BilgisayarlarYazılım

Yedekleme: Sürecin özellikleri

işletim sistemi tarafından sağlanan standart veri yedekleme, kullanıcının ilgi alanına sadece önemli sistem dosyalarını ve dosyaları etkiler ve tamamen unutulmuş. Bu kullanıcılar herhangi bir işletim arızaları durumunda büyük tehdit altındadır. Çünkü sabit disk ile sorunların kalıcı olarak birden fazla yıl topladıklarını ileri önemli bilgiler kaybedebilir. Ve bu standart kaydetmek mümkün değildir kurtarma noktası.

Bu nedenle bazen sabit diskinizde kullanılabilir tüm bilgilerin büyük bir yedekleme kopyasını oluşturmak gerekir. Yedekleme yapacaktır araçtır. Bu yöntem, aslında, sabit sürücü (veya belirli dosyaları ve klasörleri kopyalayın) içeriğinin bir "anlık" dir. Bu, sırasıyla periyodik kendiniz için ayarlanmış bir zamanlama yapılacaktır. Daha önce, bu tür manipülasyon için artık bu Windows gelişine ile herhangi bir ihtiyaç, ancak, özel yazılım kullanmak gerekli olmuştur.

Windows XP Yedekleme Yedekleme Sihirbazı çalıştırmak ve ardından Ayarlar yedeği seçmek için başlar. Bir zamanlar yapılmalı ve ardından sistem kendisi otomatik yedeklemeler yaratacaktır. Eğer yedek veri yapılacaktır hangi diski seçmeniz istenecektir programını başlatın. Bunun için ideal bir seçenek harici sabit disk olabilir. Bir sabit sürücüye / yalnızca birkaç ayarları ve dosyaları imajını: yedekleme kaydetmek için diski belirttikten sonra, yedekleme türünü seçin. Eğer bir sabit disk birimi mütevazı olan bir dizüstü bilgisayar ile çalışıyorsanız, ancak içeriği ağırlığını toplayarak düşkün değilseniz, İlk seçeneği seçmelisiniz. Disk saklama miktarı büyüktür, ikinci bir yöntem uygun olacaktır.

Belli bir tatsız an vardır. Bu sabit diskin tüm içeriğini silecektir ve onun yerine ekran arşivlenmiş verilere olacak gibi resim, kurtarma ile, ancak, ana sorunu bir bütün oluşturmak kolaydır. en son dosyaların olacak çünkü "anlık" her iki ya da üç gün güncellenir, böylece Windows 7 Yedekleme verileri yapılandırılabilir, o zaman, bir yedekten geri yüklemek çok korkuyordum olmayacaktır.

Tüm ayarlar seçilir ve belirlendiğinde, gerekli tüm verilerin bir kopyasını yapacak "yedek başlat" tıklayabilirsiniz. Oldukça uzun bir zaman alır. Sabit disk, yeterince büyük bir görüntü dosyası ile ilgili işlemin tamamlanmasından sonra. Yedekleme tam çok kullanışlı bir özellik vardır: • Yük "doldurma" disk imaj (sadece önyükleme menüsünü kullanarak) işletim sistemi olmadan mümkündür. Bu komut sistemi tamir ilk etapta, bu sürecin en başında F8 tuşuna basılarak açılmalıdır.

Artık sıradan bir kullanıcı önünde duramaz sorunları çeşitli çözmek için veri arşivleme olabilir ne kadar faydalı biliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.