BilgisayarlarYazılım

Ne kadar da kolay ve doğal Daemon Tools Lite bir görüntü monte etmek?

Daemon Tools görüntü montaj Nasıl Lite her kullanıcı PC öğrenmek zorunda. En azından bu yayının yazarın görüşüm. Ben bir programcı değilim ama örneğin, "kullanıcı" ilerledi. PC'nin yıllarında bir program olduğunu öğrenmek iyi oldu, montaj buradan aldığımız ürünleri bilgisayarlarda bir zorunluluktur ve mutlaka öğrenmelidir bazı işlemler vardır.

Bizim bilgisayarda bilgisayar programları ne olduğunu anlamak için çok önemlidir, sadece işletim sistemini yeniden hayal etmek gerekiyor. onun yeniden yükleme sonrasında bunu yazılım olmadan zor olacak mı? Ya rahatça çalışmak için PC'de gerekli olan programlar?

Örneğin, tabii ki, Microsoft Office olduğunu. siz veya çocuklarınız video oyunları büyük taraftar ise, Microsoft Office Word'de yazdığınız bu yayın 2003. Program Eh, bir gün kesinlikle Daemon Tools görüntü montaj olacağı.

Programın zaten iyi tanıdığınızı olasıdır, ancak dedikleri gibi - yararlı bilgiler çok fazla asla! Aslında, bu görüntüler oluşturmak gerek yüz için, oyun bağımlısı olmak zorunda değildir. Bu durumda biz öğreneceksiniz bir görüntü nasıl monte edileceğini Daemon Tools.

Açıkçası, çoğu hala bu programı, oğlumu zevk. dönüştü edilmelidir sonra oyun ve "iso" veya "mds", indirin sanal diskler. Ama böyle öğretim olarak yararlı olan malzemeler, tanıma ihtiyacı Daemon Tools görüntü montaj nasıl bilgi, giderek gereksiz görünüyor. Bir disk görüntüsü sonra - özünde belli bir bilgi taşıyıcısıdır aynı disktir.

Bugün, bilgisayarların sabit diskler büyüklüğü terabayt ölçülür ve birçok kullanıcı bu formdaki bilgileri kalmasını tercih ederim. Tüm daha gelişmiş Web kullanıcıları Daemon Tools bir görüntü monte öğrenmek gerekir, bu nedenle, sadece tutmak ve çevrimiçi depolama sunucu bilgileri için genel rehber yayıldı. kolaylaştırın.

başlamak için, bu çok yararlı bir program olması gerekir. Ben E Hangi dosyaları bu tür Daemon Tools yazılımı yükleyin: Özel bir sürücü klasörü yükleyin, ancak internetten ücretsiz olarak indirebilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Program hatta acemi PC kullanıcıları için, brainer ayarlanır. Sen her zaman "Kurulum Sihirbazı" ile anlaşmak zorunda. Ayrıca, Daemon Tools yüklendiğinde, aşağıdaki adımları uygulayın:

  • Görev çubuğu simgesi ayırt edici yeni bir görünüm sadece yüklenen programa bilgisayarınızın ekranında sağ alt, At. Bu yeşil veya kırmızı olacaktır.
  • Bu simge (ikon) farenin sağ düğmesini tıklamanız gerekir. Sonuç olarak, menü görünür, hangi yine "Sanal CD / DVD-ROM" tıklamanız gerekir, ancak sağ fare düğmesi.
  • Bizim ilgilendiğimiz olduğu başka bir menü görünür "Drive". Böylece başka işlevsel bir menü neden sağ fare düğmesini ve aynı yolu seçmek - "Dağı görüntü".

Bir pencere sizi kendinizi çalışmaya devam etmektedir disk görüntüsü, yolunu belirtmek zorunda kalacaktır görünecektir. Aslında, şimdi kolaylıkla Daemon Tools görüntü montaj bilmelerini!

Baba web'den indirilebilir veya çıkarılabilir medya üzerinde getirdikleri yer istenilen görüntü dosyası belirtmek gerekir. Aslında, bu zor değil ve bu şekilde, adım adım, ben internetin yardım ve ICQ hepsi aynı adımlarla bir kız arkadaşı anlattı ve o kadar oldu ve almak.

Kendisi bir oyun ya şimdi hep bulunabilir "Bilgisayarım", görünür herhangi bir yararlı bilgiler içeren bir sanal disk. Eh, bir resim nasıl monte edileceğini öğrendik. Programın Daemon Tools Lite Windows'un yerleşik olanı işlevsellik üstün olduğuna inanılmaktadır, ücretsiz ve kullanımı kolaydır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.