Sanat ve EğlenceFilmler

"Aziz Matrona son kehanet": Filmin konusu

"Aziz Matrona son kehanet" - Film belgesel 2015 makara. Film kimin emanetler tüm Rusya onlarca ve yüzlerce kişi yerinden günlük varmak aziz, ilgilenir. Fakat kehanetler çok az diyor. Ama içlerinden bazıları bugün yaşanan olaylara bağlıdır. O kutsal öngördü? Film hakkında o nedir "Aziz Matrona Son Kehaneti?"

kurgu - Gerçek ve o nedir?

Efsanevi vizyon belki o bile cikmaz kelimeleri bağlıyor karar verdi. Modern film yapımcıları TV dizilerinden yaratılmasına benzer çoğunlukla doğrulanmamış bilgileri kullanabilir. onlar makalede incelenen filmde söylemek ne olabilir, Aziz Matrona gibi efsanevi figürleri ile ilgisi yoktur. "Son Kehanet" - geçmiş bilgilerine kısmen dayanan bir film. Buna ek olarak, öykü siyasi bir ifadeye sahiptir.

"Hayır savaş ölecek ..."

Bu ifade Aziz Matrona adı altında Rusya ve diğer Rusça konuşan ülkelerin sakinleri arasında bilinen bir kör kahin olarak yapılmış aktris diyor. Son kehanet şifacı, film yapımcıları göre, artık doğu Ukrayna'da yaşanan olaylar ile ilgilidir. ilk belgelenmiş bölüm noktaları fotoğraflarını gösterir. Ayrıca, aktris, "kurbanların bir sürü olacaktır" ve "bütün aşağı gidiyor" gibi böyle şifreli ifadeler "savaş yok, savaş." Diyor

Fekla Gazeva

Bu kadın - bizzat Kutsal müdüre hanım tanımasıyla birkaç yaşam biridir. Ebeveynler kez küçük Thecla'nın kızları asla yürüyemeyecek söylendi. ayaklarını kıza Rising Matrona korusun. O zamandan beri, Thekla onu bırakmadı. Ama sadece yıl sonra müdüre hanım hediye gücünü fark etti. Haber Donbass raporlarını yayınlamaya başladığında, Thekla yıllar önce yapılmıştır kayıtları, hatırladım. aşağıdaki gibi bir zamanlar Kutsal konuşulan ve oldu etmişti birçok ifadeler arasında: "Brothers düşmanlarımız haline"

filmi "Aziz Matrona Son Kehaneti" altmış beş yıl önce asistan Bilici tarafından yapılmıştır kayıtlarına dayanmaktadır.

Naziler karşı zaferden hakkında Tahminler

peygamber aslında yaklaşan olayların bir açıklama olarak yorumlanabilir ifadeler sarf kanıtı olarak, filmin "Aziz Matrona son kehanet" yaratıcıları İkinci Dünya Savaşı'nın başında söylediği Blessed sözleri gösterir. Ne mutlu Nazilere üzerinde Stalin'in zafer haber veriyordu. Bu hükümet yetkilileri geç kırklı Moskova Matrona ziyaret etmeye başladı bu nedenle içindir. Ancak pek çok ifadeler o zaman bu insanlar için kelimelerin bir tutarsız karışmak gibi görünüyordu.

"İranlılar İstanbul'a mücadele edeceğiz ..."

Bu tabir, aynı zamanda kayıtlarına Fyokla Gazebo mevcuttur. Ve kelimelerin devam Matron şöyle: "Ve su onları alacak." Orta Krallık gelen filmi "Aşk yazarları. Aziz Matrona "sonuç istatistiklerinin son kehanet: Son yıllarda Suriye ve Libya'dan iki binden fazla mülteciyi öldüren Akdeniz'de hedefi, almaya çalışırken.

Pokrovsky manastır

hiçbir yerde, tapınağın yakınında her sabah görülebilir Böyle kuyruklar. In Pokrovski Manastırı "kısırlık" tanısı olan bir kadın geliyor. İnsanlar Çocukları tedavi edilemez hastalıklar muzdarip uzak ailelerinden buraya gel. Ve şaşırtıcı, Kutsal Matrone için, talihsizlik bakan genellikle insan doktora gönderdi. filmi "Son Kehanet Aziz Matrona" Birkaç gerçek yaşam öykülerinden anlatıyor.

ekonomik krizi tahmin

Gerçek bir felaketle karşı karşıya asla şüphe sadece şüphecilerin Aziz Matrona kalıntıları iyileştirici gücü. Film mübarek yardımcı insanların görüşmeler özellikleri.

tahminler gelince, dizüstü asistanı Matron yazılmış kelimeler, farklı şekillerde yorumlanabilir. Ne mutlu iddia makalesinde açıklanan belgesel film film için senaryo yazarları, sadece Donbass çatışmayı ancak ekonomik kriz öngördü. Ayrıca, kahin bildirildi batının yaptırımları Rusya'da belirli sektörlerde gelişimi üzerinde olumlu bir etkisi olacağını ima etti. Tabii ki bilmeceler, Başhemşire alegorilerin bu konuda söz ediyorum. Filmde Başhemşire belli ifadeler tarihçiler deşifre, analistler söyledi.

o zamanlar yardım etmiş insanların hikayeleri ile bu olaylar alternatif e Blessed bir zamanlar konuşulan kelimelerin karşılaştırılması. şifa hakkında sadece hikayeler - Bu hikayeler arasında. Filmde ayrıca Başhemşire insanların yaşamlarını nasıl değiştirdiğini anlatıyor. Filmin kahramanları - sabıka kaydı olan bir adam, Çeçen savaşı üyesi kez teslim ölümcül hastalığı teşhisi konulmuş bir çocuğun ebeveynleri. Bütün bu insanlar Allah'a Matrona aracılığıyla yaşamlarını ve inanç değiştirmek başardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.