Philips Xenium X1560 talimatlar için son derece basittir. Aynı zamanda kullanıcılar tarafından takdir edilmektedir.

Philips Xenium X1560 olumlu nitelikleri

 • Düşük maliyetli.
 • Uzun süre ve maliyet için çalışan yüksek kapasiteli batarya.
 • 2.4 inç Aksine büyük ekran boyutu. Özellikler buna ek işlevleri olmadan sadece bir telefon var, oldukça iyi.
 • Cazip görünümü. Sadeliği rağmen, cihaz, modern görünüyor.
 • İki SIM kartlar eşzamanlı kullanım olanağı.
 • Kalite çalışmaları ve istikrarlı bağlantısı. Görüşmeler çok rahat görülür.
 • zil sesi oldukça yüksek ve hoş çağrının sesi. Titreşimli uyarı kaçırmak zordur iyidir.
 • cihazda iyi menü, ekstra öğeler içermiyor hangi. Hiçbir doğrudan sosyal ağ erişim, vb. D.
 • kişilerin her biri için işin, e-posta ve diğer önemli bilgileri yer kaydetmek mümkündür.
 • frekansa ilgili çeşitli ayarları ile beş modlarında hizmet.

eksiklikler

 • merkezi üzerinde bulunan Button çok uygun değildir. Philips Xenium X1560 telefonunu yönetmek ise oldukça ince değil parmakları ile özellikle kullanıcı, kaçırmak kolaydır.
 • Cihaz, nispeten büyük bir boyutu ve özellikle büyük bir kalınlığa sahiptir. İlk bakışta, cihaz çok hantal değil, ama daha gelişmiş akıllı telefonlar ile karşılaştırıldığında, bu fark çok güçlü bir şekilde hissedilir.
 • sağlamak bilgisayarınızla cihazınızı senkronize uygulama yok. Muhtemelen en önemli eksiklik. Sonuç olarak, gerek başka yerlerde biz sadece SIM kartı üzerinden yapmak zorunda kişileri aktarmak için. Buna ek olarak, bu kişilerin bir yedeğini oluşturmak mümkün değildir - telefon arızaya, kayıtlı tüm veriler kalıcı kaybedilecektir.
 • telefon rehberi çok uygun değildir. Tek bir temas halinde birden çok mobil numaralarını kaydetmek için yeteneği yok. Sadece tek bir hücre, bir ev ve bir iş numarasını kaydetmek için izin verilmiştir. adı otuzdan fazla karakter içermemelidir.
 • SMS büyük miktarlarda saklamak, hem de uzun bir süre için bunları saklamak için bir yolu yoktur. Hemen hemen tüm kullanıcılar Kaydetmeniz gereken mesajlardan bazı katılıyorum, ama aparatın içinde imkansız tarif edecektir.
 • SMS için istenen ses sinyalini konfigüre edilemez. Birkaç ön ayarlar çok basit sinyalleri seçim sadece vardır.
 • Aşağıda bulunan USB konektörü, neredeyse işe yaramaz. Tabii ki, içinden akıllı telefonlar dahil diğer aygıtları, şarj edebilirsiniz, ama pratikte bir kaç kullanıcıları yapılacaktır. devaysa tasarım kauçuk tıpa sağlar. Ancak, biraz telefonun görünümünü bozar.

nihai kararı

Bu cihaz telefon işlevlerine sadece ihtiyacı olan kullanıcılar için idealdir. Onlar için ilgili uzun pil ömrü ve seçeneklerin eksikliği olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.