Ev ve AileAksesuarlar

Cooler çanta - yolda vazgeçilmez bir araçtır

kelime "soğutma" bize yiyecek büyük miktarlarda saklamak için tasarlanmış hantal makine ile farkında olmadan bir ilişki sağlar. Ama, örneğin, insanlar genellikle, akla gelen kırsal piknik bırakarak ve bir soğutucu çanta diye bir şey.

Bu ürün düşük sıcaklığa bağlılığı gerektirir korunması için ürün küçük miktarlarda taşınması için kullanılır. Çoğu zaman bu kadar barbekü, içecek, sosis için et taşıma ve yardımcı olabilir. N. soğutucu çanta kullanımı çok kolaydır ve herkes ülkemizde damak ve fırsatlar popülerlik bir öğe seçmek mümkün olacak hangi geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir yana bu aksesuarlar yıldan yıla artmaktadır.

Gerçekte, tüm soğutucu çanta buzdolabı demek doğru olacaktır. Çoğu onlar gibi herhangi bir soğutma elemanı olarak, yalıtıcı veya soğuk kutu vardır, ancak, çünkü sadece bir süre daha düşük bir oda sıcaklığı yeteneğine sahiptirler.

Serin çanta da 5 ile 12 saat arasında bir düşük sıcaklık muhafaza edebilir. Özel kullanarak bu süreyi artırmak için soğuk akümülatörü özel ısı kapasitesi çözeltisi doldurulmuş küçük peletlerdir. kullanmadan önce onları bir dondurucuda daha sonra soğutucu torbaya yerleştirilir yaklaşık 10 saat, düzenlenmeli. briketler bir alternatif olarak kullanılabilir , kuru buz.

Oysa dönem "Soğutucu Çanta" zaten çok sıkı bir şekilde vatandaşlarımızın zihninde yerleşmiş olan, bu yüzden bunu kullanmaya devam edecektir.

çanta buzdolapları çeşitliliği

torba-buzdolaplarının ilk tür ortak thermobags bulunmaktadır. Naylon ve plastik hem yapılabilir. Nesne büyüklüğü küçük ise, bu, normal bir kağıda vasıtasıyla aktarılabilir. çanta etkileyici boyutlara sahipse, tekerlekler ve kolay hareket için özel bir geri çekilebilir sap ile sağlanır. Bir kural olarak, maksimum miktarı 50 litreye yalıtıcı ile sınırlıdır.

soğutmalı torba diğer çeşitleri termal kaplar dahil bulunmaktadır. Bunlar genelde plastikten yapılır ve bunların hacmi 1 ile 150 litre arasındadır. köpükle doldurulmuş kabın duvarları ve bunun üzerine sızdırmaz bir kapak ile kapatılır. Kompakt kutular ortasında bulunan bir sap ile donatılmıştır. orta büyüklükte konteynerler tarafında iki kolları vardır. Bu tür cihazlar, sabit bir sıcaklıkta 12 saat muhafaza edebiliyoruz.

Cooler çanta araba - Bu bizi kategorideki önceki son ortaya çıkmasıdır. Önceki torbadan Bu temel fark bu sabit bir sıcaklığını muhafaza etmek için değil, aynı zamanda soğuk ya da gıda tekrar için sadece sağlayan elektronik bir soğutma birimi ile donatılmış olmasıdır. Bir otomobil çakmak bir buzdolabı çalışır.

Genelde, soğutucu çanta, modelleri ve çoğunlukla olumlu türleri yorumlar, hemen hemen her aile için çok yararlı ve vazgeçilmez konusu haline gelebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.