HobiDikiş

Kızlar tığ işi için yaz eşarp sığacak şekilde nasıl Yararlı ipuçları

Son zamanlarda, bu seçenek headdress popülerlik kazanıyor. stoles olarak kullanılan Çoğu zaman yoğun örgü atkılar, bayanlar omuzlarını üst kaplama veya kaplamaların atmak. Tiner makaleler sıcak günlerde hafif panama değiştirin. Küçük modacıların için giyim her tip için farklı renk ve süsleme şapkalar çeşitli işlemler yapabilirsiniz. kızlar kanca çok basit için yaz eşarplar atayın. Bu yazıda size giyim eşyasını imalat olası yollarından bir açıklama bulacaksınız. Göster hayal gücü ve sabır, genç güzellikleri için çeşitli güzel ve eşsiz "şeyler" bağlayabilirsiniz. En önemli avantajı narin küçük şeyler tek nüsha olarak dışarı dönecek olmasıdır.

kızlar kanca Yaz eşarp çeşitli şekillerde bağlanabilir.

Alttan 1. (fotoğraf 1) top. çalışma, iki ya da üç dikiş ile başlayıp yavaş yavaş istenilen boyuta açısını genişletir. Karşılıkları ağın her iki tarafında yapılır, son döngüde, iki ya da üç sütun biçimli kenar provyazyvayutsya. 2. Yukarıdan Aşağıya (fotoğraf 2). Hemen ağın istenen genişliğini belirlemek için gereklidir. Çalışma sırasında, her sıra birkaç sütun dovyazyvaetsya değildir ve yavaşça sırasıyla çekme iner. Böylece kız için çıkan eşarp (Tığ) minimuma incelir.

3. Genişleme bıçak "fan". eşit ve eşit genişleyebilir köşebent ilkesi döngü örgüsü ortasında bir yükseltmedir. Bunun bir sonucu olarak, üçgen bıçak merkezi delikli şerit vardır. En iyi tığ işi kızlar için böyle bir örgü atkı istenen oranlarını ve formu ile eşleşir.

4. Küçük dantel desen, düzeneğe (Resim 3). Bu yöntem, belirli beceri, deneyim ve beceri gerektirir. bir kare, daire ya da altıgen şeklinde küçük bir parçası Vyvyazyvayut. Sonra, her satırda altı desenleri, beş, dört, üç, iki, bir çıkarma birimlerinin ilkesine tuval oluştururlar. Daha sonra, tam olarak birlikte birbirlerine veya örgü ile temas noktalarında dikiş kare kütük yan katlanmış gerekir.

5. Tek taraflı uzantı. Sağ kenar düzdür ve aynı zamanda sol adımlar şeklinde görünüyor. kız kanca için bu tür bir örgü atkı kırk beş derecelik bir açıyla sadece bir tarafında uzanır. diş sonra orijinal dekorasyon ekleme sürecinde elde edilen bir sonucu olarak, yan kenarı, taban olacak, alın bulunur. İstenirse, tüm ürün bir çember üzerinde dantel kenar bağlayabilirsiniz. boyutu ile yanlış olması değil, daha önce desen yapmak daha iyidir. İlk iki veya üç sıra Örgü, tuvale kazanç için döngüler gereken sayıda hesaplayabilirsiniz ilgili formu döndü ve bir açıda.

kızlar kroşe için örme atkılar için öncelikle neye ihtiyaç duyulur? Devre desen ve gelecekteki ürünlerin desen el altında tutulmalıdır. işin yapılması, iş parçasına doğrudan denemek ve gerekirse çocuğun boyutunu ayarlamak da mümkündür. Basit bir viskoz destek parçalarının performansında tecrübesi ile, aynı zamanda denemek ve daha karmaşık modeller. moda ürünlerinin güzel genç kadın Enjoy, kendi elleriyle yaptı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.