İnsan Kaynakları Yönetimi

İşyeri Organizasyonu STO kafa

Araba servisi - bu yılda oldukça hızlı gelişti iş, talep ve iyi bir potansiyel var. otoparklar çok sayıda yerine şimdiki zamanda, servis istasyonları makul fiyatlarla iyi bir seviyede onarım hizmetleri sunan, kükreme rekabet uzmanları geldi.

modern hizmet merkezlerinin Eğilimler filo büyüdü böyle daha kaliteli hizmet ve onarım gerektiren vardır. STO başarılı ve karlı oldu için, sorumlu ve yetkili lider ihtiyacı vardır. Bu durumda en iyi seçenek - ilk elden istasyonun çalışmasını bilen bir kişidir ve o istasyonunda çalışmıştır. her bir çalışan için işyeri böyle bir kafa organizasyon için onun yeteneği, ve her şeyin mümkün olduğunca rahat verimli yapılması ve olacağını garanti var.

Buna ek olarak, bir yönetici olarak kendi deneyim varlığında onarım çalışmalarının kalitesini, hem de bitkinin karlılığı kontrolü kolay olacaktır. Ve işyerinin uygun organizasyon nihai sonucu önemli bir rol oynar. mükemmel hizmet ve zengin sağlamak için profesyonel bir ekip oluşturmak için yetkili uzman üretimini organize Aktif kısım müşteri tabanı.

Burada her şeyin üzerinde tutulur çünkü İşçi Partisi lideri STO, davanın gelişimine katkısı tahmin etmek imkansızdır, belirli ölçülebilir vermez. işyerinin rasyonel organizasyonu işini çünkü, artan zihinsel stres azaltmaya yardımcı olur - bu sadece bir insan kaynakları yönetimi değildir ve kısa vadede önemli operasyonel kararlar.

Zihinsel iş istasyonu yönetmeni ve uzun ve sınırlayıcı olmayan iş günü kapsar. işyerinin Uygun organizasyonları etkin çalışması için yardımcı olmaz, aynı zamanda bütün istasyonunun görüntü üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Bu başarılı olmak için bir organizasyon için sırayla, bu müşterileri arasında olumlu bir üne sahip olmalıdır sır değil.

Ne belirli bir programda STO başkanı dahildir? yaklaşık% 22, araba denetimler% 7 - yaklaşık% 6 Belgeleri görüntülemek - Toplantılar ve toplantılar zamanın% 65'i için, telefon görüşmeleri oluşturuyor. planlı değildi Randevular de göz önüne alınması gerekir ve tatil aslında zamanın sadece% 2'sini onlar, yaklaşık% 7 alır. işyerinin rasyonel organizasyon baş istasyonlarının sert zamanlamasını yumuşatır.

Teknik olarak iyi donanımlı olmalıdır. işyeri da bilgi güvenliği ve kişisel güvenlik yöneticisi organizasyonunu göstermektedir. Yönetmen masa seti, genellikle ön kapı veya eğik biraz.

Eğer bir müşteri ile uğraşan varsa, açıkça başarılarınızı görmek gerekir. ofis tasarlarken üretim alanında kişisel başarıları yansıtan olumlu burayı terk et. kayıt istasyonları, diplomalar ve çeşitli promosyonların bir sertifika ile, güzel ofisinde çerçevesinin aynı renk asın.

İstasyon belgelendirme ama taze yenileme tarihi ile olağanüstü değildi emin olun. Eğer sigorta şirketleri ile çalışıyorsanız, sizinle sonuçlandırılması aynı duvar kağıtları koymak işbirliği anlaşması. Eğer kaliteli bir sanatçı kağıtları gibi takdir bunlar vurgulayın. Çalışanlar kalifiye personel mevcudiyetine bağlı doğru orantılıdır geliştirme ve servis istasyonunda başarısı hızı gibi uygun sertifikaları STO özel kurslar için gerekli ve var olduğunu unutmayın.

Organizasyon ve servis işleri iyi iklimin varlığını ve özellikle sıcaklık ve nem koşulları önceden varsayar. İyi klima, nemlendirici ve iyonlaştırıcı.

İşyeri Organizasyonu ve yeterli aydınlatma oluşturulmasını içerir. Doğal güneş ışığı ile oda çalışma aktivitesini artırır doldurdu. Işık yeterli değilse, yumuşak loş ışık ile ek güç yüklemek aydınlatma standartlarına bağlıdır.

Organizasyon ve servis işleri potansiyel kaybı koruma ima gizli bilgilerin merkez istasyonundan doğrudan.

tüm otomotiv yeniliklerden haberdar olmak ve iyi bir lider ve çağdaş programları gereklidir, ortakları ile hızlı iletişimi sağlamak için. Bu faturalar, irsaliyeler, hesaplamalar ve sigorta şirketleri ve iş ortakları ile operasyonel işbirliği iletimi için gereklidir.

hızla istasyonunda çalışan anları çözmek için, tamir atölyeleri arasındaki telefon ve telsiz iletişim iyi koordine çalışması gerek boyama odasına. Onun sayesinde, aynı anda birden fazla uzmanları ile konuşabilir, çünkü yönetmen geçmek için tavsiye edilir. Ayrıca telesekreter yedekleme ayarlayabilirsiniz.

Manuel istasyon ve kalifiye personel, şirket kültürü ve makul fiyatlar - bu, modern istasyonları tarafından karşılanması gereken gereklilikler vardır ve görevli kişiye bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.